Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Data od Disktrading


Doporučené příspěvky

Čauvec chci se zeptat. Chtěl bych si zakoupit data u Disktradingu. Ale nějak nechápu jejich popis (s cenama). Já bych například měl zájem o trhy TF, NQ a FGBL. Takže když napíšu email o tyto konkrétní trhy, tak bych měl teoreticky dostat nabídku pouze na tyto 3 trhy a to s celkovou sumou 60$. Jenže když se podívám do jejich balíčku: Continuous Futures contracts and the major indices historical data 50 futures symbols + GLOBEX, 10 index symbols - download only 80.49$ toto je tedy cena za všechny kromě forexu? Takže vlastně je vlastně pro mne lepší přidat 20$ a mít data od všeho? Nebo tomu rozumím špatně. Už jsem psal i email ale zatím nepřišla odpověď a jelikož jsem trochu v angličtině slabší chci se zeptat i zde zkušenějších, kdo s tím měl tu čest a už tomu rozumí. Popravdě jejich web mi přijde dosti nepřehledný ale to je mimo otázku. Díky za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odpovím si sám :-) Ale odpověď třeba pro někoho dál poslouží. 80.49$ je opravdu za všechny trh (krom forexu). Takže pokud někdo bude mít zájem jen o 3 trhy (třeba TF,NQ,YM) tak bude plati 60 $což pak je dle mého názoru už lepší zaplatit celý balíček a mít s data vystaráno plus máte ještě roční aktualizaci zdarma!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat, zdali jste porovnával jejich data s jinými kvalitnímy prodejci, jestli nejsou nějak požkozená nebo jestli vůbec fungují. Schánim historická data na backtest docela dlouho a přijde mi divné že tato společnost nabízí "vše v jednom" za pouhých 60dolarů. A dále bych se chtěl zeptat jestli intradenní data obsahujou minutové grafy nebo popřípadě alternativní grafy jako volume (např.: 500) atd. Nejsem moc dobry v angličtině, tak se radší ptám. děkuju za odpovědi. :-)

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

dobry den. poradi nekdo jak stahnout soubory z webu disktrading. koupil jsem si data ale dostal jsem jen odkaz na web do sekce klientu. ale pres prohlizec - chrome a explorer - nejde ukladat cele slozky takze bych musel stahovat soubory po jednom. a to by bylo na zblazneni. poradi nekdo prosim jak to prepnout z toho webu jakoby do okna klasickeho pruzkumnika windows abych mohl slozky jen pretahnout nebo nejaky program jakym stahnu cele slozky? problem je ze klasicke ftp klienty mi na to nefunguji protoze to neni ftp adresa ale klasicka s htttp na zacatku. dekuji

Thony

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

já měl taky tento problém... Ovšem já si dal tu práci že jsem to jedno po druhém opravdu stáhl :D - jelikož mám rychlí internet, tak jsem měl doklikáno vcelku rychle :-) ale později jsem si všiml, že by se to mělo dát stáhnout přes download manager, na který mě nasměroval sám prodejce. Ale to jsem již měl odklikáno. Takže moje rada je podívat se právě po download manageru popř přímo prodejce poprosit jak na to - za to nic nedáte. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Ahoj,

zakoupil jsem data od Disktrading, ale ani za nic je nemohu dostat do Ninje. Porad to pise, ze je problem s nahranim dat. Zkousel jsem i programky, ktere jsou prilozeny, napovedu Ninje, ale uz jsem z toho opravdu zmaten a dochazeji napady. Pravdepodobne se bude jednat o banalitu, ale bohuzel nemohu na ni prijit. Dekuji

Jeste mozna by se hodilo dodat, ze nejsem pripojen na zadna data, Ninju vyuzivam jen na backtest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Data od Disk trading mám již 2 roky a pro účel backtestu a paperu jsem nad míru spokojen.Koupil jsem si jen NQ ale měsíc jsem si platil Kinetick a musím říct že rozdíl jsem jako amatér ani nepoznal. Takže vřele doporučuji všem začátečníkům!

to Briann: Ten návod co ti příjde spolu s daty obsahuje vše.Já sám jsem v tom ležel x dní ( na počítače jsem levej) ale na konec se mě to povedlo. Stačí jen stáhnout ten hlavní Tick soubor ( má většinou více jak 100 MB) a ten za pomocí 15 mil spliteru ( to je ten malej prográmek co je tam taky na stažení rozdělíš. A po tom po jednom každej soubor postupně přejmenuješ na (například já měl ten nasdaq ale místo NQ si doplň označení svého trhu) na "NQ ##-##.txt" a skrz importer v NT si to nahrajes. Pak ten soubor smazes a to stejne udelas s dalsim. Napriklad zrovna NQ tick data maji kolem 350MB a po pouziti toho splitteru se rozdeli na cca 15 souboru a ten po jednom prejmenujes a naimportujes...to zvladnes :-) a hlavně nezapomeň když otevíráš chart tak neotevírat např. NQ 03-12 ale jedině NQ ##-## ninja ti v tomhle dá vybrat.

Omlouvám se za flame mimo vlákna NT ale tuhle radu já potkat před časem tak někomu zlíbu nohy protože začátečníkům to může připadat nemožné.

Hodně štěstí nám všem :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Tak musim rict, ze me prekvapili vysoce serioznim pristupem. Nedavno jsem objednaval 2 symboly po 20$, ted jsem objednal kompletni futures za 55 $ (dokonce meli akci - slevu :), a prisel mi od nich e-mail, ze tech 40$ usd bylo teprve nedavno a ze mi je vrati, kdyz objednavam kompletni balik. Jasne, je to jen blbych 40 USD, ale jde o princip, v ceskych obchodech by se mi to myslim nestalo :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...

Čaute, na začiatku 2014 som si kupoval futures balík od disktradingu. 10+ rokov histórie a dáta veľmi použiteľné, kontinuálny kontrakt - tickové rozlíšenie. Vtedy som potreboval iba Euro FX a ešte pár iných inštrumentov, tak som vlastnou chybou ostatné nezálohoval.

V posledných týždňoch som písal vedúcemu - Iavor Kindekov, ale vyzerá to tak, že biznis zabalil. Aj na webe je pár komentárov ľudí, čo zaplatili a dáta nedostali.

Rád by som sa opýtal, či niekto z vás má tento balík ešte z čias kedy fungoval. Nevadilo by mi aj keby to bolo 2014 a staršie. Pretože som hľadal alternatívu tickových dát na viac ako jeden rok do minulosti a prijateľné riešenie som nenašiel (za prijateľné riešenie sa ťažko dajú považovať dáta inštitucionálnej kvality za stovky USD na inštrument).

Vďaka za odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...