Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Admiral Markets


Forexik

Doporučené příspěvky

Postupně jsem prošel asi 55 různých fx brokerů, zkusil dema, uvažoval jsem dlouho o Crownu, ale po přečtení několika příspěvků jsem to zavrhl. Podle některých zpráv jsou u nich nějaké problémy, dokonce tam snad měli naběhnout i komisaři. Nakonec jsem se rozhodoval mezi dvěma: Alpari a Admiral Markets. Vyhrál ten druhý broker. Co se týče dema, pozice se uzavíraly zhruba se stejnou "přesností" jako u MIG-u, IB, AOL.
Přednosti:
- minimální vklad není specifikován
- nižší spredy u měnových párů
- možnost komunikace i v jiném, než v AJ /NJ, RJ, atd/
- uzavření účtu přes internet bez nutnosti ověřovat a zasílat doklady za drahé peníze do zahraničí /opravdu účet
otevřou za pár minut/
- možnost vkladu přes VISU a EC/MC
- zpětná vazba při vkladu peněz /kontaktují tel. a ověřují, kdo peníze vložil, zda nejde o podvod/, posílají e-mailem
zprávu o přijetí peněz
- možnost obchodování již 0,01 lotu, při marži asi 10 USD
Opravdu musím potvrdit, že včera večer jsem si zřídil reálný účet, dnes dopoledne vložil peníze kreditkou a již odpoledne jsem měl účet aktivní a plně funkční
Nevýhody:
- kromě zhruba 10 měnových párů docela vysoký spred u ostatních párů, třeba porovnat
- chybí možnost obchodovat indexy /nevím, zda je to tím, že tam mám malý obnos, nebo, zda je to standartní/,
uvedeny tam jsou, ale nebyly funkční na rozdíl od futures, které obchodovat lze
- výběr pěněz pouze převodem z banky - zatím nemám zkušenost jak rychle to funguje a jak jsou spolehliví,
ale doufám, že vzhledem k celkem slušnému reitingu, by měli být spolehliví

Nic, víc negativního jsem zatím nezaznamenal

Budu rád, podělíte-li se o případné zkušenosti s tímto brokerem sídlícím ve Velké Bitánii, alespoň podle toho, co jsem na webu našel. Předem všem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 68
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Prečo si myslíš, že by estonsky broker, respektive broker s podporou z Estonska nemohol byť spoľahlivý? O XTB to dnes tiež nikto netvrdí a to sú poliaci. Okrem toho estonci majú údajne najlepšie prepracovanú komunikáciu cez internet v Europe. Neviem či je Admiral Markets spoľahlivý, alebo nie, ale zatiaľ by som si nedovolil tvrdiť ani jedno. Až s nimi niečo zarobím a vyberiem z účtu, potom budem mocť posúdiť. Osobne by som neposudzoval brokera podľa toho odkiaľ je, ale aký je. Mám skúsenosť s jedným tu na Finančníkovi hojne kladne popisovaným brokerom z USA, a priznám sa, že je pomerně zlá, takže kritérium by asi malo byť skor o kvalite.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Forexik

zrejme nezijeme na rovnakej planete, ale o XTB tvrdi ze su neseriozny uz skoro kazdy.

a preco sudit ci nesudit brokera s ktorej krajny je. ci kde ma support?no prave preto ze s krajin ako su bulharsko ukrajina, ceska a slovenska republika zatial ziadny spickovy broker nevzisiel. mal som skusenost s Bulharskym brokerom a takych ignorantov som skutocne v zivote nevidel. mali super platformu ale sluzby a support uplne onicom. a este sa snazili aj obrat cloveka o peniaze.

estoncov by som do tejto kategorie zatial nehadzal, lebo ziadneho estonskeho brokera nepoznam, ale zrovna tento broker nevyzera najlepsie. staci si len pozriet web. spready a tak podobne.

tym samozrejme nechcem povedat ze takych brokerov je v amerike malo. ale aspon sa medzi 50timi najde 1-2 co stoja zato.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Som presvedčený, že žijeme, len sa asi líši pohľad na serioznosť brokera. Každý ho možná posudzujeme podľa trošku iných kritérií. Koho považuješ za seriozneho fx brokera ty?

