Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Trhy pro záčátečníky


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 330
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

milatina:

stačí se podívat na graf např. ZC. Pro poziční obchodníky si myslím, že je kukuřice stále atraktivní - zhruba od 20.6. do 10.7. 07 nebyl problém přjít k 2500 USD na kontrakt. Při investici 1350 USD ( + SL) mít za cca 20 dní zisk 2500 USD je slušné, ne ? :-)
Ale nejsem poziční obchodník a zatím to ani neplánuji. Toto je jen názor, který jsem si v rychlosti při pohledu na ZC udělal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jaký rozdíl je mezi cukrem: SBV7 a SDV7.

Na grafech "quote.barchart.com/quote.asp?sym=SBV7&code=BSTK" je pro každý druh jiný graf

Na grafech: futuresource.quote.com/charts/charts.jsp?s=SB%20V7&o=&a=V%3A15&z=610x300&d=medium&b=bar&st=
mně přijde že tyto dva typy spojili.

Usuzuji tak proto, že SBV7 vytvořil včera (29.8.) dle grafů "barchart" high na 9.45, ale na grafech "futuresource" je 9.46. Když se podívám na grafy "barchart" je pro SBV7 high 9.45 ale pro typ SDV7 9.46. Tudíž usuzuji, že grafy futuresource tyto dva druhy nerozlišují a spojují je v jedno.

Pak mě ale mate ono jiné rozlišení SB a SD.

Máte na to vysvětlení?

Díky a hezký den.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den!
Může mi někdo pomoci posunout se v papertrainingu dále? Obchoduji kukuřici na CBOT. Našel jsem tu margin 1350 US$ pro poziční obchod.Nenašel jsem margin pro intradenní obchod.Především mně zajímá výše komisí v obou případech.Typuji 25 a 10 dolarů. Prozradí mi někdo skutečnou výši u některého brokera.Nezajímá mně jméno,ale hodnota.Výše počřátečního účtu 3000 US$,pokud to jde,s vědomím rizika které to přináší.Jinak mi nezbyde než začít s 5000 US$.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO: paveln
Velmi Vám děkuji za bleskovou odpověď.Uvedená data využiji pro papertraining v následujícím půlroce.Pokud vycházejí ze skutečnosti,můj profit vzrůstá na více než 2000 US$,pokud počítám účet 3000 US$.To vše po třech měsících papertrainingu.Vyšší účet,vzyšší profit.Skutečně mně to začíná bavit!
Děkuji moc za pomoc,někdy snad oplatím!

ZKL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemáte někdo zkušenost se společností Colosseum? Napsal jsem si tam o informce a hned druhý den mi volali. Ten člověk byl velmi vstřícný a dokonce za mnou přijede z Prahy 100 km domů, aby to se mnou všechno probral a ukázal mi, jak zadávat příkazy a taky nějaké tipy a strategie. Poplatky jsou u nich $25 sakumprdum na všechno. Říkal, že mě může naučit obchodovat s $5000, ale když jsem začátečník, bylo by to riziko a lepší by bylo $10000. Tak jestli o téhle společnosti něco víte, napište mi o ní něco, prosím.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,
mám dotaz k limitním pohybům - v komoditním manuálu a v diskuzích se objevují ukázky co jsou a jak vypadají limitní pohyby, u některých komodit jsem si našel na www2.barchart.com max. limit a moje otázka zní:

1) existují trhy bez limitních pohybů?

2) pokud ne tak platí, že méně volatilní trhy mají menší pohyby a nebo jsem to zase nepochytil?

3) u mini trhů (S&P, Russell 2000) jsem nenašel limitní pohyby, znamená to, že tyto trhy nemají limitní pohyby?

4) čiště teoreticky: pokud chytím limitní pohyb a bude trvat pár dní je klikně možné že přijdu o účet 5000$ ale co když bude pohyb ještě větší třeba 20000$? Jak se to řeší, přijede exekutor když nepošlu těch 15000$ nebo jak to funguje?

Stále více se mi zamlouvají spready - kdy zhruba bude otevřen kurz (týdně, měsíce, rok)?

Děkuji

Brdy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...