Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ako ste zacinali? Od prveho kroku...


Doporučené příspěvky

pardon panove, uz se to nestane. ja jen ze jsem nikde nenasel, co znamenaji ty dve barvy.

ted abych taky odpovedel a ne se jenom ptal. takze pro madAlipoteN asi tolik. v bodech

1) prectete si manual zdarma, ten vam da zaklady - www.financnik.cz/serial/komoditni-manual-zdarma.html
2) pak si budete chtit postavit nejaky obchodni system (to se snadno rekne ale hur udela - spoustu toho budete muset nacist, nez se zorientujete)
3) pak si ten system zbacktestujete
4) pak si ho zpapertradujete
5) pak nazivo

a pak? to uvidite..

obecny postup - ale vzhledem k tomu, ze ja jsem tu tri tydny a ptam se na to cemu ostatni rikaji abeceda, bude dobre odpovi li vam nejaky leader

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 83
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Akoze neviem co tiu chlapca hecujete a buzerujete.
Akoze je zaciatocnik a je logicke ze ma nejake otazky, aj ked s mozno teraz pre nas blbe ale spomente si na svoje zaciatky.

A ak myslite drzanie fora na urovni v takom zmysle ze pozamykate vlakna kde sa nieco deje, ktore su dostuplne len priamo ucastnikom vasich kurzov (cim vlastne navstevnika nepriamo nutite navstivit jeden z vasich kurzov) tak to je teda mi uroven. Tak aspon nechajte volne diskusie volnymi.
Ja nemam problem mu odpovedat na akukolvek otazku. Myslim si ze zasa az tak vela tych otazok nepolozil, aby ste museli na neho tak "vyskakovat".

Tiez som zacinal a tiez som sa mal blbe otazky, pytal som as co je to BE, co je MAE a podobne veci co teraz viem. A chvala bohu, boli ludia ktory aj napriek tomu ze to boli blbe otazky mi na nich odpovedali.


A mimochodom toto vlakno som zalozil ja, tak sa mi do neho neser*e
No One, pytaj sa smelo

A este aby som dodal, na zaciatku vlakna, v uvodnom prihovore sa pise

zakladam toto vlakno, pretoze si myslim ze zacinajuci tradery by mohli mat odpoved na otazku "ako zacat" priamo od traderov, pripadne Vas ktory ste uz v nejakej tej faze a postupujete stale dalej a dalej....

Takze kto nechce poradit ci pomoct, naco vobec tu pise?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger,
ty zkrátka nezklameš, každým příspěvkem :) myslím, že tady spousta lidí moc rádo odpoví, ale snaží se nováčka nasměrovat na cestu, že nic ho neposune dál, než jeho vlastní práce, samostudium

trochu mu v tom děláš zmatek i Ty, když píšeš "Nikoho nepocuvaj!" a současně "pytaj se smelo" :)

btw: jeden z těch přispívajících je admin fóra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, pokud se ptate na kazdou hloupost jako spoluzaku ve skole tak pro vas trading neni.. Vsechny odpovedi si musite najit sam a nebo zduvodnit. Neni nic jednodusiho nez si sednout pred ten osklivej monitor a makat. Pokud jste tak naivni ze si myslite ze vam nekdo preda hotovy profitabilni obchodni plan a vy budete vydelavat tezke penize tak smele do toho budu se na vas tesit. Omlouvam se za chyby. A stranger je vedouci ledatak sve fantazie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,
nejsem si jist, zda se můj příspěvek hodí právě do tohoto vlákna.
Chtěl bych udělat svůj první krok - backtest.
Rád bych si stáhl program NinjaTrader, ale nevím, zdali budu mít zadarmo přístup k datům?

Co byste mi doporučili za program, který by byl zadarmo a mohl bych ne něho aplikovat strategii FinWin?

Děkuji moc za rady.

S pozdravem
Cuprumov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: Sejna and rest of traders :)

Děkuji. Ačkoli jsem udělal vše podle videa píše mi to: Login failed: Please chech your account connection parameters and internet cennection.

Internet mi běží v pohodě a u těch parametrů nevím.

Když jsem to vyplňoval měl jsem ještě možnosti:
Backup datafeed connection - tam jsem nastavil External data feed
Connect on startup - mám nezakřížknutou
Historical data - podle videa

User name a password - podle toho, co mi poslali emailem
Demo - bez zaškrtnutí, ale zatím budu jen backtestovat bez reálného účtu
Settings - prázdné

Co mám dělat? Prosím, poraďte mi.
Všem trpělivým děkuji.

Cuprumov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Cuprumov: založ si demo na www.ampfutures.com .. získáš demo na 3 týdny a pak si můžeš založit nové ze stejného PC, akorát si vymyslíš pokaždé nové jméno a založíš email a takhle stále dokola... druhá možnost je demo na mirusfutures.com. Tady máš demo na měsíc, ale když budeš chtít další tak ho musíš založit na jiném PC. Data jsou kvalitní u AMP je to CQG a u miruse je to tuším zenfire. Přes ten návod co je na finančníku mi to taky nešlo

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...