Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 163
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den,

o strategii TOS nevím, nestudoval jsem. Pokud ale něco takového zasílali, kouknu na to. Předpokládám, že se jedná o nějakou strategii s opcemi. Má strategie je bez opcí, bez TOS platformy. Mé řešení je postavené z prostředí Excel, napojené na IB - v Excelu provádím veškeré potřebné kalkulace pro strategii.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jak dlouho před "ostrým" obchodováním by jste doporučovali absolvovat kurzy (Základy úspěšného obchodování na komoditních trzích,intradenní obchodování e-mini trhů.....).V mém případě jde o to že díky osobním problémům se na živý obchod mohu dostat až za 4 roky (což beru jako velikou výhodu v tom že nic neuspěchám a mám spoustu času na poctivou přípravu) ale nevím jak moc se za ty 4 roky změní obsah školení,změny softwerových programů atd.Nebo jestli v tom nevidíte žádné omezení ale spíše naopak by jste tyhle kurzy doporučovali a mě by to jen pomohlo k rychlejšímu a kvalitnějšímu studiu.

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dacyn:

obsah kurzů se v průběhu let může měnit, ale to gro tam myslím vždy zůstává podobné..co se týče softwaru a fungování trhů jako takových, tak tam jsou změny dá se říct minimální - samozřejmě nikdo neví, co bude za 5 let, ale zpravidla, když se naučíte např. pracovat s jedním softwarem pro určitý styl obchodování, pak v podstatě není problém naučit se ovládat jiný podobný software..je to asi jako s auty..mohou mít tlačítka jinde, ale v podstatě fungují velmi podobně..

PS. navíc byste měl mít po absolvování kurzu i nárok na případné opakování se slevou v budoucnu..často je důvodem k opakování např. představení nějaké nové specifické strategie Petra a Tomáše apod...

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den, zajímáme mě, jestli dáváte ke kurzům (obzvláště obchodování s pomocí PA) nějaké skripta, prezentace nebo podobné materiály a v jak podrobné formě?

Jde mi o návaznost studia po nějaké době (konkrétně u mě je to maturita na konci května, takže budu mít po seminářích nechtěnou měsíční pauzu). Kdyby v návaznosti nebyl problém, tak si přidám na duben kurz obchodování s pomocí PA, který jsem chtěl absolvovat až v létě společně s e-mini 2. Ale spíš předpokládám, že je třeba mít na kurzech otevřenou hlavu, pobrat co nejvíc myšlenek a pak se tomu jít hned věnovat, takže by ten kurz u mě trochu ztratil význam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, můžete mi prosím hodit odkaz např. mapy cz, kde je přesně to kongresové centrum? Tady na stránkách jsem to nenašel a na mapách jsem zadal u Hájku, Praha a našlo to bůhví co, někde na druhé straně prahy...a poříčí není tak veliká oblast, nicméně pro můj klid...jsem docela zmatkář a co jsem počítal, tak bych byl na Černém mostě v 8:45 a pak cca 25 min jízdy metrem + něco málo pěšky (tu).
To nepočítám, že jsem byl v Praze párkrát...no to bude ještě sranda :D
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Petře, ještě bych měl dotaz ohledně toho, co je dobré si vzít sebou, co je dobré prostudovat atp. Např. co se mě týče tak nevlastním notebook, což je asi limitující.
Pokud je na toto přímo téma byl bych rád...nejsem lemra, vážně jsem hledal, ale nenašel :). Pokud není tak si myslím, že by bylo i dobré článek na toto téma napsat + třeba i zahrnout fota + další údaje. Nemyslím si, že jsem jediný kdo v Praze byl asi tak často jako v zahraničí a poukázat třeba na dobrou restauraci, stánek, či pro někoho hotel by nebylo od věci.
Ale spokojim se samozřejmě pouze s odpovědí na první část otázky a už se těším na seminář. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neviem na aky kurz ides, ale notebook ti netreba. Ak ides na e-mini, dostanes knihu/skripta priamo od skolitelov podla ktorej sa pojde pocas celeho kurzu. Staci ti pero, pisat mozes aj do tej knihy. Vodu tam davaju gratis. Co sa tyka jedla, bude tam pauza kedy sa pojdete najest. Aj ked Prahu nepoznas, staci sledovat ostatnych a do nejakej restauracie sa uz dostanes :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...