Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Genesis Trade Navigator Platinum - Demo nelze spustit


Bob Oak

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,
po přečtení článku na Finančníku jsem se rozhodl vyzkoušet Demo Genesis Trade Navigator Platinum. Stažení i instalace proběhla v pořádku a ikona softwaru se objevila na mém desktopu - ale Navigator nejde spustit. Zkoušel jsem instalační soubor (financnik) znovu stáhnout ze stránek Genesis a následně (několikrát) znovu nainstalovat do jiného adresáře, což ale nepomohlo. Při pokusu o otevření se jen objeví hlášení o chybějícím souboru (MSINET.OCX).
Kontaktoval jsem přímo webmastera Genesis, ale nikdo se neozval zpět. Trvá ještě spolupráce Finančníka a Genesis?
Setkal se někdo s podobnými problémy? Může Vista něco blokovat?

Díky za případnou radu

Bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je Windows Vista kompatibilni

toto je uryvek z fora na Genesisu:

You can run Trade Navigator on Windows Vista as long as you install from an internet download or a CD/DVD newer than February 2007.

The reason is that in Vista, Trade Navigator can no longer reside in the C:\Program Files directory.

Otazkou je jak stara je demoverze na financnikovy. Doporucuji stazeni dema primo od Genesis . . .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

dobry den..nevedel som kam to dat tak som to dal sem nech tu je trochu poriadok a nezakladam novy topic.........dufam ze mi tu niekdo pomoze.......zacal som papaertradovat wcci....a celkom som bol spokojny s vysledkami...stiahol som si genesis trade navigatora a chcem backtestovat ale zasekol som sa..nazaciatok by som sa chcel spytat aky je rozdiel medzi sim trade accountom a pfg accountom....pfg s ostrymi peniazmi?da sa backtestovat v trialverzii v realnom case?ak si otvorim historicky graf tam sa mi objavia tlacitka sell a buy..a tam zadavam prikazy.....ukazuje mi net profit setko je ok..ale ked nastavim SL a tuto hodnotu dosiahne tak sa net profit vynuluje autoamticky. ak zadam prikaz ...druha moznost kde sa da prikaz zadat je ked poklikam v okne na simtrade ucet.tam dam buy market ale vypise mi ze sa odosiela na server nieco..jak a kde presne zadavat kompletne prikazy..aby sa sumy odocitali z virtualneho uctu....a da sa niekde nastavit automaticke odocitavanie komisii? dakujem za pomoc....je tazke si znovu zvikat po medvedovi geckovi na dalsi software: P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

Stiahol som si program genesis ako 30 dňovú verziu zadarmo. Stiahnutie a inštalácia prebehla v poriadku, lenže ked kliknem na ikonu tohto programu, ktorá sa mi objavila na ploche, tak mi naskoci take okno kde si pýta ID adresu a heslo, alebo zaregistrovanie. A vždy keď to vykliknem, tak sa mi zruší celý program. Neviem kde je chyba, keďze som si stiahol demoverziu zadarmo.

Bol by som rád ak by mi niekto odpísal, ...za odpoveď ďakujem..
Igor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím

mám podobný problém co Igor, jen s tím rozdílem, že se mi vše perfektně nainstaluje, po spuštění programu na mě vyskočí ono registrační okno (Account Confíguration), tam odklepnu "Register with Genesis" a ve finále mi to sdělí "We were unable to find your trial" čímž program nemůžu spustit. Na webovkách Genesisu jsem žádnou sekci na registraci nenašel... neví někdo nějaký tip k řešení??
Předem děkuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
jelikož jsem již výše uvedený problém vyřešil, rozhodl jsem se dát semka stručný návod jak vyřešit tento problém... snad se to někomu bude hodit :) :) :D
Takže... prvotní můj problém byl v tom, že server nechtěl přijmout moji registraci tudíž vypisoval onu výše zmiňovanou hlášku... "We were unable to find your trial"... o pár dnů později již server fungoval a šlo se zaregistrovat normálně. Registrace (i pro free trial verzi na 30dnů) je důležitá z toho důvodu, že s ní dostanete ID (tj váš login) a heslo... to zadáte při prvním spuštění platformy. Ale pozor! Může se vyskytnout drobný problémek v tom, že program bude stahovat data, ve finále nic nestáhne a tudíž program se sekne a nepůjde spustit. Potom nezbývá než re-install celého programu, pak už mně to vše funguje bez problému, dokonce tahám i real data
Honza :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...