Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím, snažím se naimportovat do NT data future eur/usd ticková za 3 měsíce, vytvořil jsem v Instrument manageru novou položku a spustil import - načtení historických dat, spadlo to a v logu je chyba:

28.8.2009 9:10:32|3|4|Unable to import file 'C:\Documents and Settings\....\Dokumenty\NinjaTrader 6.5\db\import\6E_06_08.txt'. Instrument is not supported by repository.

neví někdo co dělám špatně?

data jsou exportovaná z NT ale zpátky nacpat nejdou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no odkaz je to dobrý, ale tohle nepomohlo, data se sice naimportují ale do původního existujícího instrumentu o který tím přijdu, dále je problém že se z těch naimportovaných dat nekreslí graf :(

data jdou načíst jednoduše jako typ STOCKS ale u eura jsou 4 des. místa a stocks jsou jen na 2

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Alec

Ďakujem za reakciu. Otázku som neformuloval dostatočne presne. Ani po množstve pokusov sa mi nepodarilo v Exceli 2007 prekonvertovať stĺpec s hodnotami dátum čas z txt súboru exportovaného z NT. Tieto bunky po formátovaní Excel 2007 vyplňuje krížikmi aj keď je bunka dostatočne veľká.Pripadá mi to tak, že Excel 2007 si proste nevie poradiť s formátom dátum čas používaným NT.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

chci se zeptat jak je to s otevřením trhů. Na tomto webu se píše, že jsou otevřeny od 15:00 do 22:00 našeho času. Když si však otevřu graf v NT jsou zde vykreslené úsečky po celý den, jak to tedy je? Jak je oblast od 22:00 do 15:00 podstatná a zda ji mám zapojit do případného backtestu?

Ještě mám problém s postupnou změnou měřítka osy ceny. Někdy mi vývoj ceny naznačuje jasný signál k L/S pozici, ale když si změním timeframe tak už to zdaleka tak jasný není. Je jediné řešení otevření si dalšího grafu s vyšším timeframe??

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...