Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nepřehledný web


Doporučené příspěvky

Pavlosos:

Nerad bych tvrdil že to nelze, pouze že to bude tvrdý oříšek, na který si někdo bude muset udělat čas. Pokud si ho uděláte Vy, klobouk dolů. Pravda je, že já už se tu pohybuji celkem delší dobu, a proto jsem si na tuto strukturu celkem zvykl, takže nemohu jako nově příchozí hodnotit. Pokud se Vám povede setřídit zdejší informace nějak lépe, proč ne, spíš jsem Vás chtěl upozornit na možná úskalí, zvlášť když chcete vytvářet novou struktutu pouze pro oblast komodit. Pravda ale je, že ve Vaší profesi já vážně kovaný nejsem, takže už pouze popřeju hodně štěstí ;-) ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 58
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já bych jen k tomu dodal, že jediná věc co mě vadí ( pokud se zde bavíme o výhradách na server )je to, že se mi samovolně "mažou" sledovaná vlákna v kontrolním centru. Nevím jestli se to děje každému, ale jednou za čas musím do kontrolního centra a tam sledovaná vlákna zadávat znovu :-( Jinak jsem s webem velmi spokojen - co chci si vyhledám ,jak v článcích zpětně tak v diskusi .Je to jako v tradingu: je potřeba trošku samostatnosti ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Renoo:
Přesně o něco takového mi šlo + vhodněji umístit políčko pro vyhledávání, které by mělo být vidět na každé stránce a podstránce a ne jen na titulce a ještě tak schované :o).

Millis:
Netvrdím, že hned, ale když to půjde tak ano. Upřímně je to "jen" na den / dva práce, ale s časem jsem na štíru neustále, jako většina z nás. Jinač díky za reakce, určitě nebyly od věci!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jiji1: velký potlesk za zpracování příspěvků do wiki, snad budou inspirací ostatním

petr: nechci polemizovat s nevyšší autoritou, ale např. na téhle stránce ho nikde nevidím (možná mám něco s očima): www.financnik.cz/serial/komoditni-manual-zdarma.html
Na titulce je políčko na vyhledávání na pravém okraji cca uprostřed stránky, jinde je zase na levém okraji uprostřed - pokud bych se mohl přimluvit, dal bych ho na stejné místo někam nahoru (já osobně si vystačím s googlem: keywods site:financnik.cz a je vymalováno)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavlosos:
Určitě bych se připojil s tím, aby bylo vyhl. okno na stejném místě na všech stranách. Sice jsem ho používal, ale většinou z první strany. Taky jsem si ani nevšiml, že je na "téměř" všech stranách... někde dole.
Návrh - horní lišta - vedle tlač. Diskuse - dnes se tam vejde v poho, už se určitě web neoptimalizuje jako dřív hlavně pro rozliš. 1024x768.

Po této rozběhlé diskusi musím uznat, že i WIKI nemusí být od věci. Zajímavé věci co se probírají ve fóru, by se mohly házet tam.

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

co se tyce tematu tohoto vlakna priznam se ze si kazdy clanek k tematu ktere me zajima tisknu a zarazuji sam, ale jsem tu temer od zacatku, takze chapu ze kdyz sem prijde nekdo novy ma s tim malinko problem. Nicmene verim ze vyselektovat clanky, vytisknout a setridit nevezme vice jak jeden vikend...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenaL:

no ja nevim.. mi prijdou formulace typu: "je to pekne, ALE..." naopak docela neuctive. Pochopil bych to u zakaznika, ten je pan a ten si muze diktovat, ale takhle mi to pripada za vlasy pritazene. Zvlaste kdyz samotni autori docela casto opakuji, ze tento web je spis takovy jejich E-cancak a ne oficialni informacni portal. Ale s tou wiki mate pravdu, ta se rozhybat povedla, to zase jo. Navic mam spoustu prace a snazim se ji odsouvat jak se to jen da(napr. postovanim do diskuze na financniku ;) ) - urcite znate

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

francofwm:

Zdravím,
i přes odrazování ostatními jsem si e-book koupil a musím říct, že v backtestu i v papertradingu vše opravdu vychází tak jak má. Vše jsem se naučil velmi rychle a zde je statistika papertradingu od nového roku.

Leden (1 - 31.01.2009):
+ 3000 USD / zisk na 2 kontrakty / počet obchodů 27

Únor (1 - 26.02.2009):
+ 1100 USD / zisk na 2 kontrakty / počet obchodů 21

(můžu poslat screenshot obchodního denníku)

Je to velmi přesná a spolehlivá, z 95% mechanická, metoda. Obvykle strategie dává 1 signál k obchodu denně, osobně jsem víc než 2 obchody denně nikdy neudělal.

Pokud byste chtěl vědět víc, napište mi na xx

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...