Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Pietro:
Parabolic SAR není sice všelék, ale pro FX dobrá pomůcka na probíhající trendy s případným posunem SL. Používám 30 min. graf, 15 min. mi příjde dost málo. Hodnoty jsem si zadal 0,02 pro krok (step) a maximum mám na 0,3. John Murphy, autor Technical Analysis of the Financial Markets, doporučuje kombinaci Par.SAR spolu s DMI, což je sice taky jeden z indikátorů trendu, ale na jiném principu (zkoušel jsem to a jím popsané filtry mají cosi do sebe..). Anebo jej kombinovat s úplně odlišnými indikátory (MA,RSI). Já mám Parabolic SAR na každém grafu umístěn pernamentně, už proto, že dobře zaznamenává pohyb, změnu a délku trendu a "čtení" hodnot je úplně triviální (zkrátka kouknu a vidím.. :)).
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pietro
Nemyslím, že by dnes index spotřebitelské důvěry v USA nějak významně zahýbal trhem, ale uvidíme..Ale je dnes zajímavé sledovat, jak euro-usd atakuje hranici podpory na 1,2090, jednou, nyní po druhé. Asi dám enter limit na buy kolem 1,2096-98, support snad neprorazí a odrazí se trochu vzhůru.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid:
Taky jsem dneska koupil eur-usd právě podle parabolic SAR z 15 min grafu na 2098. Akorát mi nejde nastavit ta max. hodnota na 0,3. u mě jde jen 0,2. víc mi to nepovolí. Jak je to možný? Jo a já na saxu mám ještě jednu hodnotu,takže celekm 3. 1.start factor, 2. acceleration step, 3. acceleration limit.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prijemne odpoledne,
myslim, ze dobry obchod sel udelat cca v 7:00 ET v USD/CAD pote co v 5:45 ET byl ten propad pote se objevil maly praporek a pote usd zacal posilovat, takze to slo nahoru. Ted kurz atakuje nekolik rezistenci tak jsem zvedavej co to udela. Byl jsem v trhu od 1,2326, ale jak to jeste vsechno neznam tak jsem si vlastni chybou nejak zazracne uzravrel pozici s 40$ ztratou, nastesti jenom v demu:)
S pozdravem Majkl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...