Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Velocity Futures


tomas262

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 93
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jim pošli urgenci. Někde na stránkách Velocity se píše, že účet aktivují během 30 minut. Když to neproběhlo, psal jsem jim a obratem odpověděli, že se účet aktivuje v pauze mezi obchodními dny (23:30 našeho času):

You Sierra Platform will be setup this afternoon. Since it connects to the FIX adapter it only resets at 4:30pm CST which is when new accounts can be added. The commission discount will start at the time you ACTIVATE the sales deal. Did you received an email with the COMMISSION SALES CODE? --


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

AHoj
CHtel jsem se zeptat jestli nekdo nevi co je presne míněno při registraci u VELOCITY pod pojmem
[bold] SSN or Gov./Tax ID* [/bold]


ptal jsem se na chatu u nich a melo by to bejt jako číslo pasu nebo tak...nevíte jestli to tak skutečně je nebo je to něco jinýho pokud mám trvalej pobyt v ČR a kde bych to případně teda našel?

A ještě jedna věc....Rád bych zatím platformu používal pro papertrading a neobchodoval online a na chatu mne řekli, že pokud nebudu mít obrat měsíčně teď si nejsem jistej jestli 30 $ RT tak je mne odečtou asi 26 $ jako INACTIVITY FEE,nevím přesně kolik ty údaje byly a jestli sem to správně pochopil ?

Předem moc děkuju za odpověď a omlovám se za začátečnický dotazy
Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lejczek:

pokud si to pamatuji dobře, SSN or Gov je skutečně číslo pasu případně občanky, ale já preferuji pas. Před založením účtu jsem měl také pár diskusí s VF a prvně mi bylo sděleno, že In.. Fee skutečně účtují a pak zase (poslední odpověď), že ne. Po 3 měsících mi zatím nic nestáhli :) Používám Sierru Pack 3. Pokud bych chtěl ale používat pack 5, tak bych musel platit jeho cenu. To je vše, žadné další poplatky se, kromě komisí RT, na mém účtu nevyskytují :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáš :

Ahoj diky za vyčerpávající info.
Ten INACTIVITY FEE = tj pokud se neudělá na komisích 30 $ RT tak pude 25$ dolů z účtu budou zavádět začátkem roku 2012 pravděpodobně, co sem pochopil z toho chatu.
Tak uvidíme každopádně ještě jednou díky za info ohledně dalších skutečností :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

co se tyka toho zavadeni poplatku za neaktivitu, tak mam od velocity Sierru a na konci listopadu me prislo mailem

We noticed you have not traded in your account in over 30days. Please be mindful an inactivity fee is going to take effect at the beginning of the year. We would like to continue to offer Sierra Charts free of charge but we have noticed a substantial amount of customers who are connecting to our data provider and not trading.

takze tech cca 30$ by mel byt poplatek za Sierru, protoze ta jejich mesicni licence jde z jejich penez (ono to spis bude 26$, protoze tolik stoji package 3). jaky pouzivate platformy zdarma od Velocity a NEdostali jste upozorneni na pripadnou platbu pri neaktivite?

jeste nabizeji Strategy Runner Lite a ten je i podle vyrobce zdarma (?), dale quick screen trading edice silver, ale tu vyrobce na svym webu vice nezminuje, a to samy plati pro x_trader free. skoda ze nenabizeji multicharts (ale ta data feed trading technologies podporuje, takze tahani dat by melo fungovat, obchodovani z platformy nevim - nezkousel nekdo?)

co jsem rychle porovnaval ty jejich free plafromy, tak me prisla sierra nejprijatelnejsi (ale nejspis jenom sila zvyku), nemluve o tom, ze na ni maji nejnizsi komise

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 5 týdnů později...

Zaregistrovali jste poplatek 30 dolarů na výpisu z 1.2.2012? Týká se všech platforem kromě těch placených třetí straně. Týká se všech, kteří udělali méně než 50 obchodů za měsíc (50 HT = 25 RT). Takže to už není poplatek za neaktivitu, ale za nedostatečnou aktivitu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomas262:
Ano, ale obchoduju komoditní spready, tak věci jako stabilita dat, plnění ... nemusím řešit. Všechno celkem v pohodě, jen ten poplatek 30 dolarů měsíčně mi vadí, protože u spreadů není obchodů tolik a přes těch 50 obchodů měsíčně se asi nedostanu. Leda bych navýšil účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...