Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Vdaka Radarkovi ( desatnik Radar O´Raily z MASH-u?) za data. Este nieco: Neviem ako mam nastavit profit vcetne komisii. Tusim som to nastavil ako pri "live data" doma ( importovane data vyuzivam na backtest pocas volna v praci, kedze sa mi vdaka spravcovi siete neda pripojit live cez Zen-fire) ale profit v USD nie a nie...
THX !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucinek:

Mozes mi prosim poradit ako nastavit profit a komisie v replay? Nastavoval som to v "options", aj u jednotlivych komodit ale profity ani komisie sa mi negeneruju....Vo videotutoriale je nastavenie komisii pri live ale to mi pri replay nefachci. Alebo robim niekde chybu alebo sa to neda.... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams: Abych pravdu řekl, tak nevím ... nepotřeboval jsem to. Používám MR na něco jiného, než na papertrading a výstup mi bohatě stačí v bodech, jak jej exportuje NT do souborů CSV. Tyhle hodnoty pak zpracovávám ve svém deníku, kde k tomu komise připočítávám sám. Takže v tomhle asi neporadím... zkus support NT, tam poradí většinou dost rychle, mám zkušenost, že na co jsem se tam ptal, ten samý den jsem dostal od zaměstnanců NT odpověď. Ostatně ti lidé jsou tam za to placení ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den vsetkym,

rad by som porosil, ci by sa niekto podelil o data trhu TF 2009 za (Februar,Marec, April) TF 03-09 TF 06-09 pre Market Replay Ninja trader. Nasiel som v diskusii odkaz na data za Januar a par dni Februar. Vopred dakujem za pomoc.

****(část textu byla smazána z důvodu inzerce)

Marian

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit, jak rozchodit ty historická data vložená výše. ( www.edisk.cz/stahnout-soubor/51830/ES_09.7z_154.93MB.html)
Nějak si s tou koncovkou 7z nedokážu poradit. Co bych s tim měl udělat nebo kam to vložit, aby mi to Ninja přehrál.
Omlouvám se za možná hloupý dotaz ale nějak mi to uniká...
Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...