Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, tak jsem se v tom jeste trosku hrabal a davam screen se srovnanim ruznych casovych omezeni pro vstup. S omezenim doby sice klesa drawdown, ale i lehce klesaji RRR, avgzisk, uspesnost zustava stejna. Klobasman: jedna se o intradenni obchodovani - 1 obchod denne a na to je to sakra velky drawdown, ale co mi vadi nejvic je celkem maly zisk oproti velikosti risku. System je ziskovy, ale kdyz ho srovnam se stejnym system na trhu CL, tak vysledku jsou ve vsem lepsi. A kdyz to srovnam s dalsim system (1. korekce), kterou mam na NQ, tak jsou taky vysledky lepsi. Na NQ mam risk 60 USD, takze do risku na NG se vejdu s necelymi 3 kontrakty. Takze kdyz bych srovnal NQ, CL a NG prepoctene na stejnou riskovanou castku, tak CL a NQ vyjdou priblizne stejne, ale NG hodne pokulhava. Takze muj zaver je, ze system je ziskovy, ale pro me neobchodovatelny, zustanu s nim pouze na CL. Pokud by nekdo chtel pouzit data a vytlouct z toho vice, tak davam odkaz na edisk - 1. je excel, 2. je word se screeny vstupu (jenom pro upozorneni, ten ma 40 MB): http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/45463/NG_-_OR.xlsx_1.01MB.html http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/84159/NG_-_OR.docx_39.11MB.html Lada

12231

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, já dnes na TF vstup long, bohužel už ale příliš pozdě, ale co kdyby přece... No uspěchání se nevyplatilo a byl SL. Zítra si už ale stop limit příkaz nachystám a čekat nebudu, přece jen za market je to moc pomalé a za limit bych PT dosáhla.
Když jedu jen SIM, tak mám profity, pokud tam vlezu live, jsem hned venku, aspon takový pocit.
Taky se mnou první minuta v obchodě celkem mává, ale když se tam držím déle, tep se celkem srovná a už mi ani tak nevadí že jsem v červených číslech.
Tak doufám, že jste dnes dopadli lépe.
Iva

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...