Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hmm tak to je skutecne jenom tim ou tú serverem... v praci to normalne bezi. Bavil jsem se s technickou podporou a jelikoz to je znamy, tak mimo zaznam rikal, ze oni jsou skutecne jen na cistou 80tku(www), cokoliv dalsiho uz hapruje a lidi si na to stezuji.. Proste kocourkov.

Kazdopadne uz mi funguje posilani mailu, skoda ze prvni, co mi prisel byl: "your SL has been touched" :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tam nejde o to kam, ale odkud :) Ono to je totiz tak, ze aby sel vubec poslat mail, tak se tam musi zadat smtp server tzn krabicka, ktera se stara o posilani posty. Narozdil od serveru na prichozi postu(pop3, imap,...), ktery poskutuje provozavatel mailu, je smtp server na strane ISP(poskytovatele inetu).. a tudiz ma kazdy svuj. No a kdyz zadam spravny smtp do MT4 i se spravnym loginem a heslem, tak to mrci prave tu hlasku 5.1.3., ktera znamena neco ve smyslu, ze kolonka odesilatele je spatne vyplnena, coz je ale blbost protoze v praci, kde mam stejne nastaveni, jen smtp mam nase lokalni, vsechno funguje.. takze si dneska udelam vecer s googlem a diskuznim forem O2. No, vzdyt nikdo nerekl, ze to bude snadne (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím obchodníci, tak jsem si po dlouhé době opět trošku hrál s programováním a došel jsem až do fáze, kdy si nevím rady, jak do přiloženého indikátoru, který zobrazuje na grafy vstupy jako barevná kolečka přidat ALERT (zvukovej případně textovej). zkoušel sem různý způsoby, ale na nic sem nepřišel, kam to přiřadit. Děkuji moc za pomoc

9699

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys:

No ja taky nejsem programator, ale poznam, ze ten indi je jen vykastrovana verze od jednoho frajera z Ruska(Yuri Ershtad), ktery psal(a fakt ze dost dlouho) detekci na WCCI paterny.. no a nekdo ten indi vzal.. smazal z neho skoro vsechno a nezapomnel jeste prepsat kolonku autora, coz je teda dost sproste. Takze na tom se taky nebudu podilet (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...