Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IB demo


idaberga

Doporučené příspěvky

Zdravím,
to spíš vypadá na nějaké špatné nastavení vašeho účtu - třeba YG se mi bez problému v platformě IB otevře.
Používáte ostrý účet nebo demo?
Kontrakt zadávám tak, že do záložky "US Stocks" (nedejte na jméno - zadávají se tam všechny kontrakty) zadám kód YG a pak si z nabídky zvolím příslušný kontraktní měsíc.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 101
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Používám demo verzi (individual demo). Zkoušel jsem verzi přes prohlížeč i staženou, na více počítačích, všude to samé. Na stránce www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,932,00.html jsem našel seznam symbolů burzy CBOT. Kukuřice má pro elektronické obchodování kód ZC, mici-Corn elektronicky nejde. Chápu to teda správně, že mohu obchodovat jen normální Corn, nebo je zde ještě nějaký důvod, proč kukuřice nejde vůbec? (Jak jste psal?) Zkoušel jsem pár kódů z této stránky přidat do TWS, ale šlo mi jen málo z nich. Takže tomu buď vůbec nerozumím nebo demo verze umí jen něco.

Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Jirko,

zřejmě to vypadá, že některé trhy, které má IB ve výše zmíněném linku, zatím nejsou v reálné nabídce. Příznám se, že můj zájem vždy směřoval pouze na hlavní a nejhojněji obchodované etrhy (YM, ES, ZB, EUR....) a ty mně vždy bez problémů fungovaly. Ostatní trhy jsem nikdy nepotřeboval využívat - takže možná zkuste svůj dotaz vznést přímo na interactive brokers - www.interactivebrokers.com/en/general/contact/contact.php?ib_entity=llc.

Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ,

Měl bych triviální ,ale pro mě důležitý dotaz , chtěl bych se zeptat jaké připojení k internetu vlastně pro e-obchodování převážně používáte ?
Já osobně jsem připojený přes ISDN , protože ADSL v mé lokalitě prostě nefunguje . Poslední dobou ovšem uvažuji o zrušení ISDN a připojení se přes nějakého mobilního operátora , ale nevím zda je to pro elektronické obchodování zrovna šťastná volba .
Možná se někdo pousměje , ale mne to prostě zajímá .
Dík za odpověď REN.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau Rendo,
myslím, že když ještě chvilku počkáš, tak Telec. určitě ADSL zavede. Já jsem to řešil připojením od Eurotelu CDMA, funguje v pohodě i pro tyto účely, je to mobilní, rychlé, takže pokud bys chtěl s notebookem válčit na zahradě, můžeš. Ale je to zbytečně drahé připojení a třeba nelze použít pro telefonování např. přes ICQ (má velký PING). Takže ADSL je určitě lepší a taky asi spolehlivější. Myslím, že zrovna pro trading bohatě postačuje i nižší rychlost, třeba jakou měl Tomáš dřív. Jde o to, kde bydlíš a jestli si máš vůbec z čeho vybírat. Já jsem neměl jinou možnost. Ale moc bych to nedramatizoval. Prostě je nutné mít spolehlivé připojení a hlavně neomezené časem !!!

Zdar Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby



Tomaši a Bolijo ,

Moc díky za vaše reakce , to ISDN mi až tak moc nevadí problém je v tom že Telec...... mi není schopen nabídnout non-stop připojení přes ISDN za rozumné peníze a dokonce mám dojem že takovou službu vůbec na ISDN neposkytuje . Měsíčně vyhodím 2000 za pevnou a to mi přijde zbytečné a proto jsem to chtěl změnit za něco jiného , třeba ADSL jenže to právě v mé lokalitě zrovna jak na potvoru není zpřístupněno . No nejspíš máš pravdu zatím to nebudu moc řešit a třeba se to časem změní a až začnu obchodovat z ostra tak už možná bude i to ADSL .

Tak zatím díky a hezký večer .REN
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau Rendo,
Prave sem ti preposlal meil tak ti to snad k necemu bude :) ...

Jinak co se tyce tvych starosti s pripojenim tak te naprosto chapu a rozumim, pred rokem jsem byl na stejne lodi, bydlim kousek od Ostravy kde je nabidka nonstop pripojeni celkem pestra, ale jako na potvoru v me lokalite pusto prazdno :( , na netu jsem potreboval pracovat take pripojeni jsem potreboval a dva roky existoval na dial upu coz rekneme si je " nestastne" a to to rikam slusne , pote jsem dva roky byl na ISDN a to bylo take "velmi nestastne" za ty penize no comment, se zavedenim ADSL u nas jaksi nepospichali... , takze jsem cekal a nadaval, protoze s poskytovanim netu jsme na tom v CR opravdu bidne oproti jinym zemim (td). Pote zavedli CDMA tak jsem na to skocil, mam ho uz rok a z pocatku spokojenost naprosta, rychlosti velike, odezva trosku horsi a i spolehlivost nebyla v zacatcich velka .. Pokud vyhledove u tebe ADSL nebo wifi nehrozi urcite bych sel do CDMA za 1160kc mesicne nonstop pripojeni urcite staci, pokud vychytas misto s dobrym signalem tam bude i pomerne stabilni o to jde pri tradovani asi nejvic ze? :D CDMA bych bral jako preklenovaci most do doby nez i u tebe zavedou na ustredne dslam modemy a zpristupni se ti ADSL, na ktere bych pak urcite presel!

Hodne uspechu a dobre nervy preje

Pitboss

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den všem,

mám takový drobný dotaz. Co je možné udělat, pokud dojde k nějakému výpadku u platformy IB v reálném obchodování? Nemyslím tím, třeba výpadek internetového připojení, nebo problém v počítači, to si musí asi každý vyřešit sám. Ale možná i v takovém případě by mě zajímalo, jestli se dá někomu dovolat, nebo je k dispozici nějaké jiné řešení, alespoň pro zavření pozic.
Díky
Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bolijo,

1) je třeba mít vždy nastavený stop-loss, resp. mít takový v trhu ihned po exekuci. To vy Vás mělo v řadě stiuací ochránit - troufám si říci, že v 95% situací.
2) je třeba mít vždy po ruce telefonní číslo na IB - je možný samozřejmě i telefonický support.

Osobně se mi však nikdy žádný závažný, obchodům nebezpečný výpadek nestal. Domnívám se však, že ve svém vlastním zájmu budou mít IB sakramentsky dobrá opatření. Samozřejmě, nic není 100%ní ale jsem přesvědčený, že pokud nemají patřičná opatření IB - kdo jiný by je pak měl mít?

Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Jakube, já to bohužel nevím. Můj plán limitní příkazy neobsahuje, tak jsem to ani neměl šanci otestovat a přiznám se, že se mi do toho v ostrém obchodování nechce. Stojí to prachy (td). Taky by se to těžko porovnávalo, protože bude určitě záležet na momentálním stavu trhu.
Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Dobrý den všem.... mohl by mi někdo prosím poradit s tímto: na obrázku jsou dvě aplikace na zobrazení intraday dat.... nechal jsem zobrazit v obou stejný kontrakt a zjistil jsem, že v každé se cena (last price) ukazuje jinou hodnotu... tak jsem z toho trochu jak se říká vedle jak ta jedle ;) mohl by mi někdo poradit , nebo toto vysvětlit??? Předem moc děkuji za odpovědi... radusor

815

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...