Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
mám jeden live účet u cms a jeden live účet u cmsi. U cms na AUD/NZD dám entry a cena prochází a pozice by se měla otevřít, ale místo toho entry zmizí a není ani na hlášení a nebo projde cena přes entry a pozice se neotevře.
U cmsi je vše tak jak má být. Cena prochází entry a otevírá se pozice a SL pozici uzavírá.
Máte s tím nějaké zkušenosti a nějaké možnosti?
To stejné je u VT 1.9.3 i VT2.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vcera po instalaci nejnovejsich updatu na WinXP od M$ mi prestal fungovat VT2. Kdyz ho spustim, nic se nedeje, v procesech to visi se spotrebou cca 24 MB, kdyz ho chci spustit znovu, objevi se dialogove okno s hlaskou: VT Trader already running! - jedine co muzu, je odstrelit ho z procesu. Zkousel jsem kompletni deinstalaci, znovustazeni, instalaci... ale se stejnym vysledkem... VT 2 se mi nerozebehne - mate nekdo podobne problemy nebo vite jak to resit ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chci se zeptat, pokud někdo máte zkušenosti ohledně CMS na live a to, když zadám entry nákup a limit, cena projde přes entry o cca 5-10pips nad cenou a vrací se zpět, na hlášení je záznam, ale pozice se neotevřela. Ono to takhle vždy není, cena projde, pozice a limit se otevřou a při návratu přes pozici a limit se uzavřou přesně podle zadání a proto se chci zeptat proč?
A ještě jedna věc, chci otevřít pozici long 1,2120 AUD/NZD ale příjde nabýdka 1,2140 v momentě kdy na grafu před sebou mám 1,2120 Proč? ZdenekB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No a ještě další věc : pozice s limit je otevřena ale zpět cena projde přes limit a nic se neděje, pozice zůstává stále otevřena místo aby se pozice zavřela. V jednom dni udělám 8 obchodů a z toho 6 obchodů je v pořádku, ale 2 obchody jsou problémové. V čem ten problém je? V mém PC nebo u nich? ZdenekB

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...