Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Think or Swim


michaliero

Doporučené příspěvky

Přeji dobrý den,

podíval jsem se do historie e-mailové komunikace s TOS a ověřovací e-mail pro možnost používání demo-účtu mi dorazil maximálně do 24 hodin (Už si nepamatuji skutečnou dobu, spíš to ale byly minuty - registraci jsem provedl 17. a e-mail "dorazil" 18. v 0:03. Většinou jsem u PC večer ...).
Demo-účet byl okamžitě k používání, jen mám dojem, ža po určité době (1 měsíc po založení (?)) byla data opožděna o několik minut.
Až při převodu na live jsem musel potvrdit (zaškrtnutí pole "Souhlasím" + odeslání) dalších několik dokumentů. Jejich seznam se vytiskl a podepsaný jsem odesílal poštou s dalšími dokumety.
Vše ale určitě proběhlo nezávisle na otevření demo-účtu !

Je ale možné, že došlo k nějaké změně.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 225
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

Pri pokuse o registraciu na Think or swim strankach, som zistil ze tam nemozem zadat residence = Slovak . Pise mi to ze unable to ... call support. Pisal som im maila a odpovedali takto :

Hi Roman,
Thanks for the email and inquiry. We are unable to accept accounts from Slovakia at this time. This is due to new compliance and law regulations with our firm. Therefore we are unable to accommodate your request at this time.
Kind regards,
Lila

Nevite co se stalo? Asi mi nezbyde nic jineho nez skusit jinou platformu. Shanim neco na pozicni obchody.
diky
Roman




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Think or swim mi poslal toto. Co je k tomu vedlo nevím. Pokud si někdo zařídíl účet před 30 říjnem 2009, tak se stal jejich klientem a vše OK. Po tomto datu rezidenty z ČR a zřejmě i další zemí prostě nezaregistrují. Demo účet mi jede normálně.


Dear Swimmer,



Thank you for your interest in thinkorswim. This courtesy email serves to inform you that due to the firm’s recent change in ownership to TD Ameritrade, thinkorswim is required to restrict specific countries from our new account opening process. You have indicated on the application that you are a resident, tax payer, or citizen of Czech Republic. We will no longer be able to approve your application after the end of the month. As a courtesy to those that have started the account opening process, we will allow you until Oct. 30th to have the account opened and funded. Account paperwork processing takes several days to open. Please have all required account opening documents (i.e. Signature Card, W-8BEN, Passport and government issued document confirming your residence in your country) faxed or scanned and emailed by 5p.m. Central Daylight Time in the U.S. on 10/25/2009 to allow sufficient time for the account to be open. In addition to papering the account, we require that accounts be funded prior to October 30th without exception. At the end of the month, all accounts lacking paperwork or non-funded accounts will be restricted from deposits and trading.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Vsichni,


TOS nebude otevirat live accounts pro residenty CZ , SK a dalsich zemi kvuli danove a vnitrni firemni restrukturalizaci.
Zmeny v margin requirements a tax a trading law budou mit bohuzel dopad na otevirani live accounts i u dalsich brokeru v USA. Ale zatim se tak mimo TOS co vim nedeje.
S Ameritrade (TOS) jsem od roku 2003 .V polovine 2009 jsem se castecne prestehoval do CR ,ale live account nechavam jako resident USA . Pokud se neuskutecni vnitrni zmena v TOS ,se kterou se pocita v nejblizsich mesicich, account uzavru . NFA ,CFTC a FINRA zacinaji prilis tlacit na vsechny "legalni cizince" zijici v USA i mimo ,ale i na obcany USA. Jejich margin zmena , a limity na obchodovani ETFs od prvniho prosince jsou uz taky trochu moc.
Bohuzel,lepsiho Brokera co se Akcii a ETFs tyce jsem zatim nenasel.
Na druhou stranu lepsi zprava pro vsechny obchodniky majiciho i FOREX Brokera v USA.NFA zveda a CFTC odsouhlasila zvednuti zakladniho kapitalu pro FOREX Dealers z 1 na 5-20 milionu $ . Plus procento z depositu zakazniku nad 10 mil $ . Teoreticka regulovanost Forex marketu se zase o neco zvysila. Samozrejme to plati pouze pro Brokery regulovane NFA .


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

marek: can residents from czech republic / europe open account and use TOS ?
rcampbell: No, residents from czech republic / europe cannot open accounts with Thinkorswim, they are on our Restricted Country List
marek: is there any plan to change it ?
rcampbell: No
marek: is there any info on the page about "restricted country list" ?
rcampbell: No

tak to je blbe. aspon ze mam demo funkcni.

DOTAZ: Jde pouzit TOS s nejakym jinym brokerem ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

to majecek : ne

Pokud chcete jiný univerzální testovací nástroj, zkuste OptionVue.
Stejného poměru cena/výkon ale nedosáhnete, OptionVue je dost drahý ... a ve výsledku (tj. nemáte "kontakt" na své obchody (resp. je budete muset zadávat "ručně")) je to skoro stejné.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

goldengym,
chlape, zalozenie uctu u brokera je podobne ako zalozenie klasickeho bankoveho uctu. Overuje sa totoznost prilozenim kopie obcianskeho + niekedy ucty (tel, inkaso) uvedene na tvoje meno a adresu. Odkial budes posielat peniaze (pokial je ucet na tvoje meno) alebo kam si nechas poslat grid kartu (TOS ziadnu neposiela) je uplne jedno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...