Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

COLOSEUM


Pavla

Doporučené příspěvky

lumíre, já jsem s podobnými společnostmi nikdy neobchodoval, ale přopojuju se k tvému názoru. Splečnost Colosseum bych doplnil o společnost Cyrrus, jejichž přednášku jsem měl možnost absolvovat. A taky bych se přimlouval za to, ať ti co s podobnými společnostmi ztratili statisíce Kč sem nechodí fňukat. Dobře Vám tak, když je Vám líto si na českém internetu přečíst varování zkušených traderů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
V prosinci 2006 jsem uzavřel smlouvu se spol Colosseum, která mě "poskytla"službu Asistent.Při počátečním účtu 20.000 USD se můj účet ztenčil do dnešního dne na 10.000 USD.Peníze mám vedené u MAN Financial.Poplatky za pokyn jsou 40 USD.Nechci jak píšete "fňukat" nad ztrátami,protože si za to můžu svým dílem i já.Nestudoval jsem doporučení i názory jiných obchodníků,kteří mají s touto společností zkušenosti a za druhé jsem nestudoval do podrobna jejich "umělecké analýzy".Protože neumím dost dobře anglicky,tak jsem se chtěl informovat o nějaké vhodné alternativě,která nabízí služby s nížšími poplatky za pokyny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

labuan

z toho co rikas vypliva ze obchodujes pozicne (dlohodobe jinak receno drzis pozici dele jak den). anglicky moc neumis takze ti bude asi doporuceno bud Global Futures (vyledej tady jmeno Kuzel James). Mluvi cesky, volas mu nebo on tobe pres skype ci normal tel. Komise jsou na dohode, ale zrejme se dostanes mnohem nize. Pak je tu jese harpoon capital coz je takovej prostrenik k PFG (snad se nepletu). Tam se taky da volat, pry dokonce na ceske cislo. Hledej p. Kos. Komise si taky vynegociues. Otazkou zustava jake budou mit oni rady. Takze obezretnost, trochu studia a udelas si obrazek sam. Kazdopadne PRYC OD COLOSSEA. jinka ti nezustane ani cent.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Labuan,

dopadol som podobne, preto sa Ti nesmejem. Vedel som, ze so ziadnou spolocnostou takto vela nezarobim, ale myslel som, ze za patricne "skolne" sa za rok niecomu priucim a potom budem obchodovat sam. Ale to nebolo skolne, ale obycajne okradanie. Nepočúvaj ich sluby, že sa to pristi mesic zlepsi. Okamžite zastav otvaranie novych pozicii, pretoze ti chlapici su plateni za to, aby ti urobili, co najviac obchdov bez ohladu na vysledok. Ved na kazdom kontrakte maju 80 USD. Sleduj burzu a otvorené kontrakty pozatvaraj podla svojho uvazenia, lebo im je to jedno. Ak mi posles mail (adresu mam zverejnenu) tak Ti poslem podrobnejsie informacie.

Amos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes píšu 2. příspěvek, první se mi hodně nevydařil, pan Petr mě pěkně "sjel", za což mu opravdu srdečně děkuji,
od té doby dle jeho rady studuji, hledám nalézám i nenalézám... Hodlám obchodovat sama, ON-LINE měny a indexy, intradenně.
Hodně času jsem strávila výběrem obchodníka, mám jej na 99% vybraného ... a je to Colosseum.. Jdu na tyto stránky a žasnu, nenalézám nic dobrého o této firmě, kromě jednoho, pro mě dost podstatného - jejich partnerech -brokerech v USA. Dle informaci v niti vyžívají jedny z nejlepších v USA.
BEST Direct DEMO zkouším asi 25 dní, našla jsem jednu chybičku v grafech a jednu věc-přehled podaných příkazů, bych přivítala s možnosti třídění, poradím si s tím však za pomocí EXCELu. Tyto nedostatky beru jako daň za to, že platforma je zdarma nebo zahrnuta v ceně obchodů (19-30 USD za uskutečněné obchody, nula za SL, posun SL).
Jinak mě tato platforma překvapila jednoduchostí, poskytující to co jako (začínající!!!) obchodník potřebuji.
V dikuzi jsme však našla jen narážky, nic konkrétního, nic konstruktivního, jen "pryč" od Colossea.

