Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

NQ paper
vstup 1 short 16:05 1868,25 / vystup PT zkraceny o slip na 1863,50
vstup 2 short 16:59 1853,50 / vystup BE+75 (zapomel jsem posunout PT dle slipu, coz nechapu neb zas tolik toho sledovat nemusim, nicmene pravdepodobne dusledek sousledne jine cinnosti, kterou asi budu muset zrusit, presto ze mam velmi pomaly TF)

.. a jsem po mesici pejpru zpet na nule (lednove chopy), tak to ten live tak nekdy na konci kvetna, doufam ze 2010.

prima vecer vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peepo:
ale to nejsou tak závažné chyby,pokud o nich víš, zapisuješ si je a něco s nimi uděláš. Protože stroprocentně nejde nikdo na začátku, obzvlášť live.
Z vlastní zkušenosti vím, že i když jsem testovala různé strategie a vstup jsem nechala v backtestu třeba až 2 hodiny po otevření, prakticky nikdy jsem se nedokázala koncentrovat anebo jsem nevěřila otočenému trendu, vstupu při velké volatilitě, atd....vždy byl důvod, proč už to nebrat. Tak co stáhnout vstupy na max.hodinu po open? Méně vstupů, ale více klidu... (tu) ať se ti daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 MNovak :

Taky tak. Budu to jeste vecer sledovat. Sice odpo jsem ten short utrhl uz zkraje po tom druhem vetsim swingu na 638.8, ale utahoval jsem to candle po candle, takze profti sice 320, ale pohyby 300$ za tri minuty nejsou zrovna to v cem bych chtel byt pul hodiny, takze jsem to vzal a rychle pryc. Jestli se nic nepokazi a namiri se trh zpet k cene open, tak jeste neco zkusim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

prosím o radu, v této diskuzi se několikrát objevila zkratka CG (někdy možná i GC). Jedná se nejspíše o nějakou S/R oblast v grafu nebo něco podobného. Ale ani po dlouhém vyhledávání v jiných diskuzích se mi nepodařilo zjistit co konkrétně zkratka znamená.
Moc děkuji za případnou odpověď na můj začátečnický dotaz.
S pozdravem Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, pro informaci vkládám výsledky backtestu systému průrazu openning range z ropy od Pavla K., tentokráte pro trh NG. Screen obsahuje výsledky od všech vstupů až po výsledky po filtrech - filtry byly Den reportu se neobchoduje (ten nefungoval), dále omezení času vstupu (to také moc nefungovalo), až po průměr na openning range (funguje). Výsledky jsou nejdříve po 2. vstupy (2. vstup po prvním ztrátovém), a pak pouze pro jeden vstup denně. Všechny výsledky pro PT 680, který vyšel jako optimální pro všechny vstupy bez filtrů. Dál jsou ve screenu pro ideální variantu (pouze jeden vstup, do 15:25 max, rozpětí OR menší než 15ti denní průměr z OR) ještě výsledky pro vyšší PT a nižší SL. A na závěr porovnání s výsledkem systému na trhu CL. Výsledky by byly celkem pěkné, ale systém má obrovský drawdown, takže pro mě je neobchodovatelný. Uvidím, jestli přijdu ještě na nějaký další filtr. Láďa

12224

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dnes jsem měl zajímavou situaci. Tak dlouho jsem se zadáním příkazu váhal (asi strach, aby to zase jen nevymetlo příkaz a pak hurá na druhou stranu) až mi to tím bodem projelo a už se to nechtělo vrátit. Příkaz jsem tam přeci jen dal a čekal jestli se trh vrátí. Vrátil a příkaz vzal i když už byl celkem daleko (ale ne zase tolik, aby to doslo na posun na BE nebo PT). Pak ještě jeden pokus a pak hned SL. Prihodim i screen. Zajímavé na tom ale je, že jsem měl mnohem větší nervy a emoce kvůli tomu, že jsem tam ten příkaz nedal (a nebyl vyplněn) než že to nakonec byl SL. Potom co se trh vrátil a příkaz se mi vyplnil na místě, kde měl původně se mi dost ulevilo... No každopádně už to zae začíná být zajímavé, celkem jsem s dneškem na DAXu na -550. Tak snad zítra... At se dari

12225

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, já dnes na DAXu další SL.
Dikon: já jsem v lednu -1300, v součtu s prosincem a kouskem listopadu ale pořád +2000 (jenomže to bylo sim). Ještě vydržím, vždyť třeba dva nebo tři PT za sebou taky občas chodí a equity bude zase třeba OK.
Pro současnou černou sérii mám hypotézu, že není pravá doba na tu potřebnou hysterickou emoci trhu hned po open. Je výsledková sezóna a obchodníci mají dost důvodů nespěchat a čekat na různé výsledky firem a reporty v průběhu dne a hlavně na odpoledne, až se to rozjede v USA. Systému se naopak daří spíše v obdobích, kdy většina neví, kam by se to mohlo pohnout. Když se to pak přece jen pohne, tak zběsile naskakuje, aby něco nepropásla - a to potřebujeme! Snad se to později změní.
Taky pokračuji v přetestovávání systému se vstupy pouze do trendu, ale výsledky ma FDAXu nejsou vůbec jednoznačné, jak jsem si předběžně myslel. Spíše to vypadá, že z dlouhodobého hlediska se vyplatí na trend nehledět. Až to budu mít celé, tak to sem třeba dám (nejde mi to tak rychle jako zkušenějším).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...