Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EUREX - Euro trhy FESX, FDAX II


Doporučené příspěvky

FESX 1.12. 2010 1. první možnost vstupu jsme zde už probírali a vzhledem k tomu, že první ranní pohyby bývají silné, tak se dalo agresivně vstoupit a výstup realizovat hned na nejbližší ST úrovni 2. druhý možný obchod byl okolo 12té hodiny a vstup by byl na proražení trojúhelníku...výstupy z mého pohledu podle zvážení vašeho MM na dvou možných úrovních (viz. modré šipky)....potenciál k jednotlivým úrovním zakreslen ve screenu...

14653

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 288
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

FDAX 1.12. 2010 dnešní FDAX byl v krásném UP trendu, ale já neudělal ani jeden obchod, protože se nevykreslil žádný pattern podle mých představ....ani nenastala žádná logická situace , která by mě přiměla k obchodu...ale myslím, že si dnes určitě přišli na své všichni, co obchodují podobný přístup jako já třeba na 2minutovém TF....budu muset zvážit, jestli při tak silném trendu není lepší snížit TF...no uvidíme...zatím se budu držet svého plánu a zůstanu u 30min a 5ti min Phoenix.x

14654

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirinvest ahoj Jirko, myslím, že máš graf hodně roztažený a pak nevidíš širší pohled a možné další souvislosti....určitě bych si přidal aspoň jeden graf s větším TF, aby jsi na něm mohl určovat důležité úrovně, protože na samotném 5ti minutovém grafu (kor u FESX) je to samá "rádoby" ST úroveň i když to ST fakticky vůbec není...kdyby to bylo na jiném trhu, tak neřeknu, ale FESX je od minulých dob teď hodně rozsypaný....jen aby bylo zřejmé o čem mluvím, tak zde je odkaz na samotného pana G028 http://www.financnik.cz/forum/read.php?7,121299,138811#msg-138811 ...je to jen můj subjektivní pohled, nebo doporučení, chceš li...ale pokud ti to takhle vyhovuje a byla by to pro tebe komplikace sledovat 2 grafy, tak pokračuj dál, jako doposud... ;) Phoenix.x

14662

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dnešek 2.12.2010 FESX Dnes jsem porušil hned několik svých pravidel. Včera po uzavření trhů jsem si naplánoval obchod na proražení včerejšího High , které uzavřelo nad CG. Jednalo se tedy o 1.ranní proražení CG. Očekával jsem otrevření a to tak , že vstoupím na Low CG a v bodě proražení včerejšího High budu na B/E. Trh otevřel v CG a ihned atakoval High včerejška. Takže nebyly splněny moje podmínky a do obchodu jsem nevstoupil. .... a najednou jsem dostal ten geniální nápad , že vstoupím na proražení High CG , které se vytvořilo po RU. Takže když to shrnu : 1. neprovedení plánovaného obchodu 2. impulzivní vstup ( měl jsem v hlavě , že mi ujíždí vlak ) 3. nesmyslné umístění SL 4. přesvědčení , že trh dnes půjde Long. Znovu jsem si potvrdil , že sebekázeň , disciplína , dodržování plánu , MM a správná psychika dělí vítěze a poražené. Ale to všichni známe , četli jsme to nejmíň stokrát. Z toho mi plyne , že mám ještě dlouhou cestu před sebou. L.P.

14664

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FDAX 2.12. 2010 1. kdo si ráno přivstal a byl u grafů od začátku (tj. 8:00), tak se mohl zúčastnit malého výtahu, který se konal chvíli po otevření trhu (což se mě netýká, protože já si rád přispím..a pak se mi to takhle "ne"vyplácí :D )...krásné postupné stoupání a vyplnění nahromaděných čekaček nad malým CG, které se přes noc nahromadily....dal se použít velmi malý SL vzhledem k ranní aktivitě...... 2. další obchod byla opět velká vlajka z 30ti minutového grafu, která nabízela velký potenciál, ale mělo to jeden háček....klidně bych se pokusil o druhý vstup, jak jsem psal v předchozích komentářích, neboť když je velký potenciál, stojí to za to.....ale dnes to bylo trochu jiné v tom, že před průrazem vlajky se nám do cesty připletlo vyhlášení zpráv a tak jsem se svým prvním (a zároveň posledním) vstupem skončil na posunutém SL a na druhý vstup už jsem nepomýšlel, protože jak už jsem psal víckrát....vyhlášení zpráv může v trhu udělat cokoli, tak jsem se jen díval, jak trh krásně po zprávách pokračoval UP až k naznačené linii a následně dál......takže pro dnešek aspoň lehký zisk na tom posunutém SL..... happy trading Phoenix.x :)

14674

14675

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, přikládám svůj dnešní replay, vstup sem řešil jako pror. vrcholu praporku. Šlo by vstoupit i na RU kterou jsem tam nakreslil? vím že Glad. to řešil taky tak nějak, jen bych poprosil třeba Phoenix.x jestli to taky tak nekdy řešíš, protože sem viděl tvé vstupy na pror. vlajky, a ty byly na vrcholu vlajky. Taky by to mohl být 3U a RU je CC, to vypadá spíš, nevím

14697

14698

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...