Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

DeLucky
Do zadneho metaeditoru to nekopiruj !!!. Tvojmu postupu sice nerozumiem, takze neviem kde robis chybu, ale to je jedno. Editor pouzijes len ak chces v indikatore robit nejake upravy alebo keby si chcel tvorit uplne novy.
Postupuj takto

Vypni metatrader
Subor s koncovkou mq4 (pripadne ex4) si uloz do adresara Program files / Metatrader /Experts / Indicators
Zapni metatrader
Otvor graf
Daj zobrazit navigator
Vyber indikator a presun do grafu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím programátorov, mal by som prosbu o naprogramovaní indikátora. Jednalo by sa o Inside Bars. Hľadal som na nete, ale našiel iba verziu, ktorá zmení farbu jedného INSIDE BARU. Avšak, ja by som potreboval, aby sa zmena farby týkala všetkých nasledujúcich barov, až po bar, ktorý bude "mimo" :))) pre lepšie pochopenie prikladám obrázok. Ďakujem

12932

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
vyvsatl přede mnou nečekaný problém :) Potřeboval bych nějak vyřešit alert kdy CCI překračuje nulovou linku, ALE aby se alert ukázal až po uzavření svíčky. V tuhle chvíli mi v průběhu formování svíčky vyběhne několikrát, vždy když se svíčka dostane na danou úroveň. Zkoušel jsem googlit ale marně :(

Děkuji na případný popis jak na to:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim

Jsem tu nový, ale už pár měsíců se prokousávám MT4kou.
Oblíbil jsem si kombinaci candles, MA, stoch.
zatím neobchoduju, jen pozoruju, tipuju.
Někde jsem mql4 comunitě jsem zahlíd příspěvek - že tuhle kombinaci někdo dal do AOS.

Nedávno jsem si našel manual k metaeditoru.
K tomu tam je i CZ verze pro program, ale po počeštění se mi ukazje jakysi pasqil.
dělam to podle návodu, ktery je uvedeny v souboru.
Přitom mi to nefunguje.

Jsem lama a začátečník.
Proto prosím polopatě, pokud něco někoho napadne.

Diky TIVL

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...