Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Mám 3 otázky:
1. Používáte "live" někdo jejich platformu AMP Global? Nevíte jak je to u nich s historickými daty, v demu vidím pouze aktuální měsíce. Lze zde vůbec zobrazit historii?
2. Jakého mají poskytovatele dat a jak je to s rychlostí plnění obchodních příkazů v této platformě?
3. Kdo AMP dělá clearing? Lze fundovat účet v Eurech (jako to lze např. u OEC)?

Bude-li někdo schopen/ochoten odpovědět budu rád.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to odyseus:
jsem u nich live pres AMP Global

1) historie je omezena. pro backtesting pouzivam zen-fire + ninjatrader

2) rychlost plneni je standartni,tipuju,ze na platforme to ani nezalezi,ale likvidite obchodovaneho trhu

3) AMP je introducing broker pro OEC, takze fundovat muzes i v eurech

negativni zkusenost mam takovou,ze jsem chtel resit nejake veci a na emaily zadna odezva,kdyz teda neslo o komise a informace ohledne fundovani, to byla odpoved hnedka:) jestli mas alespon 5k $,tak bez urcite do OEC,ja jsem sel k nim jen kvuli tomu,ze jsem nemel celych 5k

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanzik:

díky za info, zvážím OEC i když se mi nechce posílat jim hned 5k. Testuji jejich OEC platformu a celkem mi vyhovuje a nevidím podstatný důvod platit za Ninju, kterého také jedu demo, ale OEC nabízí (alespoň pro mě) to samé a "zdarma".
Takže pokud nejsou s OEC Trader platformou (u AMP se jmenuje AMP GLOBAL) nějaké problémy - tj. rychlost plnění, přesnost dat, tak mám jasno. I když jistým nedostatkem je to, že o tomto softu není vlákno (pokud se nepletu) a ani nemá tolik příznivců jako Ninja - tudíž si člověk musí na vše přijít sám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odysseus,
jsem u OEC 1,5 roku a rozhodně si nemohu stěžovat, data myslím kvalitní, aspon co mám moznost srovnání se Sierou plnění v pohodě, SL drží u sebe, OCO vazba je na u tebe, ted navic snizili marginy u indexů, mají odděleně servery pdo live a sim, podporují i opce a forex ... sice pro grafy používám Sierru, kterou podporují, ale s jejich platformou také žádný problém, navíc jakékoli info, když jsem potřeboval rychle odpověď, tak na jejich live chat a bylo to, ale i na maily odpovídají v pohodě .. jinak pro další reference www.elitetrader.com

btw: to že si na hodně věcí člověk přijde sám, je myslím, jen ku prospěchu věci, protože do toho pak vidí více, než když jen převezme něčí radu, řešení

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

když už se tady probírají jiný brokeři než AMP, tak

sd77:

pokud chces NJ, tak ho vyber se Zenfire a bez radsi k Mirusu a jako clearing partnera si vem RCG - tam muzes fundovat v USD nebo v EUR, jak chces. Ve vlaknu k Mirusu mas take dost podrobne popsano, jak si poradit s formularema pro zakladani uctu.

Odysseus:
pokud ti vyhovuje platforma OEC, tak potom je to bez diskuze. Je to kvalitni broker, pisu z vlastni zkusenosti. Ale ma take nejaka ale - treba vyssi komise a nebo vyssi marginy.
A jinak k tem platformam. Jelikoz brokeri, kteri jsou tady uvedeni, jsou bezproblemovi, takze vlastne jedine na cem zalezi je platforma, tak aby se ti dobre ovladala a dobre obchodovalo. Platforma OEC je vyhovujici, ale Sierra toho umi vic, a proto lidi treba vyuzivaji Sierru, kdyz jsou u OEC. A tam uz pronajem taky neco stoji.
A kdyz tady uvadite NJ, ze se za nej musi platit 60 USD, tak je to sice vic nez treba sierra, ale taky toho vic umi. Treba hlavni prednost je obchodovani z grafu. Sierra to uz take zavadi, ale porad to neni na urovni NJ - neni tam hlavni prednost a to zadavat obchody rovnou do grafu. A tech 60 USD je pouze v pripade ctvrtletnich splatek, na cim delsi obdobi si ho nekdo pronajme, tim to klesa.
A kdyz vezmu, ze jsem u OEC a mam sieru a nebo jsem treba u Mirusu a mam NJ, tak mi staci kolem 30 obchodu mesicne a naklady jsou stejne - protoze pronajem Sierry je polovicni, ale rozdil v komisi je dolar. A ktery novacek neudela 30 obchodu za mesic. Nikoho nijak nepresvedcuji, kazdy at se vybere, co mu vyhovuje.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím a děkuji všem, že reagujete a že to tu ožilo, tak přidám ještě několik mých zjištění:

to yax:
souhlasím, vraťme se k AMP, v současnosti u nich zkouším demo jak Ninji tak i AMP Global (dále jen OEC)

