Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cau Vsichni, Chci Vam technikum jen ukazat co se deje na Daily Charts EUR/USD . Zhruba minulej tejden se ukazal obrovskej Gartley !!!!.... Pouzivam Gartley patterns jen na moznou predikci pohybu a to na grafech vyssich 30ti minut. Ne k samotnemu obchodovani . Tohle jsem na Dennim Grafu asi jeste nevidel..formovalo se to od cervence 2008 !!!!....a na konci listopadu 2009 se to konecne uzavrelo. Vim,ze se tady kdysi diskutovalo o Gartley butterflies . Ale nejak se to vsechno ututlalo. Nekdo myslim z Vas pouziva ZUP system. Myslim,ze takovyhle motyl malokdo z nas pamatuje . Je to spis pro poteseni oka :o) K patternu mam i EA . Jen tak pro zajimavost a pro technicky zalozene obchodniky. Po pridani MOMO (momentum cycles indikator) se prokazuje silny pattern reversal (13) !!! BB-Macd overuje zmenu trendu a posilovani setrvacnosti smerem dolu !!! Nechci ,aby se tim nekdo prilis zamyslel. Je to ciste graficka zalezitost . Muj trading probiha na simple strategiich. Tyhle "hracky" jsou spis z castecne nudy a podzimniho pocasi :D Kochejte se ...... Ray

11767

11768

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Alter


Jasne. Je to jen graficky jev. Dlouhodobe uvazovat potrebujeme i s pomoci zakladnich fundamentu. Teoreticky je to pouze korekce . Ale ocividne je tam ztrata Momentum. Alespon podle me se to stavi do neutralni pozice a prichazi reversal . Uvidime casem :o)


Mala zajimavost :

Zatim podle neoverenych zdroju....
Cina zacala rozprodavat zlato a stribro v bankach pro vsechny obcany. Pred par lety se zmenil cinsky zakon o regulaci drahych kovu a sperku,aniz by se o tom prilis vedelo. Par mesicu zpet zacala cinska televize vysilat vladou podporenou reklamu na investment do zlata a dalsich drahych kovu. Reklama bezela pouze na kanalech v cinstine. Cinske kanaly v anglictine ji nezachytili.
Ta zprava je zatim napul overena. Nektere banky opravdu zacali nabizet cinskym obcanum zlato a stribro za SPOT price . Napsal jsem kolegum v cine ,aby zjistili ,jestli je to pravda a v jake mire (zname cinu.nektere umele vytvorene zpravy ,jen aby denominovali nektere meny proti RMB ($,EU,GBP) a zlevnili import nerostnych surovin).
Podle mnoha zdroju ,ktere se timto zabyvaji je nizka pravdepodobnost,ze by prodej mohl ovlivnit svetovou ekonomiku.Ale jsou tu i taci,kteri zpocitali pravdepodobnou kupni silu ciny a zjistili,ze by tento jev mohl ovlivnit hlavne zeme s vetsimy zasobamy zlata.
pokud se neco zajimaveho dovim ,budu o tom informovat. Zdroje jsou nejen z internetu,ale i osobni .

V zadnem pripade to nehodlam rozebirat s temi,kteri maji "jasno " v ekonomickych procesech sveta !!
Je to pouze uvaha a ne zcela overena zprava, kterou jsem napsal pro zajimavost .


Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader:

psal jsem to již na konci vlákna Indikátory a obchodní systémy..nechme prosím toto vlákno pouze indikátorům a obchodním systémům..váš příspěvek je jistě pro řadu lidí zajímavý, ale sem opravdu nepatří..prosím pokuste se dodržovat témata vláken..jistě najdete řadu jiných vláken, kam se podobné příspěvky hodí lépe..

díky,

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nejede tu nekdo z vas Forex profit monster? System je komplexni a prestoze na prvni pohled vypada na obrazovce slozite, je jednoduchy. Vstupy jsou jasne dane. Vystup ma tri varianty jejichz uspesnost je v ruznych fazich trhu ruzna. System je to trendový a swingovy, takze minuly mesic byl ztratovy. Autor ho obchoduje 2 roky a vsechno nasvedcuje tomu, ze uspesne. Ja u tohoto systemu skoncil svoje hledani a tapani. Zjistil jsem, ze stavet vlastni system nebo kreativne upravovat cizi me osobne vede k neustalemu vylepsovani, ktere konci vyluxovanim uctu. Potrebuju system, kteremu verim a striktne dana pravidla. Svoji kreativitu vybourim u vystupu. V lednu zda se pojedu tento system na ostro na 4h timeframe.

11809

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny obchodníky,chtěl bych vás poprosit zdali nevíte o nějakém indikátoru pro MT který by uměl vykreslovt do grafu pomocí trendových linek cenové pohyby o velikosti třeba 10 nebo 20 pips (podle nastavení) a ostatní menší pohyby by ignoroval.Něco podobného jako je indikátor ZIG ZAG,který ovšem i při různých nastaveních(zkoušel jsem jich opravdu hodně) vykresluje v chopu i menší pohyby než 10 pips a naopak když se trh rozjede tak některé pohyby větší než 10 pips vůbec nevykreslí.Nevím zda jsem to dobře vysvětlil,tak přikládám obrázek.Děkuji za každou informaci.

11839

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím, potřeboval bych poradit, jak z indikátoru, který mám k dispozici udělat EA, které by bylo velice jednoduché a obchodovalo na základě tohoto indikátoru. Indikátor zobrazuje do grafu sell a buy šipku, tzn. byl bych stále v obchodu. potřeboval bych tam OCO (one cancel the other) tzn. že když bych byl BUY, tak při sell signálu, by se tento obchod uzavřel a otevřel by se SELL. Díky za rady. Indikátor přikládám

12003

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...