O XTB som napísal niekoľko príspevkov v samostatnom vlákne im určenom. Obchodoval som s nimi rok a 3 mesiace natvrdo, takže viem, ako to s nimi funguje. Ale napriek mojim výhradám a pomerne zásadným, nemožem povedať, že sú neseriozni. Nikdy sa mi totiž u nich nestalo, že by mi pozíciu otvorili či uzavreli za inú hodnotu než som požadoval. Je pravdou, že veľmi často mi ponúkli inú hodnotu, ale s tou som nemusel súhlasiť. Taktiež bol občas problém s prevodom peňazí, ale to je skor problém niektorých bank u nás, ktoré neradi akceptujú spoločnosť, kde mám peniaze uložené. Vždy som ale peniaze dostal.

Čo sa týka Admiral Markets tam idem tiež naživo. Zatiaľ som urobil tri obchody pri ktorých kotácia prebehla bez problémov, Len pri velkej volatilitě mi tiež ponúkli inú hodnotu, ktorú som ale nepotvrdil, takže obchod neprebehol. Pri fundamentoch sa spred nemenil a to šlo o nezamestnanosť v USA a pod. čo ma celkom milo prekvapilo. Uvidíme, či to bude tak aj ďalej. Zatiaľ som nezaznamenal vyslovene negatívnu skúsenosť, ale ako som povedal, uvidíme, ako to bude ďalej.

Inak mám skúsenosť s brokerom Striker z Chicaga, obchodoval som cez nich automatické systémy na indexoch, napriek tomu, že tu je vcelku ospevovaný, osobne by som ho nikomu nedoporučil. Prišiel som u nic o 650 USD. Síce sa mi potom podarilo vďaka stratégii niečo zo straty odkrojiť, ale i tak o serioznosti tohoto brokera si myslím svoje.

Každopádne ďakujem za každý názor o AM Ltd. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Další zkušenost s tímto brokerem. Dříve jsem si nevšiml, ale mají to i ve smlouvě. Jde o odchylku dvou bodů. Při realizaci pokynu se může stát, že odchylka se liší při otevření či zavření pozice o max dva body. Může to být jak ve prospěch tak, v neprospěch obchodníka. Stalo se mi obojí, ale šlo zpravidla pouze o jeden bod. Při vyšší ochylce, se broker ptá, zda chce obchodník cenu, která je momentálně na trhu, takže se kotace neprovede a funguje to obdobně jako u Crownu, XTB nebo ostatních používajících platformu MT4. Někomu toto může vadit, ale mě spíše vadilo, že se obchod nerealizoval a často jsem tudíž do obchodu nevstoupil /právě u XTB/.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Konečně jsem našel způsob, jak obchodovat přes Admiral Markets celkem s uspokojením. Na paweb.estranky.cz je možné najít více. Swap u tohoto brokera mě celkem potěšil. Po prvé v reálu jsem obchodoval ve dvou dnech u nákupu s 0,05 lotu je swap +0,08 USD. Není to mnoho, ale u jiných brokerů jsem měl někdy problém zjistit, jaký vlastně swap je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Ja vam lidi uz opravdu nekdy prestavam rozumet . Zda se Vam tech informaci na internetu a od prispevatelu zde malo ?
Staci minuta hledani a zjistite vse o komkoli . Proc hledat neustale nove neoverene Brokery ? A nezustat u kvalitnich a overenych . Jsou to prece Vase penize. Date je komukoli na ulici ? Nebo je radeji ulozite do banky ?

www.forexpeacearmy.com/public/review/www.fxservice.com

To administrator: Ten link je v tomto pripade nutnost ...diky



Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader:
mozes prosim ta napisat zoznam aspon 5 skutocne overenych brokerov - teda aspon podla tvojho názoru. Ja som totiz z tých rôznych referencii a názorov niekedy dost zmagoreny aj ked chapem, že ako si niekde tusim napisal, cca 50 % negativnych názorov je spôsobených neschopnostou obchodníkov vykazovat v obchodovaní zisk.
Dakujem.

P.S. Dúfam, že ťa zo mna nebolia prsty, lebo som na teba aj v inych forach mal dost otazok :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zo zastúpenia na Slovensku mi neodpovedali, zastúpenie v Česku zatiaľ chválim. Seriózne jednanie, snaha pomôcť, posielanie súhrnných výsledkov e-mailom, na priamu otázku či dovoľujú skalpovanie odpovedali, že skalping nezakazujú. Spready primerané, udávajú aj maximálnu hodnotu cez nočné hodiny...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...