Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

mo2t Diky moc jo uz jsem to nasel a sleduju kdy vydaji zaplaty.

Jeste mam dotaz obecne ke vsem kdo u nich mate ostry ucet i testovaci. Pritelikyne ma testovaci ucet i ostry a jak jsme nabili ucet penezi tak (coz je cca mesic) ji prestal fungovat ucet testovaci (ktery mam na druhem pc) a pise mi to hlasku:
The user's trading privileges have been supported by the RiskWatcher. Contact risk manager - takze pocitam ze testovaci ucet steven uspesne zablokoval. Takze dnes jsme poprve zapnuli ostrou platformu pridali ucet E2RU a cena se nehybe. Takze to nefunguje.

Zazili jste nekdo neco z toho?

Diky

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se předem, ale mám v tom hokej - zatím jsem zkoušel jen Forex, kde jsou platformy all-in-one, tady v tom mám totální hokej. Nainstaloval jsem si Infinity AT (DOM), k tomu se mi nainstalovala Sierra. Prosím o radu: rád bych obchodoval Russel a DAX, ale netuším, kde vzít intraday data do Sierry. Musím si tedy koupit Sierra (prý level 4 stačí) a k tomu nějaká data od někoho? Mohli byste mi prosím poradit od koho a jaký balík? Nebo je poskytuje Infinity?
Dík za pomoc
Plech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zenon Plech

Nejjednodušší je otevřít si sierru přímo z platformy AT - je tam na to tlačítko a sierra se ti sama přihlásí na datafeed. Ale přihlášení k datafeedu jde samozřejmě v sieře zadat i ručně. Ohledně požadovaných trhů je nejlepší se domluvit přímo s brokerem.
Jinak real time data budeš mít přímo od Infinity, která v podstatě pouze přeprodává služby TransAct. Historii dat budeš tahat ze serverů sierry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dodatek k uvodnimu prispevku ze dne 27.5.2008:
Dneska 9.8.2008 se opet neaktivoval STOP prikaz, opet nesel zrusit. Opet doporuceni at si zkontroluju internetove pripojeni... ach jo.

Poznatek je ten, ze pokud se to stane a platforma mi ukazuje ze nejsem v pozici, opravdu v ni nejsem, i kdyz to tou stopkou projelo a visi to v seznamu aktivovanych prikazu. Kdyby se to nekomu stalo, mejte pripraven tel. na Infinity (denni i nocni), reknete ze jste meli aktivovany prikaz, ktery nebyl vyplnen, mate ho v okne Open orders prikaz, ale ktery nejde zrusit (u limit prikazu), pripadne pokud to byl STOP / Market prikaz, tak ze se nevyplnil (I am flat) a ze tam presto visi.

Pokud to bude jako minule, tak dopoledne nepujde obchodovat a snad to nejak odpoledne az se amici probudi, posteluji.

Pevne nervy ;)

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All: díky moc, už jsem to rozchodil.
Teď se babrám s InfinityAT a DOM. Visení příkazů, na které měl být aktivován Stop jsem zažil, myslel jsem, že je to problémek dema. Flatten ani Cancel all nefungovalo.
Je někde v InfinityAT vidět stav účtu a profit/loss na každý trade? Navíc když jsem vypnul InfAT, smázla se mi historie transakcí.... je to normální?
Plech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dodatek c. 2 k uvodnimu prispevku ze dne 27.5.2008:

9.7.2008, poledne, opet nevyplnen prikaz. Popdpora nevi cim to je, mam pockat az prijde do prace jejich ranni smena. Pozor - praji se na to zda chcete pozici otevrit po telefonu - DURAZNE NEDOPORUCUJU, protoze pak ji neuzavrete jinak nez opet po telefonu. Pokud by jste tak jiz udelali, vyslovne jim reknete jakou stopku chcete, protoze v platforme Vam nepujde zadat - nefunguje opacny prikaz, nefunguje flatten.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dodatek c. 3 k uvodnimu prispevku ze dne 27.5.2008:

Pockal jsem si na Stephana, zjistil mi byl v noci vypadek dat z Evropy. Omlouval se za nocni smenu, ze to nevedeli. Takze resume:

- platoforma, internet, plneni, OK
- nocni smeny nevedely o vypadcich

Diky Stephanovi zajeho podporu, za to ze me informoval v cem je problem a kazdemu mohu doporucit, aby se na nej obratil pokud by byl problem.

Tomas

PS Zenon Plech: ano, tu jejich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

T: Ano lidi diky ty data mi vazne blbla diky svatkum, blba chyba uznavam :-)
No a ted uz jen posledni vec co me prekvapila. Takze mam ucet s opravdovyma $$$. S timto uctem muzu obchodovat to je super. Ale co kdyz chci jeste papertradingovat s testovacim uctem - ten uz mi nejak vyprsel a jak mi stephen napsal tak testovaci ucet je prej jen na 30 dnu. Vyresili jste to nejak? Nebo vy co uz jste nabili tak ten testovaci nepotrebujete? Jako na backtesting muzu pouzit i ten ostry ale na to abych si osahal poradne platformu a vyzkousel funkce, se mi vazne nechce na ostro zkouset - pac sem ten testovaci tak nejak nevyuzil no.

Jak jste to resili vy?

Diky za info

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...