Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

To fxmajko
To je zajímavá taktika, nechat pozici open přes víkend.. :). Další R je na 1,2205, dal bych limit kolem té hranice (tak 1,2202). Když R neprorazí úplně máš 50 bodů doma, když se výrazně potáhne přes ní otevři přes entry (tak kolem 1,2208) novou pozici. Pokud by ji jen atakoval a zamířil dolů (viz dnešní dopoledne) moc na tom nevyděláš a máš dlouhodobě nervy jak to dopadne....je to na tobě.. :)
Viz vrabec v hrsti a holub na střeše.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dakujem Side podla vsetkeho by mal dosiahnut urovne 1,2200 a k tej taktike nechavania pozicii cez víkend.Mal som ju poistenu SL,ale nechal som to ist lebo sa tan vytvorila rastovy kanal a vsetky indikatory mi ukazovali buy tak sa mi zdalo mudre ponechat otvorenú poziciu, cez víkend aj ked viem, ze je to riziko.Zatial som s tým rastom spokojný, ale ako to vidís s USA datami v tomto tyzdni HDP by malo stupat a FED mozno zdvihne urokove sadzby,nie je to navrat k silnemu supportu na 1,200? Ako to ty vidíš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Rado
Ano, těsně pod R dát limit a mírně nad R dát entry "co kdyby", max. člověk příjde o 3 body ve spreadu, pokud měna nabere vzestupný trend, ale co je doma, je doma... :) a když vydělám 50 bodů nebo 47 bodů až tak veliký rozdíl to není..

To Pietro
Je třeba zkoušet, zkoušet a zkoušet a nehledat v tom žádné složitosti, spíše používat "kupecké" počty.. :). Opakuji, držet úspěšný vstup co nejdéle a posouvat SL a Limity podle vývoje (hrubý orientační bod jsou hranice S a R) a neúspěšné vstupy eliminovat vždy hranicí SL. Teď mám signál na short USD/CAD, jdu to omrknout.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To fxmajko
Středa 29. je ještě daleko, GDP (HDP) odhadují experti na růst kolem 3,7%, ale někde jen na 3,4-3,5%, takže raději asi počkat, jak se to vyvrbí...pokud zvedne FED úroky tak asi o čtvrt % bodu - v kumulaci s růstem HDP by to poslalo euro k prvímu supportu tak na 1,1985, ale to je předčasný soud, do té doby se může stát x-věcí..ve středu budeme chytřejší..

To pietro
Vlastní signály.. :)..ale na to musí každý přijít sám..způsobu nastavení vlastních signálů jsou tisíce..zkus si třeba do Google zadat pojem Parabolic SAR a něco si o tom přečti, hlavně o nastavení hodnot... :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid:
Zdravím, tak jsem celou noc zkoumal Parabolic SAR a přijde mi jako docela dobrej indikátor. Měním tam různá nastavení. Na kolika minutovej graf ho většinou aplikuješ? a s jakými hodnotami? Mě připadá zatím dobrý docela
0,04, 0,04, 0,15. a 10-30 minut graf. Jo a s jakými indikátory to nejčastěj kombinuješ?
Díky.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...