Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založeno nováčkem pro nováčky, kteří obchodují LIVE nebo v nejbližší době začnou


bid

Doporučené příspěvky

to krakra velmi dekuji za pripominku s tim problemem co me ceka s tema screenama v deniku, denik je opravdu identicky stejne jako vsechny uvedene obchody jsou live, na screenu je videt vypis z meho uctu zverejnim ho jeste jednou po tech 52 tydnech live obchodovani. mas pravdu - pokud tu prestanu prispivat tak jen z toho duvodu ,ze se tu objevi , jak to jen rict eufemisticky, jeste jednou ne moc pozitivni diskutujici. jednou jsem to chtel stejne napsat: ucet jsem fundoval pred cca pul rokem ,kdy byla krize v recku a euro se poroucelo, dolaru jsem neveril neb je nestihaji tisknout a na vytisteni tech co jsou jenom jako cisla v pocitacich bank by nestacili amazonske pralesy ,tak jsem to ulozil v britskych librach, jenze co se stalo ,dolar sel nahoru a muj ekvivalent 10 000$ se zmenil az na 9 200$. jak koukam tak zisky mi ukladaji v dolarech

13831

13832

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 324
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To bid:
Ty obchodování určitě zvládneš ;), co ale podle mě nemáš, nemáš smysl pro Moorovy zákony, ty totiž říkají že když všichni kolem křičí Dolar jde dolů dolar jde dolů, tak je nejlepší čas nakoupit dolary, protože když si většina všimne že je něco nahoře nebo dole, tak se trend otočí a jde opačným směrem.
Jinak doporučuji dělat rading tak jak ho děláš teď, protože máš super výsledky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mirro

mockrat ti dekuji ,mozna ja tobe drzim palce vic nez ty me. dnes koncim koncim s malym profitem 26$ a jdu se projet na kole neb to mam napsane v obchodnim planu, obchody popisu k veceru ,ale zacina to co tu popsalo hodne lidi - riskovani -zacalo to uz vcera vecer, dneska jsem videl ,ze se na trh vratili zraloci. Nevim jak zitra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra

tak ja doufam ,ze ten ucet budu mit par let, v Americe jsem zil par let a videl jak to tam funguje, vyrobu prestehovali do asie a jejich HDP tahla vystavba domu a maloobchodni prodej ,na to jim pujcoval celej svet, zustala jim tam vyroba zvejkacek a letadel kdyz to reknu zjednodusene.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takze jeste k vcerejsku: jsem se probudil podival jsem se co se deje a kdyz mi vysli dva mozne vstupy tak jsem do toho tretiho vstoupil, short po swingu pod trend line, profit target jsem umisti jeden tik nad cenou kde bylo cca trojnasobne volume je to videt jak se tam sestup zastavil. zisk +80$ celkove tedy za cely den +190$ pozitiva: vydelal jsem penize, vstoupil jsem podle patternu negativa: obchodoval jsem mimo moje hodiny

13833

Link to comment
Sdílet pomocí služby

st 18.8.10 dnesek se pokusim rozepsat do dvou prispevku: Po vcerejsku jsem vedel ,ze zacinam delat hovadiny, navic jsem mel za sebou 4 vitezne obchody a to se mi paper tradingu stalo jenom jednou takze statisticky mela prijit ztrata, tak jsem nechtel vstupovat okamzite, reporty dnes nebyli, jenze jsem propasl validni signal k prodeji hned po openu a snazil se nekde vstoupit, pak se tam objevila formace u ktere jsem se zacal smat jenze nedopadla jak jsem si predstavoval tak jsem vstoupil podle mych pravidel i kdyz jsem tusil ze to nedopadne - prvni swing pod trojuhelnikem do smeru trendu -100$ - proste jsem chtel obchodovat podle meho obchodniho planu , pak jsem otocil pozici tam kam jsem predpokladal ,ze bude pokracovat smer -100$, vedel jsem ze mam posledni naboj pro dnesek tak jsem cekal na prolomeni kanalu (vstup nebyl uplne koser) a vstoupil jsem profit target jsem umistil na pivot PP +240$, pro dnesek jsem chtel ukoncit obchodovani s aleespon minimalnim ziskem i kdyz mozny profit mohl byt 500$.

