Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Propojení TWS a Ninja Trader


MU35

Doporučené příspěvky

Prosím.
Propojil jsem NT7 a IB 921, Všechno dle návodů. Když zadám v NT pripojení na IB políčko zůstane bílé. Ale TWS se otevře vyžádá kody na přihlášení, já je zadám, TWS se otevře , za 15 sekund TWS spadne , a znovu vyžádá kódy na přihlášení k TWS, a tak pořád dokola. Nevíte někdo co s tím?
ps: v NT jsem do Host(optional): zadal 127.0.0.1, protože s mojí IP adresou to neběželo vůbec a psalo: Login failed: IB.Adapter.MessageLoop Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel fe80::f17f:1a

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 63
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím poradit. Mám poslední NJ, mám poslední verzi TWS 923. Na ostrém PC kde obchoduji vše funguje. Pokud na jiném PC spustím TWS na druhý účet který mám u IB jako simulovaný, propojí se mi TWS a NJ (políčka spojení jsou zelená) ale nenatahují se data, ani do TWS a samozřejmě tedy ani do NJ. Zkoušel jsem použít IP standardní 127.0.0.1 i své IP adresy. Nevím zda to může být tím, že jsem ve firemní síti, při zjištění IP adresy se mi zorazí IP od adaptéru sítě Ethernet Kerio Virtual Network tak i adresa IP Adapter sítě Ethernet Připojení k místní síti. Zkoušel jsem obě IP. děkuji

18935

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

pajus kucera písal:
ahoj,
mozna se bude muj dotaz zdat trochu usmevny ale potrebuju mit jasno:
mam zalozeny ucet u IB (+ objednany data) a stazenou platformu NT 6.5 (free). Planuju papertrading.
otazka: k cemu vlastne slouzi TWS??? I kdyz jsem se koukal na TWS video tutorial, tak nejak porad nevim k cemu to vlastne potrebuju
Odpoveď : na obchodovanie


Moj dotaz je v podstate ten istý: možem obchodovať priamo z NJ, ale aj cez TWS. Nie je pre mňa jednoduchšie obchodovať priamo z NJ? Načo mi je pre intraday TWS? Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Prosím o radu.
Mám účet u IB a přes NT chci obchodovat i ( evropský trh ) FESX. V TWS to ale neumím najít a zaregistrovat ( předpokládám, že to nestačí nadefinovat pouze v NT a nespáruje se to samo ). Vzpomínám si, že se někde musí nějak zadat burzy a přístup k jejich komoditám, ale opravdu již nevím jak. Dnes mám přístup přes placenou verzi NT k TF, YM a ES.

Děkuji zkušenějším traderům za pomoc.

Aleš

:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

mam problém když chci spojit TWS s ninjou tak my to háže tuhle hlášku nevíte náhodou někdo co s tím.Díky.

Fatal Error:one of the following jar files is misswing from the classpath:
jfreechart-1.0.9.jar
jcommon-1.0.12.jar
Please make sure you run the application from the shortcut that was installed on your desktop or on the Start menu when you upgradeed.The application will now terminate

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@goldkey: já to stáhnul tady:
mirrors.ibiblio.org/pub/mirrors/maven2/jfree/jfreechart/1.0.9/jfreechart-1.0.9.jar
mirrors.ibiblio.org/pub/mirrors/maven2/jfree/jcommon/1.0.12/jcommon-1.0.12.jar
sourceforge.net/projects/hsqldb/files/latest/download?source=files (to stahne zip, ten hsqldb.jar je uvnitř)
Všechny tři soubory jsem umístil do C:\jts, kde je (většinou) nainstalována TWS.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Ahoj všem Mám propojený TWS s NT ale když v NT chci otevřít graf tak mi to hodí jen tuhle hlášku.A otevře se jen prázdné okno. Přitom v TWS mi data běhají ale v grafu TWS jsou taky jen otazníky ?? (papír účet) Nebo je potřeba ještě neco nastavit v NT, kromě normálního nastavení v account connections.. pro propojení s IB ? Může mi někdo prosím poradit co dělám špatně..nemůžu na to přijít !

25583

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Pekný sviatočný večer, dnes som sa slávnostne pustila do živého obchodovania. Ninju mám prepojenú na IB, doteraz som fungovala tak, že Ninja sim účet bol prepojený so živým IB, kvôli dátam...Skúšala som si svoj obchodný plán z grafu NT. Všetko mi pekne šlapalo, ale keď som sa prepojila na live IB účet, už to nešlo.

26447

26448

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky, mal si pravdu...

už mi prišla aj odpoveď z IB:
By default TWS has precautionary settings which are designed to limit the risk of your Trading. These precautions are enabled for ALL orders regardless if they originate from TWS or from an API Client. You can disable the precautionary settings directly in TWS by going to Edit > Global Configurations > API > Precautions, check the box "Bypass Order Precautions for API Orders" then click Apply and OK.

Ada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 years later...

Ahoj!

Potřebuju poradit. Nastavil jsem si propojení IB a NT. Vše OK. Nicméně, jelikož data od IB stojí za prd, tak používám datafeed CQG. Jak ale v NT poznám, odkud to aktuálně "cucá" data? Dole v okně mám obě připojení zelené, ale netuším, zda to mám nastaveno správně. Standardně se připojuji nejprve k datům CQG a poté k IB. Děkuji za radu.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...