Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 months later...
  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli ma nekdo podobny problem s daty na platforme TOS. Zobrazuji se mi nepresne- nespravne data, vetsinou je ten bar delsi nez by mel byt (low). Kontaktovala jsem TOS na chatu, ale jedine co mi rekli je, ze si to mam opravit manualne z jineho zdroje dat.To jsem doposud delala. Napriklad dnes 5/26/2009 na Spy ve 15:00. Zobrazuje se to na paper money, na TOS live je tento bar trochu kratsi - hodnota 90.62. Diky za odpoved, Sasa

9131

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
jeste bych se rad zeptal na vase zkusenosti ohledne spatneho vykreslovani bar. Budu-li obchodovat live a dam si STP na urcitou hodnutu, ktera bude spatnym vykreslenim baru dotcena bude to v realu znamenat ze ma pozice bude ukoncena? Nebo jak si myslim nedoslo k zadnumu obchodu za danou cenu a tudiz se bude jednat pouze o SW chybu?
Dale jsem si vsiml ze je toto pomerne casty jev napriklad aktualni ZC?
Je tato platforma pouzitelna pro live obchodovani?
Dekuji,
Varanxxxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Přeji dobrý den,

je to sice už přes 2 roky, co jsem otevíral demo-účet a určitě po mě nic takového nechtěli ...
Zřejmě jste se "ukliknul".

Dokumenty chtějí až při "upgrade" na live (zůstává Vám původní login i heslo - pokud nebude proceduru opakovat).
A těch vychytávek není tolik - stačilo poslat běžnou poštou (fax mi "neprocházel" - pokoušel jsem se ale o odeslání jen několikrát během jednoho dopoledne) kopii pasu + řidičáku + vyplněné W-8BEN a účet byl aktivní za necelý týden.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď. Nejsem si vědom žádného ukliknutí. Dokud jsem neprošel registrací, nenabídlo mi to možnost stáhnout aplikaci. Dokumenty jsem jim neposlal, protože zatím uvažuji pouze o tréninku strategie, ale zatím mě to nenechá se zalogovat. Jsem z toho docela rozmrzelý, přijde mi to zbytečně složité na demoúčet. Zatím zkouším na CBOE virtual account, ale je to hodně omezené a chtěl jsem vyzkoušet něco lepšího.

Zdravím Tomcat68

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...