Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB pro ID i poziční


Moger

Doporučené příspěvky

  • 9 months later...

Zapačilo sa mi obchodovať IntraDenne akcie, akurat že mám malý účet pod 25K. Takže obchodujem cca každy druhy deň.
Čo je na tom pravdy že pravidlo "3xobchody za 5dni" platí len na /akciové/ marginové účty?
Ak si zmením marginový úět na nemarginový - budem môcť obchodovať akcie do nemoty aj na účte pod 25K?

Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 4 years later...

Prosim Vas, ja tomu nie uplne rozumiem a zo srtanky IB som toho az tak vela nevycital, tak by som Vas chcel poprosit o radu. To, ze na intradenne obchodovanie je min. Net Liq. 25k, to sa vztahuje uplne na vsetky tituly co sa daju obchodovat a na vsetky burzy alebo len na niektore? Lebo na stranke IB pisu, ze je to len FINRA a NYSE regulation.. Konkretne ma zaujima, ci mozem obchodovat e-mini indexy (napr. ER2, ES) aj s mensim acountom..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A, prosim, este mi vyvstala taka otazka a nedokazem prijst na to, co je vo veci, ale nejde mi tradovat indexy.. Nemam v IB aktualne BID/ASK ceny (nevidim ich) a ked sa pokusim kliknut do prazdneho policka BID/ASK, napise mi, ze You can't trade an index. A pritom som pozeral, premissions na trading mam vsetky povolene a nemyslim, ze by existovali dalsie obmedzenia, ktore by som nesplnal..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Dobrý den,
jsem ''nováček'' v tradingu, ale už jsem na pozici, kdy bych si rád od března otevřel účet u IB.
Tak bych si rád ujasnil vstupní investice pro day trading v indexech jako jsou E-mini trhy.
Bude mi stačit vstupní částka 11.000,-USD? A těch 25k je potřebných jen pro akcie a intraday? +nenašel jsem na IB webu jaký musí být min. zůstatek účtu.

Mockrát děkuji za drahocenné rady a samozřejmě i tvůrcům tohoto webu za vše co jsem se doposud naučil .
S hezkým pozdravem,
Jarda.
ps.při otevírání IB účtu uvedu i Promotional Code.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Agerko:
Indexy nejde tradovat, je to jen ukazatel, indikátor, proto tam žádný bid/ask ani nikdy nebude. Dá se to tradovat nepřímo, uvedu příklad pro index S&P 500 - třeba přes ETFko SPY, nebo futures ES, nebo opce na SPX...

to casapenize:
Na otevření účtu stačí u IB myslím $10K (pokud se nic nezměnilo).
$25K není potřeba na akcie a intraday, ale na intraday akcií a opcí! ;-) Futek se to netýká. Minimální zůstatek účtu je myslím $2K, jinak není možno obchodovat (koukat na web pořádně).

Promotional Code? Mno nevím nevím...

T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...