Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, prosím moc o pomoc. Už pouhá instalace verze 6.5 mi dělá problém. Zaregistruji se, stáhnu program, nainstaluji, ale neotevře se mi. Hlásí mi to chybu - Systém nemůže nalézt uvedenou cestu. Poradíte mi, kde dělám chybu? Již 3x jsem vše kompletně odinstalovala, nainstalovala, ale řešení žádné. Díky moc za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hallo Traderi,
Mám problém a chcem vás poprosiť o radu: Keď mám popoludní časť robím s NT v práci - tu je pripojenie cez proxy server - podarilo sa mi NT vďaka helpu spojazdniť ale stále nemôžem získať dat od Zen-fire ( doma mi beží korektne). Mylím že to bude v porte, neviem však ako a kde to mám zistiť, prípadne nastaviť.
THX !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dobrý den,
můžete mi prosím poradit?
Chtěl bych si koupit doživotní licenci Ninji za 995 dolarů viz. následující odkaz.

www.ninjatrader.com/webnew/subscribe_trading_platform_own.htm

Když kliknu na BUY NOW, tak se přesměruji na PAYPAL. (u PAYPALU mám registraci a již jsem platil licenci na 3 měsíce).
Na PAYPALU mi píšou, že je nastaven limit.
Nevím jak tento limit změnit.
Jde zaplatit kreditkou jiným způsobem než přes PAYPAL?
Moc děkuji za pomoc.
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

azkubicek:

vypada to, ze ninju muzete koupit jen pres paypal..pokud mate nejaky limit tak mate dve moznosti - pockat na dalsi obdobi, kdy limit vyprsi a nebo kontaktovat paypal a dotazat se, jak ten limit prenastavit..predpokladem pro zdarny konec je ale samozrejme, ze umite anglicky..pokud jste si ucet na paypal zalozil, tak predpokladam, ze umite..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

porenut4000:

pokud budete příště něco hledat, zkuste, prosím, nejdříve použít "vyhledávání" v diskusi..dost často objevíte věci, které hledáte, a nemusíte čekat na odpověď..

co se týče playback dat, zkuste se podívat do tohoto vlákna, snad něco objevíte:
Diskuze k článku: Videotutoriál: nastavení Playbacku v Ninjatraderovi podrobněji
www.financnik.cz/forum/read.php?23,125457

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.
Moc prosím o radu, jestli někdo netuší, jak propojit Ninja Trader s IB???
Další otázka, je možná trošku mimo toto vlákno, ale nemá tady někdo vyzkoušené, jak moc se od sebe liší data od Zen - fire a IB a to především RB???
Backtestoval jsem totiž na Zenfire, teď jedu i papertrading na Zenfire a nedávno jsem otevřel účet u IB a trošku nestíhám co se porovnávání těch dat týče a hlavně to propojení

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...