Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jak na software pro obchodování – souhrn a přehled návodů


Doporučené příspěvky

Ahoj, dekuji za skvely prinosny clánek ,ktery je zaroven dobry rozcestnik . Petre, jen me zajima jedna vec pro obchodovani intradenne alternativni timeframe, ty pises ze obchodujes pres Ninju a IB,nevim zda sem to spatne pochopil nebo me informace jsou stare, ale je tady nazor ze pres IB se spatne obchoduje alternativni grafy, tak proc tahat od IB(kvuli jejich zabezpecni uctu a celkove robustnosti? ) dekuji za vysvetleni.

Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. V článku spomínaš, že obchoduješ cez Ninju a IB. Ako stiahnem dáta ETF z IB do Ninji. Ak spustím TWS - IB a v Ninji si otvorím dané ETF, vykresli mi graf až od aktuálneho času kedy ho otvorím. V diskusii som našiel otázku týkajúcu sa Sierry: www.financnik.cz/forum/read.php?23,91987,101409#msg-101409 , ale odpoveď som nenašiel.

Ďakujem
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobry den.

Zaujimam sa o swingove obchodovanie a chcem sa spytat ci neviete o nejakom poskytovatelovi bezplatnych dat do programu Ninja Trader pre swingove alebo pozicne obchodovanie.. som napojený na data od zenfire, ale zenfire poskytuje maximalne minutove grafy.. skusal som aj nastavenie 1440 min co je vlastne jeden den, ale neni to to prave, lebo tam niesu dni oznacene, ako na klasickom dennom grafe, takze neviem ktory den zodpoveda danej sviecke.

Ak poznate nejake bezplatne riesenie na zobrazovanie dennych a vyssich TF v programe Ninjatrader budem velmi vdacny za radu

Diky

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

este sa opytam..
snazil sa niekto pouzivat ako nahradu denneho grafu 1440minutovy TF ?

Pozoroval som ten isty den na TF 1440min a na TF napriklad 30min a zistil som ze, open, close, high, aj low na 1440min TF sa uplne lisi od skotocneho open,close,high,low dňa sledovaneho napr. na 30min alebo 10min TF.
Takze sa neda pouzit ako nahrada denneho grafu graf s TF 1440min.

Nechapem preco je to tak, ale asi to bude tym ze zenfire poskytuje iba data pre intraday obchodovanie a na vyssich TF sa data skresluju.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj lidi jmenuji se Jirka a angličtinu jsem se nikdy neučil, takže nevím co se na těch ang. stránkách píše....A já jsem takový, že se snažím o daných věcech sehnat vždy co nejvíce informací. Proto vás prosím, neznáte nějakou českou nebo slovenskou společnost která má schopné demo účty??? Moc děkuji za odpověd. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 years later...

 Dobrý den, asi před 10 lety jsem se začal zabývat obchodováním na burze a stáhl jsem si software xtb chvíli jsem ho zkoušel a zdál se mi v pohodě, ale z nedostatku času jsem se pak na obchodování na těch 10 vykašlal, teď jsem se tím, ale začal zase zabývat a tak jsem si opět tento software chtěl stáhnout, ale koukám že stránky X-Trader nejedou, navíc jsem na finančníkovy v diskuzích četl, že snad neměli ani reálné grafy, ale, že na této platformě obchodovali snad jen nějak mezi sebou nějaký MM, či co, moc jsem to nepochopil a tak se chci zeptat, jestli tato společnost skončila nebo co se s ní stalo a zároveň bych potřeboval poradit kde a jaký software si mám stáhnout, když si chci vyzkoušet online jak intradenní, tak poziční obchodování, zároveň aby to bylo nejlépe v češtině, jelikož angličtinu moc neovládám aby byl zdarma a mohl jsem zatím cvičit jen na demo verzi a pak kdykoliv přejít na reálné obchodování a aby měl možnost analýzy grafů s klouzavými průměry, možnost zobrazit více grafů najednou a byly tam co možná nejmenší poplatky při reálném online obchodování. Díky za odpovědi.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 10/03/2017 at 8:58 AM, stin said:

 Dobrý den, asi před 10 lety jsem se začal zabývat obchodováním na burze a stáhl jsem si software xtb chvíli jsem ho zkoušel a zdál se mi v pohodě, ale z nedostatku času jsem se pak na obchodování na těch 10 vykašlal, teď jsem se tím, ale začal zase zabývat a tak jsem si opět tento software chtěl stáhnout, ale koukám že stránky X-Trader nejedou, navíc jsem na finančníkovy v diskuzích četl, že snad neměli ani reálné grafy, ale, že na této platformě obchodovali snad jen nějak mezi sebou nějaký MM, či co, moc jsem to nepochopil a tak se chci zeptat, jestli tato společnost skončila nebo co se s ní stalo a zároveň bych potřeboval poradit kde a jaký software si mám stáhnout, když si chci vyzkoušet online jak intradenní, tak poziční obchodování, zároveň aby to bylo nejlépe v češtině, jelikož angličtinu moc neovládám aby byl zdarma a mohl jsem zatím cvičit jen na demo verzi a pak kdykoliv přejít na reálné obchodování a aby měl možnost analýzy grafů s klouzavými průměry, možnost zobrazit více grafů najednou a byly tam co možná nejmenší poplatky při reálném online obchodování. Díky za odpovědi.

 

Muzes zacit hned analyzovat grafy na tradingview.com a az budes mit otestovanou funkcni strategii (zrejme za nekolik let), doporucoval bych teprv potom hledat spolehliveho brokera v USA, nikoliv v CR. Pokud je anglictina problem, budes to mit s tradingem dost slozite. Vyplatilo by se tedy investovat nejaky cas nejdrive do uceni anglickeho jazyka, alespon zaklady. Venovat se tradingu bez znalosti English je podle me dost problematicke, 99.9% skutecne serioznich platforem cestinu nema a seriozni broker v CR podle me de facto neni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

No, základy angličtiny bych měl, spíš mi šlo o to abych s brokerem nemusel přímo anglicky mluvit až se pustim do ostrého obchodování. A můžeš mi poradit nějakou tu seriózní platformu tedy i v té angličtině a spolehlivého brokera v USA nebo musim vůbec mít nějakého brokera, když bych chtěl obchodovat pouze on-line přes tu platformu? 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Společnost X-Trade Brokers Dom Maklerski Spółka Akcyjna, organizační složka se sídlem Praha 8, Pobřežní 12, PSČ 186 00, IČO: 27867102 má internetové stránky https://www.xtb.com/cz Já u nich mám spuštěné AOS na účtu typu Standard již rok a exekuce jsou bez problémů. Intradenně obchoduji na účtu PRO a plnění opět bez problémů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...