Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Měla bych dotaz, dnes jsem po cca měsíční odmlce chtěla načíst graf russelu 2000 TF a graf se mi nechce načíst. Graf končí 23.12.2016.

Myslíte že to má něco společného s tím poplatkem 117 USD za data? Že je nejspíš potřeba je nyní platit? Doted jsem data platit nemusela. Pouze cca 15 USD měsícčně

Neměl někdo podobný problém? Moc děkuji za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám nastaveno TFEH17 takže snad ano... Pár dní fungovalo načítání dobře (co se týče aktuálního kontaktního měsíce) a teď jsem zjistila, že tento jediný trh mi přestal fungovat... ostatní trhy jako YM,ES.EMD,CL,NG mi fungují/načítají se v pořádku.

Možná jim napsat na support?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chtěl bych se zeptat na Rithmic datafeed. Už jsem vlákno pročetl a taky jsem si o rithmicu našel informace na SC webu, ale přesto bych se chtěl zeptat a ujistit jestli jsou ty informace aktuální. Je Rithmic vhodný datafeed pro ordeflow analýzu? Má přesné AskxBid volume? Obsahuje market depth (kolik úrovní na obě strany od aktuální ceny, u tohoto nevím zda to záleží na datafeedu nebo to má každá burza/trh určena samostatně)? Dále jestli Rithmic obsahuje kvalitní tickovou, AskxBid historii. Dočetl jsem se, že ne, ale SC dokáže netickovou historii dotáhnout ze svého zdroje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...