Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dneska jsem cetl clanek na 4H tunely, tak kdyby nekdo chtel, prikladam indi a sablonu, kterou kdyz pustite na 4H grafu, tak vam zobrazi rozdily MAcek jako 2 oscilatory.. jeden z aktualniho TF a jeden z week TF.. delal jsem to 30 minut, tak od toho moc necekejte, ale minimalne je to jednoduchy priklad jak udelat oscilator, ktery ma nad 0 jinou barvu nez pod ni, takze je to takova studijni pomucka

9590

9591

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

zkousim si obchodovani v MT4 Alpari - Demo. Je tam moznost okamziteho prikazu, kdy zadam ze chci ted hned nakoupit a az se cena pohne tak okamzite prodat. V rozmezi par minut. Nezadavam ani SL ani TP, nez to stihnu vyplnit tak se cena vetsinou pohne a pozadovany rozsah minimalne 100 bodu je moc velky.
Zisk (ztrata) se pohybuje v jednotkach, napr. 10 US. Mate nekdo s timto postupem konkretni zkusenosti za skutecneho obchodovani? Je to vybec mozne nebo me broker nejak omezi? A jak je to s rychlosti, stihne se obchod sparovat v takto kratkem casovem useku?
Jestli se neco podobneho diskutovalo drive, poslete mi prosim na ktere strane a ve ktere diskuzi to bylo. Procital jsem je, ale jsou toho fakt stovky stranek.
Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jajos Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim vsechny,
>
> zkousim si obchodovani v MT4 Alpari - Demo. Je tam
> moznost okamziteho prikazu, kdy zadam ze chci ted
> hned nakoupit a az se cena pohne tak okamzite
> prodat. V rozmezi par minut. Nezadavam ani SL ani
> TP, nez to stihnu vyplnit tak se cena vetsinou
> pohne a pozadovany rozsah minimalne 100 bodu je
> moc velky.


Pro tento tip obchodovani je mnohem lepší FXCM, žadna omezeni.
Alpari jen umi perfektně lovit order Stop loss


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Fletmaster:
diky za odpoved, podivam se na to.

to vladko11:
zatim to zkousim jen v demu, rozdil byl v serveru kam se pripojuju, Alpari Demo ma 100 a Alpari UK Demo ma 20. Uz to zkousim na tom druhem.
Jak rychla je odezva na pozadavek v realnem obchodovani? V demu je to hned, tak jde delat i scalping. Omezuji to nejak v realU? Muzu davat pozadavky k primemu prodeji i ukonceni jako v demu?
Spread v demu je kolem 2, zkousim EURUSD.
Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dracula:

jestli chces, muzu ti poslat candle time, ale uz jsem ho tu postoval dvakrat a jednou ho nekdo postnul me.. takze na starem MT foru urcite bude

marouch:

proc vymyslet kolo.. tech wcci indi je tolik, ze nebudes stacit vybirat.. muj nazor je navic ten, ze tazenim indikatoru do grafu wcci neudelas, pac se u ukazatelu neda nastavit primo v grafu, aby vypadaly jako histogramy a wcci je se prave sklada ze 4ti totoznych cci(3 histogramu a 3 1 konturova cara)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...