Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Akcie swingově - otestovaný obchodní systém+výsledky


xzajic

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak sem po dlesi dobe navstivil toto vlakno. Sem rad ze se do toho taky nekdo pustil:) Ja ten system jedu, ale s mensi upravou, vstup klasicky RSI(2) vcera mensi jak 2 dnes mensi jak 1. Vystup RSI vetsi jak 70. Nicmenenekupuji akcie ale jejich opce. Tim mam osetreno, ze nejsem vystaven necekanym propadu. Moje ztrata je jasne definovana velikosti opcni premie kterou zaplatim. Kos akcii zatim nemam vybrany, takze jedu vse na SP100. Otviram max. 5 pozic, s tim ze v tydnu otviram max jedu. Vysledky zatim velice slusny, ale jeste nemam dost dat na nejaky zavery.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Inu dobrá, jen něco z mála od 16.2.2015 otevření long i short a uzavřeno 18.-19.2.:

povedlo: BG +1099 Kč, Galenica 2844, Orange Polska 1337, Telenor 1115, Subsea 7 1271, Schibsted 3378, Carnival 1233, Kerry Group 1523, Fresenius Med 1424, atd, atd, za týden jsem spokojen, ještě otevřeno asi zatím 30 pro mě dobrých pozic, ale

nepovedlo také v týdnu a uzavřeno Marine Harvest -1425 a ABB -1195

Mám taky svoje filtry na vstup a výstup a jasně že dělám krátký i dlouhý pozice, víceméně stále experimentuju, obměňuju, upravuju, různě hodnotím. Broker Plus500, páky docela velký, ale mě zatím vyhovující.

Hodně využívám také Williams %R. Podělí se taky někdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...