Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

potřebuju tam dostat alert tehdy když jsou splněny dané podmínky a indikátor vyplivne do grafu to kolecko s cislem, ttehdy potrebuju zazvonit. Tady jsou fragmenty kodu, kterej by mel zvonit jen a pouze jednou na konci svicky... zatim sem nasel alerty, ktere zvonily po kazdem ticku

extern bool Message_Alert = true;
extern bool Alert_Sound=true;
extern bool Alert_Email=false;
bool alerted= true;

datetime prevtime=0;
string where;

doalert();

void doalert()
{
if(alerted==false && Time[0] != prevtime)
{
alerted=true;
prevtime=Time[0];
if(Alert_Sound) PlaySound("Madro.wav");
if(Alert_Email) SendMail("Madro Arrow " + where + " ",NULL);
if(Message_Alert) Alert("GoldenMadro " + where + " " + Symbol()
+ " on the " + Period() + " minute chart.");
}

return(0);
}



Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys:

metatrader nezna pojem "konec" svicky, protoze nemuze vedet kolik ticku ma jedna svicka, takze dokaze zazvonit na zacatku dalsiho baru, protoze tam uz nesedi cas ticku s predeslym. A co se tyce toho zvoneni po kazdem ticku, tak to skutecne resi ta podminka Time[0] != prevtime, pac kdyz se alert spusti, tak se mu setne cas aktualniho baru a kazdy dalsi tick daneho baru uz pres tu podminku neprojde.. A muzes na to jit od lesa, ze ten kod na alert, co jsi tady zkopiroval, das do zvlastniho indiho, ktery nebude delat nic jineho, nez v kazdem ticku(nebo na zacatku dalsiho baru) volat pres iCustom metodu ten wcci indi a ptat se budes na buffer s indexem 6.. Vyhodu pak vidim v tom, ze bys sis udelal univerzalni alarmovatko, kde by si akorat menil indi ktery budes pres to ICustom volat... pokazde se akorat podivas do konkretniho indi, ktery buffer te zajima a pak napises do iCustom prislusny indi a buffer.. Prijde mi to univerzalnejsi a cistejsi nez to kopirovat do kazdeho indi zvlast.. kdyby jsi s tim mel nejaky problem, tak dej vedet a zamyslime, poradime, vyresime..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys: no ok. tak to asi nebudeme resit.. tak posilam upraveny ten tvuj indi s tim, ze kdyz se zobrazi to kolecko, tak se ukaze alert s tim, ze se potom muze ukazat az v dalsi svicce.. Jen upozornuji, ze se klidne muze ukazat alert, ale kolecko ne, protoze kolecko zustane v grafu pouze tehdy, pokud je podminka platna pri poslednim ticku baru.. jinak ne.. v kazdem ticku totiz zmizi a overuje se znovu..

9717

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hankeys:

nejspis to znas, ale i presto.. ja tyhlety opicarny testuji v testeru strategii.. pustim to na 1M grafu, kde se ceka, ze to bude delat spoustu ruznych krizeni, atp.. a pridam do grafu ten indi.. tak se hned pozna jestli se to chova jak clovek chce.. Jo a jinak uz jsi to mel hotove, jen jsem umazal flag alerted, pac mi nedochazelo k cemu je tam dobry a potom jsem jeste pridal podminku, aby se ten alert zobrazoval pouze nad aktualnim barem, pac jinak kdyby jsi ten indi pretahl do grafu, tak by se alert zobrazil tolikrat, kolikrat by ten indi vykreslil kolecko i v minulosti.. No, tak at slouzi..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

ja jsem to taky nestudoval.. jen jsem umazl jednu flagu a neco pridal.. Henk uz to mel hotove, takze zadna prace.. ale jinak jestli se nepletu tak pro CCi [ital]
dn>=6 && slowCCI[1]-level && slowCCI[1]-level && fastCCI[1] [/ital]
level je uroven 100
delta je 10
slowCCi je cci50
fastCCi je cci14
dn = vezme se poslednich 8 CCi carek/svicek a pocita se kolik jich je pod 0

[bold] dn>=6 [/bold]------------> alespon 6 z 8 CCI musi byt pod 0, tzn. neco jako WCCI a potvrzovani trendu
[bold]slowCCI[1]-level [/bold] ------> pokud slowCCi(minule a soucasne) prekrizilo 100,
[bold]slowCCI[1] ve smeru k 0
[bold]fastCCI[1]-level [/bold] --->> to same pro fastCCi
[bold]fastCCI[1]
nedele rano, tak snad jsem neco nepopletl.. Vypada to na nejaky finwin pattern, nebo jeho zacatek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...