Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na náplň kurzu Obchodování opcí II, respektive jestli se bude upravovat popis náplně kurzu na této stránce:

www.financnik.cz/kurzy-obchodovani-na-burze/opce-stavba-porfolia.html

Protože ve článku s plánem kurzů na rok 2010 uvádíte, že součástí kurzu budou strategie Collar a Covered Call, ale v samotném popisu kurzu tyto strategie nejsou a je tam navíc metoda FinWin MPC. Předpokládám, že jste udělali aktualizaci programu, ale zatím se to nepromítlo do popisu náplně kurzu.

Pak bych měl ještě jeden dotaz, abych vyvrátil svoje "obavy", které mám z nové náplně. Na kurz se chystám hlavně abych se dozvěděl něco nového o kombinaci jednotlivých metod, stavbě a hedgování celého portfolia. Tak bych se rád zeptal, jestli bude této části věnován dostatek času a nebude kráceno na úkor nových metod, které jsou určeny primárně především pro akciové obchodníky. Možná hloupý dotaz, ale radši se zeptám, protože mě zajímají z náplně čistě opční metody a hlavně pak hedgování portfolia, tak aby se náplň kurzu setkala s mým očekáváním.

Díky za případné odpovědi.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 163
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zdravím Láďo,
popis kurzu je aktuální, Collar a Covered Call je stručně vysvětlován v rámci Tomášova výkladu o strategii MPC.
Tj. kurz nebyl aktualizován a v příštím roce bude mít stejnou podobu jako letos.

Kurzy Opce I a Opce II jsou koncipovány tak, aby především předaly naše obchodní plány se strategiemi, které používáme. Vše je koncipováno v duchu, jaký jste viděl na Opcích I, tj. i zajišťování porfolia je vykládáno na úrovni, aby mu účastníci kurzu, většinou začínající opční obchodníci, porozumněli. Vpraxi to znamená potom výklad na úrovni kombinace prostřednictvím jednotlivých strategií uváděných v propozicích kurzu a základního představení konceptu sledování a řízení celého porfolia přes řecká písmana (v posledně zmiňované oblasti se ale nejde moc do hloubky).

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den, ráda bych se zeptala autorů, jestli už nevíte termín dalších kurzů - možná něco v září? V létě bohužel dovolenou nedostanu. Určitě by mi ale pomohlo, pokud bych mohla dovolenou nahlásit pár měsíců předem.. (všude vládne krize, jenom náš podnik ne a ne mít letní odstávku provozu, zákazníci se nám zbláznili:)

Děkuji za odpověď a i když už píšu, tak vřelé dík za celou vaši práci, trpělivost, ochotu podělit se o poznatky a zkušenosti...

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,

polovina roku se blíží (ještě měsíc) a o živém nasazení již seriózně uvažuji. Mám dostatek párů, které prošly velmi náročnými testy robustnosti a v tuto chvíli dolaďuji pouze technologické záležitosti. Obchodování bude probíhat částečně automatizovaně (Computer Asisted Trading), v tento moment ještě vylaďuji některá nepředvídatelná chování programu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...