Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Velocity Futures


tomas262

Doporučené příspěvky

Díky za link. Porovnal jsem to se svým výpisem a poplatky v zásadě souhlasí. Tohle je kus z mého výpisu, není to RT, jen půl obchodu, ale clearing a burza jsou tam právě spojené v poplatku 1,81

ELECTRONIC TRADE
01 1* TOTAL COMMISSION US 1.35DR
01 CLEARING & EXCHANGE US 1.81DR souhlasí s OEC
01 NFA FEES US .02DR souhlasí s OEC
01 TRANSACTION FEE US .18DR tohle tam OEC nemá
01 TOTAL US 3.36DR

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

tomas262:dakujem za skoru odpoved,hladal som zaujimave riesenie,,platformu,brokera a data,,
vzhladom aj na cenu,ninju som mal odskusanu fungoval som na nej par backtestov,ale nebolo to
ono,je to kvalitny a prehladny soft,ale 995usd je vela,mozno raz...
hlavne co som chcel povedat,je ze som chcel poriest konecne brokera a platformu tak ako by to
uz bol real,a venovat sa back od zaciatku,budem mat viac casu momentalne,tak dufam ze to uz dokopem
k poriadnemu vysledku....zaujimam sa o NQ,a momentalne stale koktujem medzi finwin,woodie cci a
price action...
ak by som ta mohol poziadat,tak ak nafundujes v poho ucet,mohol by si pomoct aj mne?,urcite v buducnosti
aj ja pomozem niekomu

este raz dakujem (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomas262 Napsal:
-------------------------------------------------------
> sempiterna: ja mam tedkom live ucet, ale kdyz jsem
> mel demo, tak jsem mel akorat jiny (demo)
> login/password do Sierry a jine login udaje pro
> data+price feedy. Jinak vse totozne. Ano tusim ze
> i demo i live jede pres TT
>
> Tomáš
>
> "No matter how long you trade, you'll never do it
> perfectly." Larry W.


ahoj,pises ze mas live ucet,ale ostal si pri tom istom ci mas iny data feed?
ja chcem normalne fundovat ucet,cize vsetko tiez bude pripravena na live,ale chcem becktestovat...
trosku som zmeteny,ako si to popisal...

ups,citam teraz ze vsetko totozne,takze mas uz iny data feed??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

sempiterna:

myslím, že data feed je jiný než na demu. Už si to nepamatuju přesně, demo jsem nepoužil hodně dlouho, ale když napíšeš demo data feed údaje, tak je porovnáme s live :)

paja1:

Zatím pozitivní. Výpadek jsem za celou dobu, co jsem byl u trhů zaznamenal jediný asi na 15 minut, ale nevím jestli za to mohl TT nebo to byla chyba někde jinde. Jinak komunikace je 100%. Zatím neobchoduji živě, chystám se ještě dofundovat pár tisíc, ale myslím si (jsem si tím vlastně zcela jistý), že komise platí ty, který mají jako jedni z mála velice přehledně (veřejně) uvedeny na webu.
O spready a opce mám stejný zájem jako ty, ale obávám se že přes VF to nepůjde. Tedy alespoň na webu to nemají uvedeno, ale můžu se zkusit dnes optat na Live chatu :) Samozřejmě anglicky... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...