Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Dobrý den,

měl bych jednu spíš technickou otázku - hodlám si pořídit Omega Prosuite 2000i (v podstatě Tradestation, ale není určen na obchodování, pouze na testování a tvoření systémů) a mám menší problém s daty. Omega Tradestation přijímá data jen ve formátu .xpo nebo .omz a nejsem tedy schopný importovat data ve formátu .tik...proto bych se chtěl zeptat jaké všechny formáty Tradestation podporuje a jestli je možnost exportování dat i v jiných formátech (třeba .txt nebo .omz).

díky za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

mohl bych poprosit o nějakolik bližších informací, prvních postřehů a názorů..?

ještě jedna doplňující otázečka - je podle Vás, zkušenějších, vhodné si pro nováčka založit účet a používat TradeStation? Nebojim se programovat a tak si troufám se do toho vrhnout .. a přijde mi to jako celkem dvě mouchy jednou ranou.. díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Jak se Vam jevi TradeStation versus Trade Navigator Platinum? Silne uvazuji o jedne z techto variant. V soucasne dobe jsem naklonen spise na stranu TradeStation. (Uz mam na stole dokonce i smlouvu, aj . . .) Sice mne stvou, ze neposkytuji demo, ale i z tech videi se da lecos vykoukat. Jejich programovaci jazyk mi prijde jako nepsany "standart". Genesis dokonce nabizi sluzbu, ze zdarma preprogramuji veci do TradeSense, ale na jejich foru je divne "mrtvo" coz mne trochu znervoznuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

murphy, záleží co od programu očekáváte.
TS je výrazně flexibilnější co se možností týče, ale jeho ovládnutí už vyžaduje skutečně znalosti programování.
Genesis dokáže programovat i běžný uživatel, což je pro mnoho obchodníků výhoda, ale současně pro pokročilejší uživatele omezení.
Ty programy bych neřadil do stejného rance - mají poměrně dost odlišné cílové skupiny obchodníků.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dekuji za reakci. Tusim jak to myslite. TN jsem testoval ze vsech nejvice a jsem s nim velmi spokojeny. Nicmene je pro mne hodne odrazujici jeho vysoka cena. Programovani u TS bych se nebal a podminky u brokera mi prijdou velmi zajimave. Laka mne prave "usetrena" investice za platformu . . .

Rozhodne si vyberu mezi temito dvema platformami. Ted jeste doresit pripadneho brokera a hura do toho!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Začínám se seznamovat s tímto programem a abych maličko oživil toto vlákno přikládám ukázku toho, co jde v TS naprogramovat. Podotýkám, že to je "syrová a triviální podoba" kterou jsem našel na webu a určitě by se to dalo dále "odladit". Je tam zobrazeno pár divergencí. Spodní TL jsem dokreslil sám. Samozřejmě by nebyl problém je zobrazit programově. Myslím, že už v této podobě tam je vidět určitý potenciál, ale je to opravdu jen příklad pro oživení diskuze. Aleš

4870

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...