Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader a otevření grafu s historickými nebo realtime grafy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 167
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

[bold]Dvanacternik: [/bold]

Zaregistruj se u Zen-Fire a budes to mit uplne stejny.

www.zenfire-trading-demo.com/

klidne si vsechno vymysli vcetne emailu. nepotrebujes nic potvrzovat atd. az kliknes na GET DEMO tak uvidis vsechno co budes potrebovat.

Opentick je hold divnej. :D

[bold]Masaryk:

--- Tedy co ja mam zkusenost se Zen-Fire, tak vyborne funguje pro papertrading, ale historii jsem z nej dostal maximalne pro kontraktni mesic 12/07, driv ani tuk. Delam neco spatne nebo to tak proste je?[/bold]

Proste to tak je. Zen-Fire neni na starsi data. Pouze na aktualni kontraktni mesic.


[bold]--- Taky by me zajimaly detaily o Zen-Firu, napr. mira zpozdeni na free accountu [/bold]

Spozdeni neni vubec zadny a data jsou spolehlivy.
GE.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Genius75: jo tak u ER2 mi to teda sedi presne (15 tick), ale u YM (25 tick) zase uz ne. No nevadi. Zatim stejne papertraduju na 3 min grafech, zkousim WoodieCCI v kombinaci s SR urovnemi, takze se cenoveho grafu vzdat stejne nechci. Jen me tohle zajimalo, protoze Woodie rikal, ze mu ten jeho system na range bars funguje mnohem lepe. Chtel sem si take stahnout ten skript pro WoodieCCI do Ninja Traderu, co je na foru na jeho strankach, ale nemuzu se tam zaregistrovat, maji tam nejaky problemy:-( Nemel by ho tady nekdo nahodou stazeny?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kterej script myslis?

Napis sem z ktere stranky bys to chtel a ja ti to uz nejak poslu :)

Uplne nejvic ruznych scriptu najdes tady ...

www.ninjatrader-support.com/vb/index.php

dole v kategorii NinjaScript File Sharing


Pokud by nekdo potreboval registraci na woodieho forum, tak se rano (u vas odpoledne) pripojte na woodieho basic chat a napiste uzivateli tonyuk at vas zaregistruje.

za par minut to mate.

GE (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Dvanacternik [/bold] Nemusis to stahovat. Pokud mas Ninja verzi 6.5 tak ten panel najdes tam. Mrkni na mrkni na obrazek :) Nevsimej si toho, ze mam nastaveny u WoodiesCCI(50,6) - ty tam budes mit zrejme WoodiesCCI(14,6) Tohle okno vyvolas s Ctrl+I Happy Trading. Kdybys precejenom porad chtel ten panel z woodieho webu napis mi na spamstoper(zavinac-uzenac)gmail.com ale napis mi taky sem, zes mi poslal email. Ja tenhle email pouzivam jen na registrace. GE.

5347

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...