Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál - zprovoznění živých a historických dat v programu krok za krokem


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 71
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vodafone22:
K rolování kontraktů dochází tuším druhý čtvrtek expiračního měsíce tzn. cca kolem 12. dne v expiračním měsíci. Tzn pro březnovou expiraci bych volil datum někde kolem 12. prosince až 12. březen příslušného roku. Je divné, že se vám nenačítají YM 0609, YM 0309, YM1208. Kontrakt 1.3 - 30.6. 08 bych zkoušel až jako poslední, vzhledem k pravděpodobně maximálně roční poskytované historie.
Zkuste rozchodit červnový kontrakt letošního roku a zkontrolujte, zda máte nastaveny správně datumy včetně roku a včetně expiračního období.
Ať se daří přeje Lukas:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

III:
dik za Vasu odpoved, ale problem je v tom ze mne vobec nejde nacitat ziadne data od zen-fire.
mam nacitatne zopar kontrakty ale to mam este z IB,
Skusal som reinstal, ale nefunguje vsetko je v pamati, tak isto som pisal aj na support od ninja trader ale nikto mi zatial nevedel poradit.
skusal som zalozit este jeden krat pripojenie ale nefunguje to.
v zakladnom Control centre mi nacita aktualne info. tak isto funguje aj superDOM jedine co nejde, a co je najviac dolezite je charts

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no bohuziual je to mozne.
Z ninjatrader mi dali nejake instrukcie, tak jedine co sa zmenilo bolo to ze mi zacali naskakovat usecky v charts. ale iba od toho momentu jak som sa prihlasil.
cize som sa nalogoval okolo 21.00 tak od vtedy mi sli data. inak nic. prazdne
Preposlal som im log, tak dufam ze sa nieco zmeni
diki zatial za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dobry den, po instalaci NT a pripojeni dat od ZenFire jsem si chtel otevrit trh TF, ale v nabidce jsem ho nenasel. NT uz mam nainstalovany na jinem pocitaci, kde to funguje v poradku (postup jsem zvolil stejny). Pri sledovani videa jsem si vsiml, ze v Instrument Managerovy je 723 instrumentu. Na moji stare instalaci jich mam 716, ale v nove 681(puvodne jen 90, ale po restartu pocitace a NT se to zvysilo. Pred tim byly k dispozici pouze Futures). Nevite, v cem by mohla byt chyba a jak 'doinstalovat' chybejici trhy? Verze 6.5.1000.12 Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...