Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Brooks Price Action


Miles

Doporučené příspěvky

to StefiGraf

můj komentář ke čtvrtku:

ten setup v 16:05 short jako opening revarsal je dobrej, je to failure včerejšího High, současně L2 a hlavně ten bar má dobrej tvar, tělo je dole, takže uzavřel dole, to máš všechno ve screenu. Problém vidím v tom, že když je signal bar hodně velkej vychází velkej SL, velký riziko. Ten measured move vyšel krásně, ale nesměl by jsi posouvat SL a celkově to není ani poměr risk/reword 1:1, risk je větší, protože PT by mohl být na LOD.

Bar 21:50, hodně dobrej short setup, máš to tam pěkně vyznačený :-), ještě bych doplnil, že to je také Wedge a hlavně failure HOD, je taky dobrej bear trend bar, tělo velké a close dole.

středa:
co znamenají ty 3 breakouty do longu a shortu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 741
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já to vidím takhle:

hlavně trendové patterny, čím více trendu, tím lépe, krátkodobý, střednědobý, dlouhodobý

protitrendové obchody jen na okraji TR, což je na SR úrovni, nebo falešný breakout HOY/LOY, nebo až pozdější vstupy, to znamená failure H2/L2 PB, nebo FF, nebo W, určitě ne hned po BO trendline a testu starého extrému, to je brzy

jo, a co myslíš tím (micro TChL overshoot)? nechtěl si napsat micro TL? TL je trendline, TCL je trend channel line, rovnoběžka na druhé straně trendu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to StefiGraf

Všímáš si, že máme na hodně místech stejnou analýzu? Díval jsem se na Brooksův screen a většinou to má podobné, až na pár detailů. Vstupoval ten bar 15:55 short a 18:55 short. Tam jsme o tom oba uvažovali, tak časem se k tomu musíme taky dopracovat :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...