Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader a otevření grafu s historickými nebo realtime grafy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 167
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Genius 75: dik, vypada to trochu lip nez ten panel co uz tam je, ale stejne nevim, jak tam skryt ten cenovy graf. Uz sem taky prisel na hlavni pricinu toho proc se mi to cci lisilo, woodie to tam pocita jen z hlavnich obchodich hodin, cili 9:30 az 16:00, takze to pak je jasny. Na to jak tohle nastavit v Ninjovi sem fakt ale neprisel. Stejne tak nevim jak z tech statistik v zalozce performance vypustit vikendy. Tu moznost sem nikde nenasel, nebo jsem se prehledl?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
měl bych na kohokoliv velkou prosbu...

Mizím si teď na několik týdnů dáchnout na jednu moc hezkou chatičku v horách, kde jsem mimo jiné plánoval vydatně backtestovat. Nebude tam připojení k netu, tak jsem se dneska docela dlouhou dobu snažil zprovoznit něco, co by mi zobrazilo historická intradenní data na pár měsíců dozadu pro emini DJ nebo emini Russel. Bohužel neúspěšně.
I ta data by člověk měl, akorát jsem nenašel program, který by se mnou spolupracoval a zobrazil je. :S

Sice jsem je upravil do formátu tak, aby je načetl Ninja, ale vykreslit graf se mi stejně nepodařilo. Přes Zen fire je to zase jen pár dní (stejně tak i Visual Chart).

Nebyl by někdo té lásky a neposkytl mi pro tohle jedno stažení přihlašovací údaje na opentick, přes který by to mělo jít stáhnout, jak jsem pochopil? Vzhledem k tomu že teď nenabírá nové uživatele.... ;)

Nebo možná ještě lépe máte někdo jiné řešení?

Díky moc,
Pepa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fishkiller: Dnes jsem zvládnul rozjet NT s rok starými daty z ER2, které jsem našel na ninja.korthrun.net/.

Důležité je rozbalit (původní soubor je zabalen) soubor přímo do Dokumenty/Ninja trader/db/data , neimportovat!

Poté v NT udělat nový instrument, který se bude jmenovat podle příslušného měsíce (např.ER2 září 07 - ER2 09-07).
a nakonec otevřít nový graf, kde nastavíme instrument type - default a name bude příslušný měsíc. Nezapomeň změnit datum v pravé části okna (tak, aby korespondovalo s tím kterým měsícem), jinak neuvidíš nic, jen prázdné okno.

Zní to malinko složitě, ale je to lehké, určitě to zvládneš. Good luck.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mozete mi niekto poradit ako nastavit ypsilonovu os v Ninja Traderi. Pri E-mini S&P 500 mi to ukazuje hodnoty iba po piatich tzn. 1375, 1380, 1385, 1390, atd. Tiez Data box ukazuje zvlastne hodnoty iba po piatich. Pri ER2 to funguje normalne. Na ypsilonovej osi su hodnoty po jednotkach a Data box ukazuje tiez normalne. Dakujem

5380

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koztarz Napsal:
-------------------------------------------------------
> to fishkiller: Dnes jsem zvládnul rozjet NT s rok
> starými daty z ER2, které jsem našel na
> ninja.korthrun.net/.
>
> Důležité je rozbalit (původní soubor je zabalen)
> soubor přímo do Dokumenty/Ninja trader/db/data ,
> neimportovat!
>
> Poté v NT udělat nový instrument, který se bude
> jmenovat podle příslušného měsíce (např.ER2 září
> 07 - ER2 09-07).
> a nakonec otevřít nový graf, kde nastavíme
> instrument type - default a name bude příslušný
> měsíc. Nezapomeň změnit datum v pravé části okna
> (tak, aby korespondovalo s tím kterým měsícem),
> jinak neuvidíš nic, jen prázdné okno.
>
> Zní to malinko složitě, ale je to lehké, určitě to
> zvládneš. Good luck.
>
>

Zdravím,
vypada to dobre,ale mohl by jsi jeste trochu rozvest "udělat nový instrument" ?

1) Dam instrument manager
2) Instrument lists - necham default
3) Kliknu na new - vyjede INSTRUMENT EDITOR
4) Master instrument - vyplnnim ER2 09-07
5) Instrument type - Futures

A dal uz se mi to mlzi :-)


A jeste bych se chtel zepatat jestli jste nekdo rozjeli nejake jine pripojeni na data nez pres ten Open tick, ktery ted nejak nejede ...

Diky !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měl bych také dotaz - jde nějak nastavit, aby se mi při real (paper) obchodování v NT někde psala aktuální hodnota volume, která je na poslední svíčce?
Dosáhnu toho zatím jen dvěma zůsoby: buď otevřením databoxu, ale to musím neustále jezdit myší nad poslední svíčkou, jinak se nepřekresluje. Nebo přidáním indikátoru volume do grafu, pak se (vhodně nastavená) vykresluje poslední svíčka, ale ztratím tak velký kus plochy, kde může být graf nebo indikátory ...
Ideální by bylo jedno čísílko s aktuální hodnotou volume ... neumíte to někdo nastavit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...