Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti. Vím, že už tu pár stejných postů bylo, tak jestli se třeba něco nezměnilo.

Pokud bych chtěl používat Sierra Chart datafeed a živé obchody provádět/posílat ze stejné Sierry, pošle příkazy sierra na Infinity Futures ze stejného grafu?

Upraveno uživatelem van Heck
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
On 31. 8. 2017 at 17:58, freezy napsal/a:

Dobry den, jeste donedavna jsem u Infinity obchodoval. Skluzy plněni jsem nezaznamenal. Jen pozor na kvalitu/strukturu dat, ktere poskytuji. S otevrenym uctem jsou sice zdarma, ale jsou vterinova nikoliv tickova. I kdyz broker (Patrick), kdyz jsem rusil ucet, me presvedcoval, ze maji tickova. :-) Zakaznicka podpora reaguje rychle a 24/7. Platforma (AT) je rovnez zdarma s otevrenym uctem. Komise RT jsem mel mirne vyssi nez nyni u IB.

Konkrétněji... Graf je Tickový. DOM data se zaktualizují pouze v případě, když dojde k obchodu a to se dá v nastavení změnit - NESMÍTE mít zašktlé TICKS ONLY v nastavení AT (lišta spuštěných programů > hnědé T)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Zkoušel jsem u Infinity demo účet pro doplnění obchodování Eur/Usd na Forexu. Zaráží mě však velký rozdíl ve volume na trhu 6E. Volume z pátku 26.10.2018: Infinity - 202 235, Barchart - 245 975, CME Group ( burza ) - 245 975. Takže data z Infinity jsou na základě výše uvedeného porovnání k ničemu. Nelze dle nich udělat přesnou analýzu. Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem ojedinělý případ? Mají opravdu ticková data? Výše uvedené porovnání tomu nenasvědčuje.  

 

  • Nelíbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 27. 10. 2018 at 18:22, Everest napsal/a:

Zkoušel jsem u Infinity demo účet pro doplnění obchodování Eur/Usd na Forexu. Zaráží mě však velký rozdíl ve volume na trhu 6E. Volume z pátku 26.10.2018: Infinity - 202 235, Barchart - 245 975, CME Group ( burza ) - 245 975. Takže data z Infinity jsou na základě výše uvedeného porovnání k ničemu. Nelze dle nich udělat přesnou analýzu. Máte někdo podobné zkušenosti, nebo jsem ojedinělý případ? Mají opravdu ticková data? Výše uvedené porovnání tomu nenasvědčuje.  

 

Taky mám Infinity Futures, jejich data zpracovává firma TransAct. Data jsem řešil s Trans Act a ti mě přesvědčovali, že jsou jejich poskytovaná ticková data správná i přes maily. Moje zkušenost ale je, že na cenách, kde se objevovalo velké volume, ve skutečnosti až tak velké volume nebylo, atd. Jejich data rozhodně nejsou vhodná na zobrazování Volume Profilu a Numbers Barů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...