Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Dobrý den,
mám prosbu. Nevykreslují se mi některé komodity. V Instrument manageru jsou, ale graf se mi nevykresluje. Dělalo mi to u mas a momentálně se chystám na cukr a mám stejný problém. Zkoušel jsem to najít vyhledávačem v některém z vláken k NJ, ale nic, tak prosím o radu. Indexy, zrniny, t-bonds vše je ok. jen ty masa a cukr.
Dík za odpověď.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
mám takový menší problém :-D Když jsem na reálných datech (ninja + zenfire) tak jsou CCI14 a CCI50 trošku jinak posonutý, než když si to pustim večer a chci si to znova projet. Příklad včera, dva špatný vstupy v realu a večer tam byl jen jeden. Graf je stejný, jen ty CCIs jsou lehce posunutý.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer, mám podobný problém jako PetrPavel a moc prosím o radu. Mám NT7, který spouštím na Macu pod Parallels Desktop. Není to žádný zázrak, ale funguje to. Nyní se snažím nahrát více grafů s histrickými daty, ale bohužel bezúspěšně. Několikrát jsem se vše snažil nastavit dle info vyhledaných na financnikovi ( vč. videotutoriálu od Petra ), ale data se prosttě nezobrazí resp. zobrazí se mi max. týdenní data - pokud chci zobrazit denní a kratší, mám prázdnou obrazovku. Níže přikládám i prtscreen z TF 06-11 Předem moc děkuji za radu, Honza

18404

Link to comment
Sdílet pomocí služby

je to kveten, aby to odpovidalo kontraktnimu mesici. zkousel jsem psat i na support NT. Radi toto :

In order to further assist you, please let me know if you are backtesting within the strategy analyzer.

Control Center > File > New > Strategy Analyzer ( do teď jsem s tím nepracoval - grafy našítám klasicky přes New - Chart atd... )

From you screenshot I see the data series menu, this is the menu that will configure a data series before you load a chart.

I have also included a link to our video tutorial for backtesting a strategy:

www.ninjatrader.com/support/movies/nt7/helpGuide/operations/strategyAnalyzer/backtestAStrategy/Backtest-A-Strategy.htm

Snazil jsem se nastavit data v Strategy Analyzeru, ale opet je problem s tim, ze denní data to načte, ale minutová to sice načítá, ale ve finále nenačte - stále ukazuje pouze Loading data.....

I tak moc děkuji za odpověď. Myslím, že nejlepší by bylo spojit se s Mirus, ale vzhledem k tomu, že začínám ( pouze grafy čtu a učím se ), nechce se mi za data nic platit.

Hezký den :-), H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak už mám odpověď na předešlý dotaz a zároveň radu pro začátečníky :

mluvil jsem se support v NT. Minutová data mi nejdou nahravat z toho duvodu, ze pokud jsem po 30ti denní zkusebce od Zenfiru, muzu zobrazovat pouze denní, týdenní a měsíční data. ALE - vsechna data, ktera se behem této 30-ti denní zkušebky stáhnou, Vám už zůstanou k dispozici. Ja jsem to bohužel nestihl :-(

Hezký den, jeanpaul

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel, jeanpaulcz:

Nejsem si jisty, zda vam muj tip pomuze, nicmene u me se tak zatim vzdycky stalo. Zkuste jim napsat na forum, ci primo na support line. Jsou tam 24h denne, vetsinou odpovidaji behem 30 minut. Zatim mi pomohli vyresit vsechny potize, ktere jsem s NT7 mel. S podobnym problemem jako vy jsem se setkaval take, ovsem uz si nepamatuji, jak jsem ho tehdy vyresil.


Sentrix

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Už jsem tak učinil. Rychlost jejich servisu a ochota s kterou vše řeší, mě mile překvapuje... Mluvil jsem přímo s někým ze support odd. a jak jsem psal výše, bohužel nedostanu už jiná data, než denní, týdenní, měsíční atd. Minutová po uplynutí 30- ti denní zkušební doby od Zen-Fire nedostanu do té doby, než si u někoho otevřu účet. Musím teď zjistit, za jakých podmínek se účty otevírají - pokud budou složit celý min. vklad mám smůlu a budu se muset připojit až po našetření více financní. Moc děkuji za odpověď a hezký večer :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel

skusil som si zapnut cukor a tiez mi nejde tak som trosku googlil
skus toto: je to z fora NT


volny preklad
tyka sa to ninji v spojeni s TWS od IB a cukru - sugar no11 - ticker SB(nybot)


NT control center --> tools ---> instrument manager ---> najdi symbol SB ---> oznac ho a zadaj edit ----> klikni na kartu Misc ---> prejdi nizsie na cast Symbol mapping --> v kolonke pre interactivebrokers zadaj ten isty symbol SB -->, vrat sa na kartu Definition a tam zmen v kolonke Tick size z 0.01 na 0.0001, potvrd ok. zase ok. Odpoj sa od dat a znova sa pripoj. resp. mozno vypni a zapni ninju. skus otvorit graf cukru a napis ci to pomohlo.

niekde na bigmikeforum.com som este cital ze podobny problem je aj s masami, tak neviem skusim to najst a ked tak pastnem link.



(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...