Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FX trade-book


saqe

Doporučené příspěvky

floky,

vďaka za pripomienku, už je to tam upravené a dávam sem ďalšiu verziu denníka s drobnými opravami:

- upravený kód VBA pre označenie aktívneho riadka
- upravený počet pips pre minimálny SL (od 5 do 100 pips) v liste 'nastavenia'
- odstránená voľba 'zapnúť posun na/nad BE+' pri MM3 (posun funguje stále ako v MM2)

rapidshare.com/files/247671402/FXtbv3.01.zip

Prajem úspešné obchody :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 256
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

floky,

kopírovanie funguje normálne, nevidím dôvod, prečo by nemalo. Neviem teda či sa rozumieme, ale označ si napríklad dáta v stĺpci 'dátum' v liste 'obchody' a klasicky použij klávesu ctrl+c, ctrl+v, myslím teda aby si kopíroval po stĺpcoch a nie po riadkoch. V niektorej ďalšej verzii sa pokúsim import vyriešiť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

saqe
měl bych jeden dotaz používám platformu vt2 a zároveň váš deník
data do deníku zapisuji tak že po uzavření obchodu opíšu open,close atd.jde o to že VT2 počíta open
při nákupu až po odečtení spreadu (graf mam bid) příklad open 0,6349 buy close 0,6374 Vt výsledek
+25 ale v deníku při spreadu 4 pips je výsledek 21 proto musím vstupní cenu upravovat šla by do deníku
přidat funkce která by to upravovala?Jde vlastně i o SL a PT podle směru obchodu.
nebo jestli víš o jiném řešení v VT2 jsem v nastavení nic nenašel.
Ještě mě napadá do vašeho deníku přidat vunkci která by přepočítávala časové pásmo
dík za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

robert..,

tiež používam VT a čas si pri backteste jednoducho prerátam +6 hod. podľa toho, čo mi ukazuje platforma, pri live jednoducho zadám aktuálny čas, takže funkciu na prepočet času zatiaľ pridať v pláne nemáme. K tej druhej otázke ti už odpovedal LUKY - kvôli tomu tam je tá hlavná funkcia 'live' a 'backtest', aby si nemusel ručne prepočítavať cenu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, už je to delší čas co tuto diskuzi čtu, ale ještě jsem nic nenapsal. Nyní co mám tento deník a začínám jej používat, mám připomínku nebo dotaz. Obchoduji na MT a vstupuji do obchodů s objednávkama, je jich opravdu dost, bylo by možné nějak naprogramovat (nastavit) import historie obchodů do deníku? Jinak díky za deník je to super věcička, kterou jsem dlouho hledal a sám zkoušel v EXCelu vytvořit, ale s neuspechem, ješte jednou diky. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rudaki35,

sorry, že odpovedám neskôr, behal som po nákupoch. K tomu importu, ako som písal vyššie, dúfam, že to vyriešime v niektorej ďalšej verzii, ale keďže ja nie som nejaký dobrý programátor, tak to asi bude chvíľu trvať. Každopádne dík za pripomienku, už je to zapísané v pláne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...