Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Základní info o programu MultiCharts


tomnes

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Mam prosbu zda by mi někdo mohl poradit.

Mám nový PC na vytváření AOS, problém je že mi nedokáže natáhnout data od poskytovatele. Občas jdou občas nejdou a pokud chci nedejbože natáhnout data v uceleném formátu třeba 10 let back, tak mi to nehodí ždnou hlášku, ale prostě je nenatáhne. Nátáhne pouze poslední contract.
Vím jak se má vše nastavit a vyladit v MCH a nemám problém s inertentovým poskytovatelem. Vše mi funguje na dvou starších pc Notebook a i pevném, ale oba jsou na WIN7
Nový je
WIN 10 PRO
Procesor Intel core i7-6800K CPU @ 3,40GHZ
Deska ASUS X99-A/USB 3.1
Paměť Kingston HyperX Fury 16GB 4*4gb kit
Disk PCIExpres Toshiba OCZ RD400 Series NVMe AIC 256GB

Data Beru od AMP CQG jedná se o Trh TF emini a mám zpřístupněné data history do ICE
MCH10 plná verze ofiko zakoupená!
Podotýkám že všechny firewall, antivir a i defender je vyplý.

Předem děkuji za jakoukoliv radu. zkusil jsem snad vše.. Varianta vrácení z WIN10 na WIN7 beru jako krajní případ..


Děkuji všem

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 97
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, mohl by mi, prosím, někdo lidsky vysvětlit, jak fungují v MC pivotové body? V NT jsem byl zvyklý, že se pivoty tvořily jako úsečky (jakéhosi průměru z ceny předešlého dne) a dále se to stupňovalo na S1,S2,....event. R1, R2,....¨ V MC tu při insert study mám parametry right strength, leftstrength a při defaultních trojkách se mi tvoří jen body na knotech svíček. Pro zkušené tradery je moje neznalost asi úsměvná, ale já nad tím nějak bádám. (přikládám obr.) Díky, Míra.

43842

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Ahoj, chtěl bych se zeptat zkušených jaká je nyní situace v porovnání TradeStation vs. MultiCharts. Našel jsem jen starší články kde MultiCharts byly vychvalované zejména pro svou rychlost v porovnání s TradeStation. Je situace stále stejná/podobná, má cenu do MultiCharts investovat?

Předem díky za info,

Martin

Upraveno uživatelem CrazyMaD
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Tradestation je nyni podstatne rychlejsi - umi vice jader.

Rozdil je v placeni - TS 100USD/mesicne pri neaktivite, Multicharts myslim 900$ jednorazove prvni licence ve sleve na black friday nebo o vanocich (dalsi licence je pak za 750$ jednorazove - opet o BF nebo o vanocich, mozna se to da i usmlouvat).

Multicharts by ale mel zanedlouho umet cluster analyzu.

Takze zalezi, co chcete - pravidelne platby/jednorazova platba, TS jako broker nebo nektery z mnoha brokeru, ktere podporuje MC, to same s poskytovatei dat. Osobne pouzivam Multicharts.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 2 months later...

@Mira7:

Zkus mrknout na: https://www.youtube.com/watch?v=lbCtxitbct8

a https://www.multicharts.com/trading-software/index.php/Interactive_Brokers_Broker_Profile

Budu se to teprve pokoušet propojit.

v MC lze kombinovat různá data a brokery a být napojen na X z nich současně; ale mojí hlavní motivací k nákupu byl Easy Language a celkově příjemné prostředí.

Pokud jsi MC v rámci BF nekoupil, měla by koncem měsíce být Vánoční sleva. Zdravím!

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...