Moje otázka zní:
1) Mám dát "ruce pryč" od Colossea, hodlám-li obchodovat ON-LINE v BEST Direct,
s vlastní strategií (pocházející ze studia mj. knihy "Obchodování na komoditních trzích" T.Nesnídala a P. Podhajského,
studií a rozborů grafů, těchto www stránek, demo obchodování atd.)?
2) Poplatky 19 USD za uskutečněný obchod (Sell a Buy) a 30 USD za obchod s měnami je moc?
dle výše uvedené knihy tato cena byla označena za přijatelnou. Mýlím se?
3) Z Vás zkušených, může mi někdo doporučit vhodného ochodníka s CP pro ON-Line obchodování?

závěrem:
Setkla jsem se osobně se zástupcem fy Colossea, mě přiděleným brokerem, byla jsem velice příjemě překvapena, kapitolu o brokerech jsem přitom velice pečlivě studovla.
... dělám někde chybu????


Děkuji Zdenka


:S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro intradenni obchodovani, kterym se chcete zabyvat, jsou poplatky 19-30 USD strasne mnoho. Napr. Interactive brokers ma poplatky 4.80$ za obchod (nakup+prodej) s futures. Menovi brokeri maji vetsinou dokonce nulove poplatky. Pri intradennim obchodovani nebyvaji prilis velke prumerne zisky na obchod, ve kterych by poplatky 20-30$ za obchod byly zanedbatelne. Napr. pri prumernem zisku 300$, prumerne ztrate 100$ a uspesnosti 45% vychazi prumerny zisk na obchod 80$ bez zapocteni poplatku a skluzu. Pri skluzu 10$ a poplatkach 30$ tak vlastne polovinu profitu davate brokerovi + trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Zdenko,
porovnejte a sesumírujte si to sama

píšete...Hodlám obchodovat sama, ON-LINE měny a indexy, intradenně. ...Poplatky 19 USD za uskutečněný obchod (Sell a Buy) a 30 USD za obchod s měnami je moc?

při intradenním obchodování nepotřebujete komunikovat s brokerem telefonicky. Děláte 4-10 obchodu denně (někdy 0).
Měsíčně jich mám kolem 80-90. Taky nevládnu angličtinou, tudíž jsem měl strach z brokera v USA, ale dnes to funguje O.K., zvláště pro brokera, pro kterého je zde ve fóru bohatá podpora a každý Vám ochotně s uživatelskými problémy ochotně pomůže.
Jak psal jz výše komisí u intra není nezanedbatelná, zvláště v počátcích, kdy ještě neumíte filtrovat spousty falešných signálů. Rozdíl 20-30$ proti 4,80$ se mi nezdá zanedbatelný, ale je to na Vás.

Pro pitové trhy by se dalo o komisi 20$ uvažovat, ale pro intra je to podle mě smrtelné, ale je to jen můj názor čerstvého začátečníka v live obchodování. Když bych ke svým nevalným live začátkům měl přpočítat takto vysoké komise, již bych první účet zlikvidoval.

Přeji Vám lepší začátek než jsem měl já a šťastnou ruku při výběru brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Waza,
netusim za co VAs kdo sjel, ale ptejte se. Platit za obchod 19 USD je sebevrazda. Na YM urcite. Napr. pokud mesicne udelate cca. 100 obchodu, tak u IB pri cca. 5 USD zaplatite 500 USD. Jestlize chcete platit 19 USD tak je to 1900 USD! A to je na YM velmi solidni mesicni vysledek!