- musím reagovat ohledně platformy OEC (ani u nich se vývoj asi nezastavil), obchodovat z grafu je možné, téměř zcela stejně jako u Ninji, včetně ATM, které mě ještě nabízí více možností než Ninja (ale mohu se mýlit)
- dále je zde možnost zobrazit graf v grafu (ať jako další indikátor, nebo skutečně přímo v grafu) a to myslím Ninja nemá...nebo ano? (např. vidět ES a FESX v jednom grafu je celkem zajímavé )
- a pak je tu otázka OCO příkazů, které se skutečně vykonají (pokud už je objednávka, včetně SL a PT aktivní), tj. dojde k vyplnění jednoho a zrušení druhého SL - PT, i když je PC vypnuté a platforma nikde neběží, což by znamenalo, že to běží u nich na serverech, ale to musím ještě dále prozkoumat a budu vděčný za jakoukoliv LIVE zkušenost - zda to tak je, nebo to skutečně je jen simulace dema, které to nějak dopočítá ....

- jsou jejich komise skutečně tak odlišné? Pro zajímavost uvádím co mi od AMP přišlo emailem. Marginy mi nejsou, ale stále jasné - mají na webu rozdílné pro Ninju a AMP Global. Ještě se jich na to vyptám.

$400 ES Margins & Commissions and Account Information from Ampfutures.com
Commissions *Round Turn FLAT—all fees included *Applied based on monthly cumulative trade volume
Markets E-Mini ES, NQ, YM & TF $4.80, $4.30, $3.80, $3.20
FDAX $3.86, $3.46, $2.96, $2.36
FTSE $3.44, $3.04, $2.54, $1.94

Link to comment
Sdílet pomocí služby

medzi poplatkami medzi AMP a Mirus by nemali byt ziadne velke rozdiely pretoze podla toho co som sa docital tu na financniku, niekto robil prieskum , na koho su linknuty. a vysledok bol ten ze obaja brokeri su len introducing brokeri pre niekoho ineho (v tomto pripade toho isteho brokera). ci je to pravda som neskumal, ale myslim ze pri marginoch boli lepsi Mirus, a ci to po nich AMP v ramci konkurencneho boja odkopirovali neviem . ale ako hovorim v poplatkoch vela priestoru nemaju a preto treba porovnat. zrejme to bude to iste

dalsi rozdiel v poplatkoch by mohol byt aj v objemoch. neviem ake maju discount programy, ale kazdy seriozny ECN broker ma hladiny kde znizuje poplatky podla odtradovaneho volume. tak sa ich na to treba opytat, prva kategoria je okolo 300-400 kontraktov mesacne, RT , pri ktorych by mala ist rapidne dole s cenou, dalsia uroven okolo 1000 kontraktov RT. treba sa na tieto otazky pytat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

osobně mám u OEC na US indexy 5,4 RT a víceméně je mi to jedno, na ty moje "objemy" a frekvence obchodů si myslím, že jsou důležitější věci u brokera, než rozdíl 1-2 USD na poplatcích (tu) pokud někdo hodlá skalpovat s multikontrakty tak by to měl začít řešit, ale to neni otázka ne většinu lidi tady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miro,

to by me zajimalo, jake jsou dulezitejsi veci u brokera nez komise a marginy. Zvlast kdyz vsechno ostatni funguje tak jak ma. Ja treba od OEC odesel, ale bylo to hlavne kvuli obchodovani z grafu, ktere v te dobe bylo jenom u NJ, ale i ty komise mi dost vadily. Preci jenom je to rozdil oproti 4 USD, ktere mam u Mirusu na TF. A u mne je to treba rozdil, ktery mi pokryva pronajem NJ.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...