Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - obchodování z grafu


Renooo

Doporučené příspěvky

Renooo Napsal: ------------------------------------------------------- > Mám > dotaz, jestli jste někdo obchodování z grafu > zkoušel na ostré obchodování. Na demu mi všechno > chodí, ale pro živé obchody nevím jestli to lze, > nebo jak to zapnout. > Mám účet u Infinity, do platformy se přihlásím k > LiVE účtu. Následně spustím Sierru, ale v režimu > obchodování se mi v hlavičce programu stále > objevuje pouze režim "SIM". Prohlížel jsem > nastavení programu, ale nikde nenašel možnost > přepnutí. Určitě budu vděčný za nějaké info. > Více se hodí o tomhle asi diskutovat zde - Sierra > Chart - obchodování z grafu: > http://www.financnik.cz/forum/read.php?21,137753 > > Renda Jeste musite kontaktovat sveho brokera. Posle Vam prohlaseni, ktere musite podepsat, aby jste mohl obchodovat Live primo z grafu Sierry. Melo by to byt prohlaseni pripojene v priloze (radeji si to overte u sveho brokera)

10210

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 73
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

To jadvig:
Zdravím,
měl jste pravdu. Musel jsem podepsat brokerovi přesně toto prohlášení.
Trochu mi to zprovoznění přesto trvalo. Dnes už konečně mám plně funkční LIVE obchodování z grafu v Sieře. Broker si ještě vyžádal ode mě account name do Sierry. Asi to ověřují nebo povolení párují.
Díky za pomoc.

Takže shrnutí:
SierraChart Level 3 + Broker-Infinity = obchodování z grafu LIVE funkční (vyzkoušeno) (tu)

Renda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanz,
netuším, neporadím. Abych řekl pravdu, tak teď nevím vocogo. Co to mám dělat konkrétně?
Já bych rád do budoucna ještě poladil, jak jsem psal výš... aby se mi po vstupu do obchodu sám 2x posunul SL při dosažení určitých PT. Jednak mám dost rychlý timeframe + vyřeším část své psychologie a možnost uhnout od svého plánu.
Já dneska jen jednou kliknul LIVE, abych to zkusil - žádný relevantní obchod. Měl jsem otevřenou pouze Sierru pro obchodování. Pak jsem otevřel platformu InfinityAT, jestli v ní bude zapsaný obchod. Byl tam-spokojenost. ;)

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Renoo:

v podstate se jedna presne o to co potrebujes tzn. podpora bracket orders, posun SL bych resil jako ty, problem je, ze Inf. DOM to umi pouze kdyz na konkretni hodnote zavres jeden kontrakt, pak muzes ostatni trailovat atd... to je mi hodne platny s jednim kontraktem ;)
Ta podpora TransActu vs Sierry je popsana zde: www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_AttachedOrders.html

"Although, the attached orders feature is not directly supported with the Transact trading service, it is still possible to automatically place stops and targets (bracket) when an order is entered from Sierra Chart. To do this you will need to run the TransAct AT software. Set up a bracket and set it to Automatic. When you enter an order from Sierra Chart, the bracket will be automatically placed by the Transact software. All orders can be viewed and modified on the chart window in Sierra Chart."

Klicovy je z toho asi tento odstavec, jak to chapu tak by to fungovat melo, doufejme, ze i ty "pokrocilejsi" typy STP prikazu. Kdyby byly nejake nejasnosti poptam to primo u Infinity.

Diky H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja si moc dobre v eng. nepoctu, i tak ale diky.
Ted jsem zkousel na SIMu.
Po delsi dobe jsem aktualizoval verzi Sierry na 505. A nestacim se divit, jak zapracovali na nastavení pro obchodovani. K me plne spokojenosti. Je tam zpusob, ktery by mohl byt funkcni.
Funkce-Move to BE Stop
Nastaví se SL + target, kdy se má posunout SL + o kolik se má posunout SL (tu)

Zkoušel jsem ho zadat dvakrát - chodí to. U druhého jsem nastavil vyšší SL a slouží jako druhý posun SL. Jediná estetická vada je, že pak zůstanou nad sebou dva SL. Při plnění nějakého příkazu se ostatní samozřejmě ruší.
No zatím mi toto bude stačit na přehrávaná data + SIM. Na LIVE si ještě počkám a pak to vyzkouším. Víc kontr. mě taky teď netrápí ;)

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jj posledni dobou je to opravdu naklad, co tyden tak snad dve nove verze ;) a obchodovani z grafu je zjevne priorita...

Na tom odkazu v odstavci Supported services pisou, ze plnou podporu Attached orders ma napr. IB a pak samozrejme SIM s TransActem to nemusi byt tak zhavy a Live by jsem byl asi opatrny aby se nekonalo nejake neprijemne prekvapeni.

Zatim zdravim,

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to Renoo,

prosim Te, jak jsi zkousel zadavat prikaz pres Sierru mel jsi u toho zadany PT a SL, me to hlasi chybu:

TransAct Service Error: Attached orders are not supported with the Transact service. They were not transmitted.

Mel jsem pripojeny obycejny Lmt a Stp, zadny Trail ani Move to BE, ale bracket proste nefunguje a v DOMu je pouze
otevrena pozice, coz je fajn. ;)
V Infinity me zatim neporadili.

Dik moc,

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Renoo:

Jj v SIMu to slape ok, problem je, kdyz to posles Live tak to nahlasi tu chybu jak jsem psal.
No ted jsem komunikoval se Sierrou, protoze v Infinity uz nebyla vule to resit a vypada to tak, ze TransAct ty OCA prikazy (bracket tzn. SL a PT) proste nepodporuje.
Co jsem vykoukal, tak by mel fungovat workaround zadat prikaz ze Sierry a bracket dam doplni AT DOM, , kdyz by byl pusteny a nastaveny na Auto.
No pakarna, uz me to moc neba resit, full support OCA ma treba OEC, tak uvidim.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No nechce se mi teď jen tak klikat Live pro zkoušení. Ale i po popdepsání toho dodatku pro brokera mi to Live nechodilo a házelo to možná stejnou hlášku jako Tobě. Asi dvakrát jsem to ještě avizoval u Infi. Jak jsem psal výš, chtěli ještě i moje přihlaš. jméno do Sierry. Podle mě to museli povolit jak na straně softu, tak brokera. Pak mi to už šlo Live - vstup + s ním 2x automatické příkazy. tzn. Limit+Stop.

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...