Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Propojení TWS a Ninja Trader


MU35

Doporučené příspěvky

pajus kucera napsal
mozna se bude muj dotaz zdat trochu usmevny ale potrebuju mit jasno:
mam zalozeny ucet u IB (+ objednany data) a stazenou platformu NT 6.5 (free). Planuju papertrading.
pajus

AHoj planuju neco podobnyho
Rad bych se zeptal jestli uz mas rozbehany ty data od IB a NT6.5 a zda ti k tomu staci ten NT 6.5. free nebo si musis od NINJI este neco dokupovat ?

A druhej dotaz - pokud pojedu pouze paper trading na trhu TF s fundovanym uctem od IB a NINJA FREE- nechci jeste obchodovat life, tak jestli jedinej poplatek co budu platit IB mesicne je 10 dolaru za data ?

DIky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 63
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ahoj Lejczek:
jo, jo ... vsechno bezi dobre ... radim stahnout si zdarma NT7 a udelat si propojeni dle videotutorialu od NT ... nic neplatis a zda se mi, ze mi ani nestrhavaj tech 10$/mesic za data
pajus


Rad bych se zeptal jestli uz mas rozbehany ty data od IB a NT6.5 a zda ti k tomu staci ten NT 6.5. free nebo si musis od NINJI este neco dokupovat ?

A druhej dotaz - pokud pojedu pouze paper trading na trhu TF s fundovanym uctem od IB a NINJA FREE- nechci jeste obchodovat life, tak jestli jedinej poplatek co budu platit IB mesicne je 10 dolaru za data ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravim,
Mam otvoreny ucet u IB, zakupil som si NinjaTrader a vzajomne som ich prepojil cez API podla navodu.
Po prvych live obchodoch som zistil, ze nedochadza k realnej exekucii obchodov na strane IB v TWS,
popritom v NT obchody prebehnu, (data mi tecu, trhy sa hybu, pripojenie z NT na TWS bez problemov).
Stretli ste sa stym uz niekto, mohol by mi niekto poradit co stym, kde moze byt chyba?
Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Mam stejny problem jak Targon. Na Ninja jede vse ok, data bezi, ale nevidim nic na TWS a muj paper ucet u IB je porad na stejne hodnote, i kdyz by tam mel jiz byt pohyb. Myslela jsem, ze je to tim, ze mam neplacenou verzi Ninja, ale jak koukam, tak Targon ma s placenou stejny problem. Psala jsem pred 14ti dny uz i na Ninja, ale zadna odpoved..
Nevite prosim nekdo poradit?
Dekuji, petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím! Když jsem si otevřel v NT okno grafu TFka jednodenní timeframe (přes IB), tak mně příjde, že některé dny splynuly do jedné svíčky? Na 1 min tf mám dnešní low 815,5 a na denním 800,5? Neřešil jste tohle někdo?

Když zobrazím graf s 1440 (24*60) min tf tak to funguje dobře.
Co teda vlastně ukazuje ten 1 denní tf?

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím někoho o nápad: nenapadá mě, kde ještě hledat. Přestalo se mi NT připojovat k TWS. Políčko Connecting v NT zůstává bílé. Nezezelená.
Support NT mi radil nainstalovat poslední verze NT a TWS. Provedl jsem a nic. Smazal a znovu vytvořil propojení v Ninjovi Account Connection - nic.
Kontroloval jsem nastavení TWS v edit - globál - API setting dle návodo od Ninji - zdá se v pořádku.Snad jen v políčku Master API client ID má být dle návodu -1, já tam nemám nic a -1 mi tam nejde dopsat.Co tam máte vy?
Support NT se se mnou chce spojit telefonem, ale já neumím anglicky. A tak hledám a hledám, ale už nevím kde.

Taky po mě ze Supportu chtěli poslat ID a 4-digit password. Že mi to zkontrolují nadálku. To je asi nebezpečné, ne?

Díky za případný nápad.
Miloš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim pokročilejsi tradery,

Dotaz novacka:
vcera jsem zakoupil NT7 nainstaloval, propojil s TWS, zminovanz problem nahore jsem mel taky ale po nainstalovani 917 verze se vsechno zda byt OK.
Udelal jsem testovaci obchod taky OK.
1) Muj dotaz se tyka nastaveni hodnoty "Master Client API ID" na hodnotu -1
Zkousel jsem vselicos ale hodnotu -1 mi NT proste neakceptuje - ani TWS tuto hodnotu neakceptuje.
Originalni navod je zde. www.ninjatrader.com/ConnectionGuides/Interactive-Brokers-Connection-Guide

2) zkousel nekdo nastavit IB GW na portu 4001?
www.youtube.com/watch?v=uRBfbfLCVXk
www.youtube.com/watch?v=YjrRY37HGl8&NR=1

Dekuji za komentare
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...