13834

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kdyz vidim podobnou formaci jako je ve cterecku tak si predstavuju jak ti zraloci nechavaji ty malicky rybicky vstopit short na tech swinzich ,aby je potom vysplouchli na stop lossu ,kdyz se pak nazerou tak to potom otoci proti trendu a nechaji pobit i ty posledni co si nedali rict a vlezli tam treba po treti, proto jsem chtel jit long jenze po vcerejsim veceru jsem dneska holt chtel dodrzet muj plan, jak je sipka tak tam jsem mel vstoupit jenze jsem cekal ,ze to terpve probihaji nakupene prikazy po openu (uz jednou me takto LIVE vyhmatli) a navic nebyli zadne reporty. pozitiva dne: neskoncil jsem ve ztrate, prvni obchod jsem udelal podle pravidel, treti obchod umistil jsem trochu inteligentne profit target negativa dne: druhy obchod jsem uskutecnil bez sebemensiho vstupniho signalu, drzel jsem pozici pres 16:00 hodinu SEC, uskutecnil jsem tri obchody behem prvni pulhodiny

13835

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bid:
Procházel jsem Tvoje obchody a přiznám se že přesně nechápu vstupy. Je mi jasné že hodně pracuješ se swingy - dělám to podobně - ale když už jeden pochopím, další je úplně mimo :) Můžeš, prosím, nastínit Tvojí strategii?
Myslím že jsi někde psal že se tradingem zabýváš 3 roky, možná to je ten rozdíl mezi mou 30% a Tvou 70% úspěšností. To jsi tak dlouho backtestoval a jel paper? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Atreus:

kdyz jsem si poprve nainstaloval prvni platformu tak to byla PFGBEST tam slo pracovat jenom s minutovyma grafama tak to bylo nekdy v roce asi 2005-6 tehdy jsem si do grafu zacal kreslit linky jenze jsem neveril ,ze by to mohlo fungovat navic vsichni blbli s indikatorama s RSI, CCI, ani nevim odkud se mi dostal manual woodie CCI do ruky, bylo to jeste pred tim nez priletel do prahy, tak jsem byl stastnej, ze jsem konecne nasel pevny bod ve vesmiru funkcni obchodni system, nicmene jsem ho paper tradoval asi 2 roky nez jsem ho definitivne zahodil jako system ,ktery mi dal 1.5 signalu za dva dny a ktery jsem stejne zmeskal a cumel jsem jako pero z gauce co ty lidi na woodiho webu vubec za signaly obchoduji. pak se tu lidi zacali bavit o price action a ja si vzpomel ,ze jsem si v zacatcich taky kreslil trend lines a hledal v grafu nejaky formace tak jsem se k tomu vratil, prolezl jsem web backtestoval a papertradoval asi rok a pul mozna dyl. vicemene mam graf nakoukany a pokousim se u nej premyslet zlomyslne - jak bych ty maly ryby vysplouchl, kdy byli vyhozeny na stoplossu - tam se snazim vstupovat ja, kam se ty velky ryby snazi dostat cenu. Kdyz mi napises jakemu obchodu nerozumis tak se ho pokusim rozepsat proc, az ten system budu mit finalne sepsany tak ho tu budu puplikovat. Zaverem chci rict ,ze mi price action dava denne 10-15 signalu ke vstupu a ja si muzu vybrat 1-3, kdyz zmeskam jeden prijde dalsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bid:

Já začal vážně minulý rok v listopadu. Backtestoval jsem asi půl roku a paper jenom pro zvládnutí platformy. Vůbec mne to nebavilo a dělal jsem v něm blbosti. Přečetl jsem Eldera, ale jeho Triple Screen jsem úplně nepochopil. Asi nejvíc mi pomohla kniha na kterou tu upozornil tuším Mnovak: Four steps to trading success od J.F. Clayburga. Část jeho metody používám a díky němu jsem se při BT dostal do černých čísel. Directional Day Filter je dle mého názoru skvělá pomůcka.
Vlákno PA jsem prošel celé a je pravda že mi otevřelo úplně novou perspektivu koukání na trhy.

Konkrétně třeba obchod ze 4.8. Dle popisu jsi čekal na proražení swingu, ale šel jsi short protože kanál. Proč si ale čekal na proražení swingu do long? Nebo to s tím nemá nic společného a šel jsi short po odrazu ceny od kanálu?
5.8 - DB vůbec to tam nevidím. Vidím proražení S/R úrovně. Výstup je přesně načasovaný. Měl jsi pevný PT, nebo tam byla další S/R úroveň?
A poslední dotaz, jaký trh obchoduješ s jakým timeframe? Díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 bid:
Taktez diky za drzeni palcu.
Kdyz jste se bavily o zaznamenavani obchodu, vis o teto moznosti? Podivej se na to, mozna se ti bude hodit.

tradingspreadsheets.com/default.aspx
tradingspreadsheet.blogspot.com/
Zde je kratke video co je inside. www.youtube.com/user/YourTradingCoach#p/a/u/2/yhpCON99QlQ


Zvazuji jeho porizeni, pripada mi docela "udelany".

All the best

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...