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Waza,
ohledně indexů jste už odpovědi dostala. Co se týče obchodu s měnami (forex), 30 dolarů za obchod je dle mého názoru zlodějna. Každý slušný broker si účtuje jen spready, žádné jiné poplatky za provedený obchod. Případně, pokud už si účtuje poplatky, pak je to při spreadu 1 až 2 pips a poplatky jsou cca 5$. Je dost solidních brokerů, s kterými můžete obchodovat za mnohem lepších podmínek, než tady popisujete.

Happy trading,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

nemám sice žádnou konkrétní zkušenost, ale taky mi z COLOSEA neustále volají a posílají doporučení. Jsem teď , po přečtení celého vlákna, se sebou opravdu spokojený.Bohužel je to dosud jediná opravdová spokojenost v souvislosti s tradingem. Jsem zkrátka spokojený, že jsem byl zkrotil svoji nedočkavost honem obchodovat. Pořád si říkám, že brokera mám hledat až potom, co budu mít systém, trenink, backtesting atp. Ale to začátečnické nutkání honem otevřít účet, vrazit na něj pár set tisíc těžce vydělanejch kaček ,a začít KONEČNĚ OBCHODOVAT, to je opravdu silné lákadlo.

Takže já si dokola opakuju:
- Ještě jsi dostatečně netrénoval
- ještě pořádně nerozumíš základním indikátorům
- ještě ti ani neskončila trial na TNT
atp. (cokoli, co mě ochrání od ukvapených rozhodnutí)
.
.
Takže jsem si našel zálibu ve studiu, fakt mě to baví! A tento web - skvělé místo. Dříve jsem sledoval několik mě dostupných (tj,českých) zdrojů, ale nyní již sleduji jen FINANČNÍKA, za kterého autorům upřímě DĚKUJI!

Každopádně mě také čeká výběr brokera, zpočátku nejlépe kominikujícího ČJ. Ačkoli další přínos mojí nové zaliby je i to, že se snad konečně také budu vážně zabývat AJ, protože nyní ji pravidelně uplatním .

Zdravím všechny, přeji vám ať vydržíte a pokud jsem se odchýlil od tématu, pak se nezlobte!

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Vám moc za odpovědi,
dozvěděla jsem se že poplatky Colossea jsou vysoké, nicméně nejsem dál.
Odpověd "kukus" přesně vystihuje jazykový problém a dále píše o brokerovi:
"brokerovi který má v tomto fóru bohatou podporu a každý vám ochotně s uživatelskými problémy pomůže"

- To je prosím pěkně který?
- Proč tak tajemně?
- Má-li tento broker podporu fóra, jistě jeho označení nebude porušení pravidel fóra.
(možná nepozorně čtu, špatně hledám, seznam brokerů vhodných pro tradery by se na těchto stránkách hodil...)

Vy kteří již nějakou dobu obchodujete víte moc dobře kolik času spolkne výběr brokera, platformy,
prověření bezpečnosti atd.
Mohu tedy pěkně poprosit o ochotnou pomoc s předuživatelkými problémy?

Zdenka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to waza

Neznalost zakladov anglictiny je podla mna aspon pre ID obchovanie menovych parov velmi velky handicap. Velky vplyv na pohyb ceny maju fundamentalne spravy, na ktore niekedy musis rychlo regovat. Plus citanie roznych analyz a prieskumov.Netreba vediet anglicky na urovni absolventa Oxfordu,ale aspon zaklady povazujem za takmer nutnost.A v tom pripade nemas ziadny problem ani s anglickou platformou. Tento biznis je o kumulovani malych vyhod na svoju stranu a bez anglictiny mas na svojej strane dalsi handicap. Je vela oblasti tradingu,kde sa bez znalosti anglictiny da posobit,ale zrovna menove pary intraday su asi tou najmenej vhodnou volbou
Ospravedlnujem sa,ze ti nedavam odpoved na tvoje otazky,ale ja osobne tento aspekt povazujem za dolezitejsi

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...