Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

Taraka: pro NT existuje indikator final marketbalance, je taky možný si stáhnout 14ti denní zkušební verzi, ale hlavně po vypršení to lze obejít tak, že změníš název svého pc a měl by být opět funkční. Nejsem moc velký příznivce takovýchto lumpáren, ale třeba by ti to mohlo prozatím pomoci než si vybereš něco placeného.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

traderfu: diky, koukal jsem na to... vypada to v podstate skoro stejne jako to, co jsem ted zkousel... jen je to o neco malo drazsi... :)

to yord: ted jsem pouzival Footprint chart z *&(*_*&%* license tam stoji nejakych 200 USD, ale celkove se snazim koukat, co vse za svuj nakup dostanu, takze cena neni uplne rozhodujici :D rozhodujici je pomer cena/vykon a to nakolik mi to bude prinosne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: Bohuzel, ja jsem Ninju nikdy nepouzival, kdysi jsem mel od brokera Sierru a tam to jiz bylo obsazeno.

Jj, primarne z duvodu nakladu, driv jsem hodne obchodoval FGBL, ale musis obchodovat vic lotu, pri podobne vyteznosti a je rozdil platit za obchod e.g. 2€ anebo 10€. Nicmene tyto pomalejsi trhy jsou IMO na uceni orderflow lepsi, v jigsaw jsou vsichni blazni do ES. :-) Russell je ale ok, tam jsou na bidu aspon desitky kontraktu, dax je nekdy ultra ridkej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yord: dik za tip, jeste ted koukam i na zadavani prikazu pres dom, ktery je primo vlozen do grafu... nabizi to taky na &^&^(^9/, pouzivam bezplatneho ninju, takze zadavani prikazu z grafu zatim nemam, pokud by fungovala tahle vychytavka (coz zjistim snad zitra vecer na zivych datech diky trial verzi), asi bych si poridil obe reseni od nich a v idealnim pripade bych je mel ve stejnym okne a zadaval tak prikazy primo z domu integrovaneho do footprintu... no, jsem zvedavy... :)

to hanz242: mno, kdyz jsem nedavno koukal, kolik jsem za posledni mesice zaplatil na poplatcich, skoro jsem nechapal, ze jsem i presto v plusu :) nad ES jsem jednu dobu taky premyslel, ale i kdyz tam mam komise stejne, je to pro mne ve vysledku drazsi trh v pomeru cena/vykon...

to XNetopyr:nejsou hloupe otazky... nezkousel jsem to, ale jestli mas replay data, doporucuju si stahnout trial verzi z linku vyse a zkusit to aplikovat... jen teda si nejsem jisty, jakym zpusobem si ninja trader uklada data pro replay, jestli nedojde k nejakemu zkresleni, proverit to by ale nemel byt zasadni problem (srovnas screenshot footprintu z live dat s naslednym replayem)...

to all: FYI do stredy vcetne nebudu stihat US dopoledni seanci, jestli budu obchodovat misto toho odpoledni je mozne, lec nejiste...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cus taraka k patku gratulace to jsi tam skocil dobre ;)
po dobrym dnu mi prijde ze to trochu podcenujes, nebo se to zkratka strida nevim
prvni flip velka skoda ze tam jeste sahli, u druhyho obch. jasny nizsi high nizsi low a tvuj long bez opory do toho, tretim sazis ze to ta s,r do tretice v downu udrzi ale co ten flipik do trendu ve 21 04 na s,r oznaceny behem dne a naposled hezky ze shora ten by ti myslim neutek :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka, myslím, že jsi do těch FP skočil trochu po hlavě... :) Uvědom si, že to už ani neobchoduješ svůj původní systém. Nevím, ale zdá se mi, že v poslední době zbytečně moc rychle měníš fundamentální základy tvého systému. Postup by měl být spíše opačný. Vybrat si směr a na něm dlouhodobě pracovat.
Navíc to obchodování odpolední seance. Ty ji máš otestovanou a nakoukanou? On se trh v tuto dobu opravdu nehýbe stejným způsobem jako ráno.
Být tebou, dal bych si chvilku pauzu a promyslel, co chceš obchodovat a za pomoci jakých nástrojů. Z této cesty bych už pak ale dlouhodobě neuhýbal a opravdu pouze postupně pracoval na možných vylepšeních. Ale je to tvoje cesta.

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...