Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trhy podrobněji: ETFs


Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 82
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jo, ale broker se u naked put bude jistit pro pripad prirazeni a pokud bude podklad mit cenu treba 30, tak bude pocitat s longem 100× $30. U naked Call bude pocitat se shortem, coz je jeste drazsi. A nebude uplne tak moc zaviset na cene opce.


ale to je jedno, IB proste ma nejake pozadavky a pripoustim, ze jsou i brokeri, kteri maji nizsi pozadavky na otevreni uctu i na margin. Jen je otazka, jestli je hledani nejlevnejsiho brokera tou spravnou cestou do raje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja nepropaguji start s 2000$, ale říkám to, že pokud už se mi stane, že klesnu hodně hluboko, takže ještě není konec. Pokud nemám na to, abych účet zadotoval, tak se stále nějak můžu snažit se z toho vyhrabat. Nic víc, nic míň. Ale souhlasím snad s většinou, že mít na obchodování dost peněz je důležité.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ako sa mi podarí v IB (TWS) dostat data na ETF?
Ak vpíšem pod underlying do WTS napr. QQQQ, IWM, FXE ... tak mi IB ponúkne na výber komodity, opcie, akcie ... . Predpokladam, že treba kliknut na AKCIE. No a potom dostanem k výberu kopec všakovakých možných tickerov na výber. A tu vždy skončím, neviem čo si mám vybrať.
No a samozrejme neviem ani čo mám vpísať do Sierry ak chcem tieto grafi vydieť.

Podarilo sa už niekomu v Sierre pracovať s ETF?

Štefan


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...