Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

On 1/5/2017 at 7:04 PM, stranger said:

Obchodujete niekto na Linuxe alebo Macu?
V poslednom case som sa hodne docital ze celkovo nepouzivat win je hodne bezpecne.
tak rozmyslam prrejst na linux alebo mac (kupit macpro)
Neviem este co je lepsie, kedze priamu skusenst s tym nemam, ale cital som tiez ze neni mozne spustit exe subory.
Vraj na to existuje nejaky program, tusim prre linux sa vola Wine. ale realne som to neskusal.
Mate s tym niekto skusenosti? so spustanim ninji allebo ineho softu k obchodovaniu cez mac alebo linux?
a hlavne realne to funguje?

Dik za kazdu radu a postreh k teme

Cau...kdysi tak rok dozadu jsem zkousel NT7 tusim na Linuxu pres Wine, ale neslo mi to...Na OS X (Mac) je to podobne...taky jsem nenasel cestu. Samozrejme muzes udelat virtualni stroj s Win a nainstalit to tam, ale to potom nema cenu protoze to defacto stale bezi na Windows. Je to jen pro pripad, ze bys nechtel jako primarni OS mit Win.

Zkusim ten Wine jeste jednou dnes...treba se neco zmenilo, ale i kdyby to slo tak nevim jak moc spolehlive to bude slapat :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cepin, ja sem to uz take vzdal, myslim ze som tym premarnil hodne casu a nakonec sem skoncil spatky u WIN :) 

Ale k teme, take mi to pres Wine neslo (prej ninja nepatri medzi podporovane programi) ci co.

Pak sem skousel nejaky virtualny stroj virtualbox ale to sem take neshledal nijak extra uzitecnym.

Tak daj pak vedet jak si dopad s opatovnym skousenim wine a ninja trader.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
Před 5 hodinami, Matizo napsal/a:

Ahoj Tradeři,

Vím, že to tady již je,ale bohužel to nemohu najít, ať hledam, jak hledam.

Poradí mi prosím někdo, jak vypnout v NT7 obchody z grafu? Tedy zobrazení ceny vstupu, výstupu a počtu obchodů.

Díky moc

 

V grafu v horní liště nástrojů je tlačítko Chart trader. Stačí kliknout. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 19 hodinami, Matizo napsal/a:

Ahoj Tradeři,

Vím, že to tady již je,ale bohužel to nemohu najít, ať hledam, jak hledam.

Poradí mi prosím někdo, jak vypnout v NT7 obchody z grafu? Tedy zobrazení ceny vstupu, výstupu a počtu obchodů.

Díky moc

 

 

jestli dobre chapu o co ti jde, tak je to volba: kdyz das novy graf (kde mas volbu na timeframe, typ grafu atd-, tak je to tam volba nekde uplne vespodu, snad to najdes :) (pisu jen po pameti)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 6 hodinami, Sinuhet napsal/a:

 

jestli dobre chapu o co ti jde, tak je to volba: kdyz das novy graf (kde mas volbu na timeframe, typ grafu atd-, tak je to tam volba nekde uplne vespodu, snad to najdes :) (pisu jen po pameti)

Ja len doplnim Sinuhet-a 

Data series/Trades/Plot execution, prepnut na "do not plot"

Polozku zobrazis ikonou v grafe hore alebo prave tlacidlo mysi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 1 hodinou, Newbiker napsal/a:

Dobrý den, prosím o radu: chtěl bych si zálohovat Workspaces (např. Untitled1..), jak to provádíte? Nevím jak to přenést např. na plochu. Dík za radu

"Lepší je klást hloupé otázky, než napravovat hloupé chyby"

File / utilities / backup... tam si vyberies co chces zalohovat a kde

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Ahoj, pouzivam ninju pro analyzu a mt4 na zadavani obchodu, jsem spokojen s brokerem, ktery by na ninju nesel. Mam demo rezim, ale potreboval bych volume profile, ktery je jen s placenou licenci. Pokud si zaplatim licenci, muzu fungovat nadale v demo rezimu a uz pouziat volume profile, nebo je lepsi koupit licenci jen na tento indikator od nekoho, kdo ho vytvoril zvlast? Diky za reakce

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...